poster

Hra

 • USA

  The Game

 • Slovensko

  Hra

Drama / Mysteriózní / Thriller

USA, 1997, 129 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Rob Roy
  ****

  Další hodně dobrý psycho film zaobírající se rozlišováním mezi realitou a hrou. A buďte si jistí, že nepoznáte co je hra a co ne. Dobrý Michael Douglas, také mě velmi zaujala působivá hudba Howarda Shoreho a nutná hodně vychytaná závěrečná pointa, která hnidopichy určitě naštve (Je jasné že takhle by to nikdy nešlo udělat).(29.9.2003)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  "Zajistěte rezervaci do City klubu pro mě a pana Prdeleho k mému obvyklému stolu." Dnes je módní darovat adrenalinový zážitek, ale na Hru od společnosti CRS žádný bungee jumping, let balónem ani škola smyku nemá. Já jsem si tu hru o život s panem multimilionářem docela užil, i když byla poněkud překombinovaná a směle balancovala na hraně náhody. A pokud mi někdo chce trochu adrenalinu věnovat, tak preferuju jízdu na splašeném býkovi, skákání přes vyděšeného koně nadél nebo let plavmo za rukama z Nuseláku. Tím vším by mamonář van Orten pohrdl, aniž by zvedl zrak od šekové knížky, takže musel dostat něco výjimečného a já jsem si to s ním rád zahrál.(6.12.2016)

 • Hellboy
  *****

  Film, ve kterém je možné úplně všechno. Úplně cokoliv, nikdy mě nepřestal překvapovat, tu hru s divákem, na kterou jsem s chutí přistoupil, jsem si fakt užíval a vůbec mi nevadilo, že jsem byl v nevýhodě. V tomhle filmu se totiž člověk dobere pravdy, ale až na konci. Nebo ne?:)(1.7.2010)

 • igi B.
  ***

  Velko - leplá bublina. Víc ani ťuk. Film, který člověka donutí přemýšlet, proč tak výborní herci hrají v takovýchto "spektáklech". Leda že by za to mohly ty prachy prachy prachy... Ještě že je to všechno jenom hra... P.S. Co je na tomto filmu prosím mysteriózního???(24.10.2005)

 • zelvopyr
  ****

  Proč přisypávat další komentář, když je jich tu víc než 1100... Tak pro sebe. Floutek vlastně s dobrým srdcem, kterého ničí mamon, si nakonec z nudy přece jen objedná podezřele se tvářící zábavu, na kterou dostane voucher. Firma, u níž si zábavu zadal, se specializuje na nejpřekombinovanější možné zápletky, kdy vše visí na dokonalém odhadu chování z psychologického průzkumu účastníka. A tím se dostávám ke vtípku, kterým si mě film dost získal, totiž replice "reaction time is a factor", ze které vyplývá, že na úvod prošel i Voight-Kampf testem...(19.1.2015)

 • - Již v úvodu filmu jsou vidět puzzle, které jsou mimo jiné použity také v grafice plakátu k filmu. Režisér tímto chtěl poukázat na to, že celý film je dějově propojen a že jednotlivé jeho části do sebe zapadají. (PATTXA)

 • - V záberoch, kde sa Nicholas (Michael Douglas) snaží odomknúť vlastný kufrík, sa mení typ zámku. V okamihu ako doň vkladá kľúč, má kľúčová dierka odlišný tvar ako v predchádzajúcom a nasledujúcom zábere. (sad47)

 • - Kvôli hľadaniu perfektného zvuku motora pre Nicholas' 7 série BMW si jeden člen z ozvučovacieho tímu na pol dňa požičal od svojho kamaráta z vysokej školy Dinana modifkované BMW 540. (Spilvo)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace