Ať srdce řekne hurá (festivalový název)

• Indie

Aditya Chopra

Ritesh Soni

Kostýmy:

Manish Malhotra

Spousta srandy a překrásné kvalitní záběry, prostě bollywoodská špička. Hudba jako vždy nezklamala.(15.11.2010)

komedialni sceny byli hodne prehravane, prevlecena Veera byla az moc crazy..nejak jsem ji nedaval:)kdyz k tomu prictu nezajimavy dlouhy kriket a az na jednu (lunapark) na bollywood nezajimave pisnicky a tance, vychazi mi z toho prinejlepsim tri hvezdy:)(8.7.2011)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $351,457Tržby Celosvetovo $7,100,000(19.9.2010)

-> jak už napsala .maggie za "barevné okouzlující tanečky a muziku" se u mě hodnocení šplhá skoro na pět 5 a výborný herecký výkon Rani kde se z krásné princezny stane malej ošklivej čertík - mě opravdu bavilo. Je skvělé pozorovat, jak jsou bollywoodští herci skvěle pohybově nadaní a dokáží hrát celým tělem. A proč dávám za tři - protože mě opravdu, ale opravdu otrávil klasický americký závěr filmu, který byl bohužel myšlen (ne)vážně?! Ale to je jen detail, jinak mě celý film fakt bavil.(28.4.2011)

Tenhle film bych doporučila bollywoodským začátečníkům. Je bollywoodský v tom smyslu, jaký tady popsali ostatní uživatelé, ale na rozdíl od některých filmů, které se někdy doporučují "pro začátek s Bollywoodem", jako třeba Kabhi Khushi Kabhie Gham, obsahuje menší množství klišé a patosu. Takže výsledek: úžasně optimistický a zábavný film, ideální pro zlepšení nálady. Shahid a Rani jsou sympatický a uvěřitelný pár, a Rani navíc předvedla skvělý komediální talent. Je to jediný bollywoodský film, který jsem viděla už asi desetkrát. To šarka: scénárista nebyl zhulenej, jen měl fantazii.(16.10.2012)