poster

Libanon (festivalový název)

 • Izrael

  Lebanon

Drama / Válečný

Izrael / Německo / Francie / Libanon, 2009, 94 min

Režie:

Samuel Maoz

Scénář:

Samuel Maoz

Kamera:

Giora Bejach
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • evulienka3
  ****

  Čistá esencia bezvýchodiskovosti a nezmyselosti vojny podaná naozaj zaujímavou optikou. Netradičný, ale o to zaujímavejší film.(18.4.2016)

 • flyboyeda
  ****

  Skvostny film, s minimalnimi prostredky az prekvapivy prozitek.(11.2.2013)

 • Niktorius
  *****

  Brilantní. Krev, pot, slzy, voda a nafta ve stísněném prostoru jednoho izraelského tanku, jehož posádka (a s ní i divák) netuší, kde je, co ji čeká v příštích minutách, ani komu může věřit. Ultrakomorní a neakční válečný film, který svou smyslovou drásavostí a sugestivností vydá za nejednu trikovou orgii plnou střelby a výbuchů. 90%(15.5.2010)

 • Jamal
  **

  Nic moc světoborného, koukat půl filmu jak si voják, který má stráž prohlíží vše co se děje kolem tanku zaměřovačem, není až tak zajímavé.(22.6.2010)

 • bartias
  ****

  Ponorka v tanku prakticky neopustí klaustrofobické útroby železného monstra. Všechna akce venku se dokonce odehrává skrze zaměřovač. Psycho výlevy čtvěřice v tanku jsou proto sice snáze pochopitelné, ale ani tak se nejde ubránit dojmu, že dotyční se nechovají jako vojáci ale jako banda blbců, kterým by jeden nejraději nafackoval. 7/10(12.11.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace