poster

Ať srdce řekne hurá (festivalový název)

 • Indie

  Dil Bole Hadippa!

 • anglický

  My Heart Goes Hadippa

Komedie / Romantický

Indie, 2009, 148 min

Režie:

Anurag Singh

Producenti:

Aditya Chopra

Střih:

Ritesh Soni

Kostýmy:

Manish Malhotra
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Ezis
  ****

  Tenhle film bych doporučila bollywoodským začátečníkům. Je bollywoodský v tom smyslu, jaký tady popsali ostatní uživatelé, ale na rozdíl od některých filmů, které se někdy doporučují "pro začátek s Bollywoodem", jako třeba Kabhi Khushi Kabhie Gham, obsahuje menší množství klišé a patosu. Takže výsledek: úžasně optimistický a zábavný film, ideální pro zlepšení nálady. Shahid a Rani jsou sympatický a uvěřitelný pár, a Rani navíc předvedla skvělý komediální talent. Je to jediný bollywoodský film, který jsem viděla už asi desetkrát. To šarka: scénárista nebyl zhulenej, jen měl fantazii.(16.10.2012)

 • zjs
  *****

  Spousta srandy a překrásné kvalitní záběry, prostě bollywoodská špička. Hudba jako vždy nezklamala.(15.11.2010)

 • Niktorius
  ****

  Typický film studia Yash Raj Films. Už zas Paňdžáb, už zas zářivé barvičky, už zas líbezný optimismus, už zas oslava krajiny a "čistoty" venkovského života a....už zas skvělá zábava. Dil Bole Hadippa! je učebnicový příklad čistě komerčního konstruktu, který se veze na aktuální módně vlně a nic nového nepřináší, ale jehož tvůrci jsou natolik zruční, že výsledné dílo není důvod hanět a naopak si jej lze skvěle užít. _____ P.S: Ačkoli mám plakát k tomuto filmu už pěkných pár týdnů vyvěšený v pokoji, převlečenou Rani jsem na něm vůbec nepoznal :-))_____ P.P.S: Původní hodnocení bylo na Festivale bollywoodského filmu 2010 potvrzeno a kamarádce se to prý taky líbilo :)(21.12.2009)

 • jorgus
  ***

  komedialni sceny byli hodne prehravane, prevlecena Veera byla az moc crazy..nejak jsem ji nedaval:)kdyz k tomu prictu nezajimavy dlouhy kriket a az na jednu (lunapark) na bollywood nezajimave pisnicky a tance, vychazi mi z toho prinejlepsim tri hvezdy:)(8.7.2011)

 • Tuax
  *****

  Po čase zase výrazně prosluněný, optimistický laděný film, který jsem si v tomto ohledu náramně užil a po většinu doby jsem si příjemně usmíval a po celý čas se dobře bavil a ál se toho,že to skončí. Protože tohle by mohlo pro mě mít o několik hodin více. Rani Mukherjee si v podstatě vystačila sama a všichni byli hluboko skryti v její záři. Až neuvěřitelné živá, činorodá, rozjařená, dovádivá a při tom všem stále úžasná a nádherná. Tentokrát je zde taky výrazně vidět její výškový deficit (160cm), který v jiných filmech bývá trochu umírňován. Tenhle film bych označil čistě za její show, se vším všudy. Sice v té mužské roli nebyla tolik uvěřitelná, ale přeci jen byla to komedie. Shahid Kapur byl fajn a jeho výšková převaha (174cm) byla pak nádherná, když ji dal úplně v poklidu svou hlavu na hlavu. Anupam Kher možná horší, než bývá jeho průměrný výkon, ten mě zde trochu zklamal, umí být lepší a hlavně zábavnější i ve vážnějších rolích. Jinak hodně pestrá výprava, kostýmy, živelné tance. Jo tohle si mě získalo naplno.(8.11.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace