Landauer

Tihle dva mají filmy dobré a horší, jedou na zaručeném receptu postav kočky a psa, co jsou parťáky z donucení, který poprvé úspěšně předvedli ve filmu "Bůh odpouští, já ne" a snímek "Jestli se rozzlobíme, budeme zlí" patří k těm nejlepším. Myslel jsem si, že je to jen sentimentem, ale i po letech je svižný, vtipný, plný nezapomenutelných momentů a akčních (rvačkových) scén. Nastíněná lovestory je naštěstí jen... nastíněná a díky tomu nevadící. Vše doplňují výborné postavy a vidět Donalda Pleasenceho vedle Hilla a Spencera je už jen třešničkou na dortu. Vynikající malý velký film. (Pro všechny studenty filmu: všimněte si, jak se zde bravurně vypráví obrazem... hlavně v úvodu... není třeba žádných slov a vše je divákovi jasné). ()

Wiluna

Nestarnúca filmová perla s nezabudnuteľnou scénou geniálneho zabijaka v akcii s tými najuhrančivejšími očami 😂👍👌. Hudobný podmaz, ktorý náramne rozveselí! ()

Alf

je mi líto, ale i po letech jsem si ověřil, že je to velmi nezábavná záležitost aneb "komedie", při které jsem se ani jednou nezasmál a několikrát si zdřímnul ("herecké" výkony raději nehodnotím).... ()

Delaney

Pro mě rozhodně nejlepší Spencerhillovka vůbec... Plné typicky jejich vtipů, dokonalých rvaček (balonková party) a honiček (motorky v lese)... Pro fanoušky týhle dvojce jasná povinnost... 90% ()

Baštipán

Přesně jak píše polovina lidí. Dřepím v obejváku, cvakám programy a zaseknu se na tomhle snímku. Po chvíli dorazí rodiče a rozpráví, jak v jejich letech na tomhle filmu ujížděli, jak bylo přecpané celé kino, u téhle scény jsme se smáli ještě druhý den (např. fackování týpka v rambodílně), ... Pro mě je toto naprosto nepochopitelné. Působí to na mě jako brutální kýč a proto tenhle film radši hodnotit nebudu, ačkoli se mi jeho melodie a například scény s neurotickým doktorem pořád cyklí v hlavě. Je to pro mě úsměvné, nic víc. Bohužel ()

Kusik

Já nevím proč, ale mě to přijde hrozně zábavný. Hlavně ty stejné zvuky, když Terence Hill nebo Bud Spencer dají někomu ránu. Mě se tenhle film s nimi líbí nejvíc. ()

Santino7

Aj keď to možno nie je úplne najlepší film dvojice Bud + Terrence, tak rozhodne medzi kôpku tých najlepších patrí, o tom niet najmenších pochýb. Leví podiel na tom má aj fantastická hudba, ktorú keď počujem, vyvolá to vo mne akúsi nostalgiu a okamžite si vybavím "osudovú" buginu a udalosti okolo nej :-) V dnešnej dobe už takýto humor, ktorým toto duo obrazne povedané "dobylo svet" (alebo minimálne srdcia mnohých divákov), pôsobí skôr trápne, už zďaleka nemá takú tú ľahkosť, akou sa prezentovalo v tých časoch a pôsobí akosi "prkenne". 4/5 ()

mira007

První film s touhle dvojkou, který jsem viděl v kině. Byl jsem jím ohromen - akční, vtipné, parádní bugatka nádhera. Dneska sice koukatelné už jen ze sentimentu, ale furt za pět hvězd. A i ten název mi přijde celkem originální a zapamatovatelný. ()

waits

Zamerne blby film zustal zamerne blbym, stupidni humor zustal stupidnim humorem (pochvala!, nebot se casto stane, ze zustane jen stupidni pokus o stupidni humor), Spencerovo nananananáná ve smisenem sboru nezestarlo. Tezko rict, mozna kdybych ty jejich filmy nevidel jako malej, mozna bych hodnotil niz. Jenze - ja je videl... ()

Greg25

Pro mě jednoznačně nejoblíbenější a nejlepší komedie s dnes již legendární dvojicí. Vtip a šmrnc tato komedie neztrácí ani po tolika letech od své premiéry a osobně si myslím, že tento lesk asi nikdy neztratí. Parádních 100% i za mojí oblíbenou scénu na zkoušce pěveckého sboru. ()

neneka

Připojuji se ke Golfistovi a musím se usmívat, protože i já na tomhle filmu byla ve svém dětství několikrát... Jde o mou velkou nostalgickou vzpomínku na obrovské těšení na film s partou dalších dětí kolem sebe a nezbytným pytlíkem bonbónů v ruce. ()

jacksax

Jednička svého druhu. Zpětně když se zamyslím, tak jeden z důvodů proč jsem přestal mít rád palné zbraně (kdo by je jako dítko neměl rád?) - ty mají jen záporňáci, ty správní to zvládnou i bez nich. I po letech zábavné a milé ()

krvavamera

Kulhá to a je to béčko jako vyšité, zápletka dosti šílená - ale taky spousta legrace a kopanců. Klasická fackovarčka s Hillem a Spencerem se tentokrát točí okolo zničené bugýny. Byla jsem trochu zklamaná z českého dabingu, když v závěru dvojice klapala pantem závěrečnou pointu, či snad nějaký verbální žertík, nicméně bez (česko-)hlasně)! Jediné, co slyšíme, je hudba... To považuju za největší podraz DVD v české distribuci, kde nebyla možnost zvolit originální znění s titulky ()

Rekpet

Jako malý sem byl obrovským fanouškem Spencerovek, sledoval jsem je prakticky pořád. Když se mě někdo zeptal na oblíbeného herce, vždy to byl (a někdy ho ještě pořád uvádím) Bud Spencer. Každý film doprovázený skvělou hudbou, tuto nesmrtelnou dvojici nemůže pokazit ani mnohdy zpackaný český dabing. Sice se u toho již nenasměju tolik, jako dřív a už je ani tolik nevyhledávám, ale vždy se na ně rád podívám, pořád to pro mě má to kouzlo. ()

Zemřel Bud Spencer

Zemřel Bud Spencer