Ať srdce řekne hurá (festivalový název)

• Indie

Anurag Singh

Aditya Chopra

Kostýmy:

Manish Malhotra

roztomilej a fešnej Shahid a naprosto úžasně trhlá a fešná Rani zabalení ve spoustě barev, juchání, trsání, naivity a optimismu...scénárista musel být pořádně zhulenej a já pořád nehápu, o co že to v tom kriketu vlastně de :D....já ten bollywood prostě žeru :P(13.1.2012)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $351,457Tržby Celosvetovo $7,100,000(19.9.2010)

Shahid Kapur tentokrát hraje o poznání méně sympatického chlapíka než jindy, jeho postava je dost sebestředná a arogantní, ale dá se to snést. Rani je naproti tomu úžasná v obou polovinách své dvojjediné postavy, v té ženské je, jako obvykle, k pomilování. Oba dva představitelé hlavních rolí skvěle tančí, pandžábské disco je zábavné, sympatický motiv přátelství dvou starých sportovců ze sousedních zemí vyrovnává poněkud rozpačitý dojem z feministické agitky v závěru a ke všemu začínám pronikat do pravidel kriketu - takže pro mne další indický film, který stál za vidění a třeba si ho někdy zopáknu.(12.4.2014)

Spousta srandy a překrásné kvalitní záběry, prostě bollywoodská špička. Hudba jako vždy nezklamala.(15.11.2010)

-> jak už napsala .maggie za "barevné okouzlující tanečky a muziku" se u mě hodnocení šplhá skoro na pět 5 a výborný herecký výkon Rani kde se z krásné princezny stane malej ošklivej čertík - mě opravdu bavilo. Je skvělé pozorovat, jak jsou bollywoodští herci skvěle pohybově nadaní a dokáží hrát celým tělem. A proč dávám za tři - protože mě opravdu, ale opravdu otrávil klasický americký závěr filmu, který byl bohužel myšlen (ne)vážně?! Ale to je jen detail, jinak mě celý film fakt bavil.(28.4.2011)