Ať srdce řekne hurá (festivalový název)

• Indie

Anurag Singh

Aditya Chopra

Kostýmy:

Manish Malhotra

Typický film studia Yash Raj Films. Už zas Paňdžáb, už zas zářivé barvičky, už zas líbezný optimismus, už zas oslava krajiny a "čistoty" venkovského života a....už zas skvělá zábava. Dil Bole Hadippa! je učebnicový příklad čistě komerčního konstruktu, který se veze na aktuální módně vlně a nic nového nepřináší, ale jehož tvůrci jsou natolik zruční, že výsledné dílo není důvod hanět a naopak si jej lze skvěle užít. _____ P.S: Ačkoli mám plakát k tomuto filmu už pěkných pár týdnů vyvěšený v pokoji, převlečenou Rani jsem na něm vůbec nepoznal :-))_____ P.P.S: Původní hodnocení bylo na Festivale bollywoodského filmu 2010 potvrzeno a kamarádce se to prý taky líbilo :)(21.12.2009)

Shahid Kapur tentokrát hraje o poznání méně sympatického chlapíka než jindy, jeho postava je dost sebestředná a arogantní, ale dá se to snést. Rani je naproti tomu úžasná v obou polovinách své dvojjediné postavy, v té ženské je, jako obvykle, k pomilování. Oba dva představitelé hlavních rolí skvěle tančí, pandžábské disco je zábavné, sympatický motiv přátelství dvou starých sportovců ze sousedních zemí vyrovnává poněkud rozpačitý dojem z feministické agitky v závěru a ke všemu začínám pronikat do pravidel kriketu - takže pro mne další indický film, který stál za vidění a třeba si ho někdy zopáknu.(12.4.2014)

Spousta srandy a překrásné kvalitní záběry, prostě bollywoodská špička. Hudba jako vždy nezklamala.(15.11.2010)

Tenhle film bych doporučila bollywoodským začátečníkům. Je bollywoodský v tom smyslu, jaký tady popsali ostatní uživatelé, ale na rozdíl od některých filmů, které se někdy doporučují "pro začátek s Bollywoodem", jako třeba Kabhi Khushi Kabhie Gham, obsahuje menší množství klišé a patosu. Takže výsledek: úžasně optimistický a zábavný film, ideální pro zlepšení nálady. Shahid a Rani jsou sympatický a uvěřitelný pár, a Rani navíc předvedla skvělý komediální talent. Je to jediný bollywoodský film, který jsem viděla už asi desetkrát. To šarka: scénárista nebyl zhulenej, jen měl fantazii.(16.10.2012)

roztomilej a fešnej Shahid a naprosto úžasně trhlá a fešná Rani zabalení ve spoustě barev, juchání, trsání, naivity a optimismu...scénárista musel být pořádně zhulenej a já pořád nehápu, o co že to v tom kriketu vlastně de :D....já ten bollywood prostě žeru :P(13.1.2012)