Hra

The Game

Hra

Drama / Mysteriózní / Thriller

USA, 1997, 129 min

Fincher ještě nenatočil "normální film", ale....žádné ale, právě proto ho tak zbožňuju. Takovýhle psycho a paranoiu jsem ještě neviděl...nevertheless, Fincher má na kontě i filmy s něčím hlubším.(28.1.2003)

Svižný, napínavý a extrémně strhující thriller s báječnými herci a ještě lepším scénářem. Sice bych byl s vyzněním filmu spokojenější, kdyby byl skončil o jednu až dvě závěrečné pointové otočky dřív, ale i tak to u mne na slabší pětihvězdí je.(11.2.2009)

Trochu překombinovaný závěr, ale jinak starý dobrý depkoidní Fincher a skvělý Douglas. Vedle Volného pádu asi jeho nejlepší role.(4.4.2006)

Trochu kontroverzní snímek, který mi připadal trochu nesourodý a místy až křečovitý, ale na druhou stranu to vynahradil překvapivý konec.(9.8.2002)

Velko - leplá bublina. Víc ani ťuk. Film, který člověka donutí přemýšlet, proč tak výborní herci hrají v takovýchto "spektáklech". Leda že by za to mohly ty prachy prachy prachy... Ještě že je to všechno jenom hra... P.S. Co je na tomto filmu prosím mysteriózního???(24.10.2005)