Hra

The Game

Hra

Drama / Mysteriózní / Thriller

USA, 1997, 129 min

Vynikajúci Fincher, ktorý si nebezpečnú hru nezahral iba s Douglasom, ale aj so samotným divákom, pričom v šokujúcom závere je jasné, že sa na tom vynikajúco zabával :)(28.7.2009)

Jeden z filmů, u kterého jsem byla přikována ke křeslu a ani jsem nedýchala vzrušením ... po skončení jsem se ještě chvíli nemohla vzpamatovat. Jednoznačně akční záležitost, naplněná od začátku napětím, tajemnem a strachem.(22.8.2012)

rozpocet-$16 million trzby celosvetovo-$18,564,088(5.4.2006)

Naprosto skvěle vymyšlené, natočené a zahrané. Michael Douglas se stává postavičkou z člověče, nezlob se, s kterou si lidé okolo hrají, pohazují si s ní, mlátí o zeď, občas zahodí do kaluže, aby jí zase vytáhli a to celé v nádherném balení od Davida Finchera. Děj perfektně navazuje a zároveň vás z něj dokáže nepříjemně zamrazit nebo je u vás obvyklé, že na vás mluví moderátor uprostřed televizního pořadu? Temné prostředí dotváří atmosféru filmu, který bezchybně graduje do jediného možného, ale přesto výborného konce. Tuhle hru bych hrát nechtěl ... i když ... určitě to musí být zážitek na celý život.(19.6.2004)

Velko - leplá bublina. Víc ani ťuk. Film, který člověka donutí přemýšlet, proč tak výborní herci hrají v takovýchto "spektáklech". Leda že by za to mohly ty prachy prachy prachy... Ještě že je to všechno jenom hra... P.S. Co je na tomto filmu prosím mysteriózního???(24.10.2005)