Libanon (festivalový název)

Samuel Maoz

Giora Bejach

David Silber
  • Jamal

Nic moc světoborného, koukat půl filmu jak si voják, který má stráž prohlíží vše co se děje kolem tanku zaměřovačem, není až tak zajímavé.(22.6.2010)

Ponorka v tanku prakticky neopustí klaustrofobické útroby železného monstra. Všechna akce venku se dokonce odehrává skrze zaměřovač. Psycho výlevy čtvěřice v tanku jsou proto sice snáze pochopitelné, ale ani tak se nejde ubránit dojmu, že dotyční se nechovají jako vojáci ale jako banda blbců, kterým by jeden nejraději nafackoval. 7/10(12.11.2010)

• Houdini

Zlatý Lev(18.12.2009)

Film se snaží tvářit autenticky, ale moc se mu to nedaří. A nebo se pletu já jenže moc nevěřím, že střelec v boji kouká na mrtvé lidi nebo své kamarády. A dalším věc co jsem nevěděl je, že jsem netušil kolik je v tanku místa. Ve snímku v tanku vojáci několikrát stáli.(8.6.2010)

MFF KV Nejsilnější a nejdrásavější filmová válka. Mráz ze zad slézal ještě daleko za Puppem. 90%(10.7.2010)