Michael Jackson's This Is It

• USA This Is It (více)

Film Michael Jackson`s THIS IS IT nabídne Jacksonovým fanouškům a milovníkům jeho hudby unikátní pohled do zákulisí připravovaného představení, které se mělo stát hudební událostí nejen tohoto roku, ale celého desetiletí a možná i více... Filmoví diváci budou mít jedinečnou možnost shlédnout, jak tento umělec vymýšlel, vytvářel a tvrdě trénoval předem vyprodanou sérii koncertů, která se měla konat v létě 2009 v londýnské O2 Aréně.

Vznik tohoto jedinečného snímku plně podpořila Jacksonova rodina a na filmové plátno se tak dostává podrobná a dechberoucí kronika vzniku jednoho uměleckého díla, která se vrací do období od dubna do června 2009. Hudební snímek Michael Jackson`s THIS IS IT vznikl na základě více než stovky hodin filmového materiálu, který byl pořízen během zkoušek, a představuje Jacksonovy nejlepší a nejslavnější skladby. Divákům filmu se naskytne nevšední příležitost pohlédnout do Jacksonova soukromí a seznámit se s tímto mužem tak, jak nám dosud on sám nikdy nedovolil. V syrových a upřímných detailech budeme sledovat Michaela Jacksona při práci potvrzující jeho talent zpěváka, tanečníka, filmaře a architekta. V celé šíři odhalíme jeho kreativního génia a schopnosti, stejně jako odhalíme jeho touhu a cílevědomost dosáhnout vždy a ve všem maxima.

Kenny Ortega, který byl tvůrčím partnerem Michaela Jacksona a režisérem připravované pódiové show, je pod filmem podepsán jako režisér. Producenty snímku jsou Randy Phillips, Kenny Ortega a Paul Gongaware. (oficiální text distributora)

Joke_47

Perfektní, paráda...prostě skvělý...=))) tolik bych to chtěl vidět na živo...=( I love U Michael...=) God bless U;-) ()

Nika1

Po tomhle dokumentu můžu snad jen říct, že nechápu jeho smrt a říkám si, že je to snad pouze a jenom iluze. 90% ()

john986

pro me naprostej zazitek (je mne pres 30, nevim, jak moc k nemu maji vztah teenageri)... aspon 10x sem se pri filmu pristihl s husi kuzi! Kdyby doslo na koncerty, byl by to asi nejvetsi comeback vsech dob... a myslim, ze i tahle byl. ()

Sintiroma

Jacksona mam hodne rad a moh bych o nem napsat jen to nejlepsi.Vsak myslim ze TheMaker to vystihl nejpresneji.Pro me jako velkeho fandu jeho hudby i jeho ducha je vzdy velmi tezke dat hodnoceni mene nez 5hvezd,ale u tohoto dokumentu sem si pral smutny The end,ale bohuzel nebyl.I tak davam vysoke hodnoceni.R.I.P.MJ ,forever in my heart............... ()

kiraorigin

bláznivý genius:-)....nechalo to ve mě emoce...poselství je sice naivní, ale budu se o to snažit....a this is it (oč tu běží):-) P.S. V kině počkejte až do uplného konce:-) ()

ziziko

Ještě se mi nestalo, abych v průběhu dvou hodin měla co 3 minuty husí kůži po celém těle. On byl neuvěřitelný.......hmmm, nevím, jestli se hodí napsat člověk, protože mi přišlo, že je tak trochu nadpozemský.. Ty pohyby, ten hlas, cítění,... Co píseň, to perla! Škoda, velká škoda, že to tak dopadlo. Škoda nevykonaného turné, škoda M.J. ()

Gwilwen

Až poté, co jsem viděla This is it, jsem si s obrovskou intenzitou uvědomila, co znamená odchod Michaela Jacksona. Byl obdivuhodným zpěvákem, skvělým tanečníkem, pokorným perfekcionistou a hluboce nepochopeným člověkem. Zvláštní vidět Jacksona v plné síle, přitom tak blízko smrti. Při sledování se ve mně bouřily dvě emoce – Michaelova hudba mě nutila podupávat si do rytmu, zatímco srdce by plakalo. Byla bych radši, kdyby tento snímek nemusel vzniknout, to by totiž znamenalo, že je Michael naživu. ()

wrána

Možná je to tak trochu podvod, možná to nepatří do kina (i když, kdo může takhle soudit), možná je to celekm slátanina, ALE jsem rád, že si takhle můžu Michaela pamatovat, a ne jako zoufaklého Micky Mouse od soudů. Má to sílu, má to grády a je jasné, proč byl Král. A i když jsem spíš na rock'n'roll, tak občas si teď Džeksna dám. ()

kachnacekk

Chcete si zajít na příjemný popový koncert, kde znáte písničky a tak si můžete zpívat spolu s interpertem, rozvlnit se na sedačce, takže se po Vás sousedé řadu sdílející ohlížejí...máte rádi M.J.? Vyražet, neboť pak to pro Vás rozhodně nebude mít chybu!! ()

Davemix

Úplně to nelze brát jako klasický dokument, ale spíš jako poctu Michaelovi Jacksonovi. Mám takovej pocit, že kromě komerčního záměru, šlo také o to ukázat světu, že MJ rozhodně nebyl ve svých padesáti letech troska, ale naopak, že na tom byl jak pěvecky, tak fyzicky velmi dobře. Musím uznat, že sem opravdu nečekal, že to bude takhle dobře zvládat. Ovšem to nejlepší na celém tomto filmu je určitě celková choreografie jednotlivých čísel a hlavně kapela. Kapele to šlape jako hodinky a je jasný, že MJ měl vždycky kolem sebe ty nejlepší muzikanty. Myslím si, že tento film může zasáhnout kromě ortodoxních fanoušků i zbytek populace, protože ta energie tam stále je. Beru to jako skvělou vzpomínku na Thriller, Bad a Dangerous. Tyhle tři desky byly určitě hodně nadčasový a i v dnešní době znějí stále aktuálně. Pro mě to bylo velmi milé překvapení a můžu jedině doporučit. 78% ()

Patr1k

Film strašne oničom, ale súhlasím s POMO-m, Michael bol skvelý človek a najlepší hudobník sveta, nikto ho nikdy neprekoná ()

jjjerry

Za MJ 5* , za hezký klipy skvělý hity, ale to se tu nehodnotí. Film je trochu suchej, prostě jen statickou kamerou natočeno co se děje na stage. Teď sem rád, že jsem na to nešel do kina, tohle je lepší poslechnout doma v klídečku a vychutnat si hudbu spíš než "dokument". ()

wesker

Hodnotim jako dokument o Krali popu a o koncertu ktery by ho ozivil z jeho hybernace. Renton napsal presne to co jsem z toho citil i ja. ()

Figuska

Jako dokument plánového koncertu dobrý. Dokonce si tu snad i Michael zlepšil své renomé, které poslední roky dostalo na frak. Nicméně jít na to do kina, byla bych zklamaná. Očekávala jsem asi něco trochu i z jeho života, nějaky sestřih, přestože chápu, že po tak nákladné přípravě neuskutečněného koncertu bylo třeba aspoň trochu vrátit investici vydáním tohoto záznamu. ()

david666

Klasická zkouška na koncert - nic víc. O Jacksonovi film neřekne nic. Ale na druhou stranu jsem myslel, že to bude větší adorace tohoto umělce. Film vcelku bez emocí. Pokud by nezazněly některé geniální věci z jeho repertoáru - dost bych se nudil. ()

pikto

U mňa zmiešané pocity z tohto filmu. Na jednej strane bol ten film o Michealovi ale aj nebol. Čakal som že viac bude zameraný zákulisie, možno nejaké rozhovory s ním a pod. A ono to bolo celé o choreografiách, ktoré boli síce boli na vynikajúcej úrovni. Ale bolo vidieť, že Kráľ Popu bol a bude iba jeden. ()