Je krásná. Je věrná. Je psychotická. A naneštěstí pro čerstvou vysokoškolačku Saru (Minka Kelly) je také její SPOLUBYDLÍCÍ. Po příchodu do nové školy Sara začíná chodit se Stephenem (Cam Gigandet) a nalézá si novou nejlepší kamarádku, spolubydlící Rebeccu (Leighton Meester). Nové kamarádství se ale záhy mění v noční můru. Sara se ocitá tváří v tvář děsivému poznání, že její přítelkyně je posedlá a nevyrovnaná osoba, která možná dokonce i vraždí! (oficiální text distributora)

Hanys_

Hodně špatná variace na tisíckráte viděné téma. Atmosféra dostala dovolenou, dobré herce aby člověk hledal lupou a vlastně celé to působí jako hodně špatný vtip. 2.5/10 ()

AdamesWWE

[5/10] Nie až také úplné suché béčko ako sa môže zdať, ale ani film ktorý by ma dokázal zaujať všetkými desiatimi. Príbehovo dobré, atmosféra obyčajná, herci suchí, ale aspoň záver bol celkom svižný. Priemerný film na jedno pozretie, ktorý neurazí. ()

Matros

V podstatě klasický thriller na toto téma. Leighton Meester byla však důvodem proč jsem se vůbec nenudil a proto nemám důvod jít pod 3 hvězdy. Zajímavé mi přijde, že narozdíl od většiny uživatelů se mi Leighton líbila nesrovnatelně víc než absolutně nezajímavá Minka Kelly. ()

Martin_W

Jak už tu bylo hodněkrát zmiňováno, kdo od filmu nečekal hodně, byl docela slušně překvapen. Krásné herečky, zajímavý námět, přijatelná stopáž. Mně se to prostě líbilo! Jen konec mohl být o něco promyšlenější.. Pokud bych to bral jako horor, určitě bych jednu hvězdu ubral. 68% ()

Piri

Strašná volovina. Už neviem koľký psychotriler v poradí s týmto istým scenárom. Musím však uznať dobrý výber hercov, aj to, že to dobre zahrali. Minka Kelly je v celku zaujímavá cica. ()

Lovely.Bones

Mysteriózní drama-thriller, který si na nic nehraje. Naposledy jsem něco podobného viděl Glass House. Ten si hrál na moc velké hogo-fogo a nic z toho. Tady je to jasný. Pěkná holka se nastěhovala k hezké Leighton Meester (která vypadá o něco mladší, než ve filmu Monte Carlo, který je stejného data), která je zjevně magor. Koho zajímá jakou má chorobu? Mě ne, a scénáristu zřejmě také. Dějově je to bohužel velice předvídatelné a pouze jedna scéna ( s tetováním) mě skutečně překvapila a vyděsila. Hlavní devizou je každopádně herecké obsazení, které není nijak slavné, ale přesto vydává nejlepší výkony, jakého bylo schopné. Kámen úrazu je již zmiňovaný scénář, který nijak nenapíná a nedokáže pořádně navodit atmosféru. I přesto si myslím, že na jedno zkouknutí se to dá a možná se vám to bude i líbit ;-) ()

Domec

Namet je dobrej, ale to je tak vse. Jediny co film jeste trosicku pozvedlo byl celkem dobrej vykon Leighton a samozrejme potesila protomnost Cama. Za to Minka teda, ta tomu dala. Celkove pak film pusobi pouze jako odstrasujici video pro budouci prvaky. ()

nikoletkaa

Dobře, přiznávám, že kdyby nebylo mé oblíbenkyně Leighton, tak o tomto filmu nejspíš ani nevím, a tudíž bych ho ani neshlédla. Ale jsem opravdu ráda, že tu hraje, protože film se mi vážně líbil. Bylo to zajímavé od počátku do konce, a to i přestože je to klasická šablona ala na koleji řádí vrah. Když se potom k Leighton přidá další vynikající herci, skvělá kamera a na 1 vybraný soundtrack, nemůžu jinak než hodnotit 4 hvězdami. Btw. Horor to vážně nebyl, spíše lehce napínavý thriller. ()

Mortemiss

Celkem dobrý thriller s pořádnou dávkou napětí. Když se přestěhujete z rodinného hnízda na zcela odlišné místo, kde máte mít v pokoji spolubydlící. Nikdy nevíte, co ta druhá osoba je zač a jaké může být psychycké problémy. Tento snímek byl velmi objektivní a snad poslouží ostatním, kteří mají v plánu přejít na internát :D, přeji skvělou zábavu! ()

ashtangi

Asi mě to i celkem mile překvapilo. Nebyl to horor, kde někdo rádoby leká v masce, ale šlo o průměrný thriller s duševně vyšinutou holkou. ()

Kjuk

Takový ucházející trošičku nudný béčko, kde už při první větě: "Ahoj já jsem Rebeka tvoje nová spolubydlící!" víte, jak to bude všechno až do konce probíhat. Jinak bych to hned neoznačoval jako horor, ale jako takovej normální příběh ze života. Holek jako Rebeka znám ve svým okolí spousty, to jsou prostě klasický holky a ty jejich srandičky no. Musím však na tvrďáka přiznat, že jsem se jednou lekl, proto tři hvězdičky místo dvou! ()

jasanka

Film je sice označován jako horor, ale mně to tedy rozhodně nepřišlo. Kromě finální scény (ta obsahovala klasické vyvražďování, které se objevuje v teenage hororech) to byl vlastně psychologický thriller. Kdybych ho viděla před pár lety, asi bych dala o hvězdičku míň, ale teď – když je takovýchto klasických „hororů pro mladé publikum“ pomálu, musím počet zvýšit. ()

rusty09

Tak tohle byl horor asi jako je Harry Potter animovanej film, klasickej podprůměrnej film, kterej ničim nepřekvapí. ()

Tred2

Průměrné šablonovité béčko, které je unosné jen v případě, že nematé s tímto "žánrem" filmu problém. Osobně jsem byl mírně zklamaný, protože to bylo naprosto přesně takové, jak jsem očekával. 35% s tím, že když nic jiného, tak to aspoň není super extrémní (ve smyslu tlačení nelogiky). ()

Vaiollet

Jednohubka, pro kterou šáhněte když se vám jednou v noci nebude chtít přemýšlet, budete hledat sympatické obsazení a budete přitom chtít hrát počítačovou hru. ()

Mládeží přístupný Hellraiser?

Mládeží přístupný Hellraiser?

19.10.2010

Jako by nestačilo, že původní série bude pokračovat (pekelným Pekelným světem z roku 2005 to opravdu neskončilo, připravte se na Hellraiser 9: Revelation), The Weinstein Company teď připravuje remake… (více)