Kdysi dávno se bílý páv lord Šen rozhodl, že za pomoci nové strašlivé zbraně a armády vlků zničí Čínu a s ní i nenáviděné kung-fu. Stará vědma ho však varuje. Nemá šanci vyhrát, protože se objeví černobílý bojovník, který Šena porazí. Šen takové věštby nechce poslouchat, je si svým vítězstvím jistý, vždyť má zbraň, které se lekli i ti nejodvážnější bojovníci. Kdo však je ten černobílý nepřítel? To není jisté, a tak pro jistotu Šen zlikvidoval všechny pandy. Po žije se svým otcem a užívá si postavení dračího bojovníka. Jeho učitel Shifu  mu klade na srdce, že jeho úkolem je nyní najít vnitřní klid, a předvádí mu, jak na to. Pro Poa je to zatím něco nepochopitelného. Zvlášť když se mu začaly vracet divné vzpomínky a když zjistí, že jeho otec ho adoptoval poté, co ho jako malé mládě nalezl v košíku. Po by rád přišel na to, co se stalo předtím, než ho otec našel a ujal se ho. Shifu se dozvěděl, že lord Šen zabil mistra Krokodýla a mistra Nosorožce a nyní vlastně není nikdo, kdo by uchránil Gongmen City. Po a jeho kamarádi Tygřice, Opičák, Kudlanka, Zmije a Jeřáb se rozhodli mocnému nepříteli postavit. Zjistili, že Krokodýl a Nosorožec nejsou mrtví, jsou uvězněni v Šenově vězení. Když je ale naše šestice odvážných bojovníků chce osvobodit, oba odmítají. Jsou si jisti, že proti Šenově kanónu neexistuje obrana. Poa a Pětku objeví Šenovi vlci a přivedou je k Šenovi. Po spatří na jeho peří symbol, který se mu stále vrací ve snu. Je mu jasné, že Šen musí něco vědět o jeho minulosti a jeho rodičích. Vzpomíná si, že Šena už kdysi viděl. Šen tvrdí, že Poa rodiče neměli rádi a vyměnili ho za ředkev... (TV Prima)

Jerry_87

Druhý diel Kung Fu Pandy by sa dal zhrnúť jedným slovom: FAJN. Po tom ako ma prvý diel naozaj dostal a veľmi rád som si ho niekoľko rád zopakoval mi dvojka moc neučarovala. Samozrejme po technickej stránke je film opäť na vynikajúcej úrovni aj čo sa súbojov týka nie je im takmer čo vytknúť. Ale po príbehovej stránke mi druhý diel prišiel akoby nám už jeho tvorcovia nemali čo ponúknuť, aj keď sa PO zamýšľa nad svojím pôvodom, je to málo. Trošku by som ubral z akčných scén a pridal nejakú tú dejovú líniu. Čo sa ale samotnej pandy týka, stále je pre mňa jedným z naj sympatickejších animovaných postavičiek vôbec. Hodnotím trošku prísnejšie, hlavne kvôli porovnaniu s prvým dielom. 6/10 ()

zaso162

Pozrieť si pokračovanie druhej pandy som dostal viacmenej príkazom, no musím sa však priznať, že nadšenie mojej priateľky na 60% zdieľam. Kým ona sa bavila na príbehu, ktorý mne prišiel dosť plochý, útržkovitý a naťahovaný, ja som sa nevedel vynadívať na perfektnú spoluprácu snímku s 3D efektom. Neprotestujem, príbeh nebol zlý, hluchých miest bolo málo, dokonca som sa aj zasmial, len som postrádal originalitu prvej časti. Keby som dieťa (za ktoré sa stále pokladám) neodrhnem od plátna oči a všetko prežívam s mäkkým a poddajným hrdinom...takto len slabé dve * a jedna za 3D. ()

peace.man.xd

Animovaný panda opět nezklamal... Troufám si dokonce říci že překvapil, většinou je druhý díl jen ztráta času, ale u kung fu pandy 2 tomu tak není. Kdybych měl na výběr mezi prvním a druhým dílem, zaručeně si vyberu druhý... O akční a vtipné momenty zde nebyli nouze. Nejlepší bylo, když se třeba akce a smích propletla v jeden dokonalý okamžik... ()

fantomas19

* relatívne silný príbeh, vzťah otca a syna, hľadanie svojej minulosti * dobrodružstvo a akcia * vtipy, detailné gagy * Americká animovaná akčno-dobrodružná komédia z tohto roku, ktorú režírovala Jennifer Yuh, je pokračovaním príbehov Pandy ovládajúcej bojové umenie kung-fu. Panda zmietaná neistotou vlastnej minulosti a svojho pôvodu sa vydáva spolu s priateľmi bojovať proti mocnému pávovi, ktorý túži po moci. Film opäť prináša kontrastný humor pandy ako Dračieho bojovníka, spolu s podceňovaním mocného súpera a hľadanie vnútornej sily na jeho porazenie. Aj pokračovanie kung-fu pandy je plné akcie, dobrodružstiev a vtipov. ()

RajCZitko

Po opět nezklamal. Moc jsem se z jeho hlášek pobavil, ale stejně bych ani za boha nemohl dát hvězdiček. Takové ty záchytné body se od 1 moc nelišily - legenda o bíločerném bojovníkovi a badguyovi co se chce mstít. Nicméně pořád suprová podívaná, a tak dávám 70% ()

TSZ

Tlusťoch z prvního dílu je tu již persona non granta, život celebrity si opravdu užívá. Zcela předvídatelný děj sem přivede opět nové zloduchy a hlavního hrdinu čeká znovu stejná cesta za sebepoznáním a zdokonalením svých schopností, aby v poslední chvíli zachránil svět (resp. Čínu). Zábava prakticky totožná s prvním dílem, ale proč ne....už jsem viděl mraky horších pokračování. ()

johhny007

Film má dá se říct cca stejné výdělky jako první díl , že by mohla být i 3 Dream works si nechal otevřené vrátka filmu při poslední scénce ROZPOČET:150 MIL. USD VÝDĚLKY:663,024,542 MIL . USD ()

dj_kure

Už důvod vzniku dvojky předpovídal, že nebude tak kvalitní jako první díl. Hudba a animace sice parádní, ale ostatní na pytel. 62% ()

TommyDiamond

Druhý díl mě neoslovil úplně stejně jako ten první. Nemastný, neslaný a bezdějový animák o tlusté pandě, který spíš než na bojové umění myslí na jídlo. Animáky mám hodně rád, ale oba díly pandy pro mě byly ránou vedle. Amíci se v animovaných filmech mastí hlavně na originálním dabingu svým známých osobnosti.. O to jsou anglicky nemluvící lidé ošizeni. Vadí to? Upřímně nevím. Ústředním hlasem v Kung-Fu pandě je Jack Black (další hlasy A.Jolie, D.Hoffman, L.Liu). I když Jack Black je v USA uznávaným bavičem, pro mě to je pouze laciný a nevtipný herec, jehož nejlepší rolí pro mě byla ta v King Kongovi a to proto, že ta role byla vážná. Celkově 35% ()

Jacccob

Tenhle film není špatný, naopak je pro děti jako dělaný, jenom ho autoři opět " převtipkovali", a dobrých forů je tam pomálu. A nejhorší je, že vždy při nějaké obzvlášť pěkné scéně je to zabité trapným pokusem o žert. ( viz Po stojící na střeše řvouci na Shena). ()

Bounded

Uspěchaný sequel, který bohužel nenabídne jediný zapamatováníhodný moment. Občas mě skladatelské kolaborace dokážou pěkně vytočit. Nechápu snahu producentů, kteří v posledních dvou letech prosazují trend, že čemu dělá hudbu Hans Zimmer, to musí být nutně vydařenější a epičtější. Powellův soundtrack z jedničky byl totiž mnohem lépe zpracovaný. Konzistentní a zbytečně nenabubřelý. Dvojka jako by zdětštěla. V bojových scénách se hudba prosazuje jen malinko a občas i s neúměrným komickým nádechem. Kdyby se střihači uklidnili a příběh se trochu více okořenil, mohlo to být mnohem lepší. Základy na to měla Panda solidní dost. ()

Ashnobe

V podstatě zde platí to stejné jako u jedničky. Akorát je to možná ještě o něco méně vtipné. Za celý film jsem se zasmál jednou jedinkrát a to možná ještě bylo dílem dabingu (budu muset shlédnout v originálním znění). Mně prostě ta Pandova neohrabanost vtipná nepřijde. Nebýt krásné animace a prostředí a toho, že mám slabost pro animáky, tak hodnotím ještě nižším počtem hvězdiček. Ale co, dětičky se tomu asi budou smát. Akorát by si autoři mohli uvědomit, že se na jejich film nebudou koukat jenom děti a chovanci ústavu pro mentálně zaostalé. ()

jadran90

Po už možná není takový kanón jako na konci jedničky, ale pořád slušně válí. Kvalitativně se film prvnímu dílu blíží, což je dnes spíš výjimka a proto je to třeba náležitě ocenit v hodnocení. Dvojka už trochu tradičně přináší horší příběh, ale více akce. V druhé půlce tempo prakticky nezpomaluje. A taky se celkem často snaží hrát na city, což se občas dařilo, ale už toho bylo trošku moc. Jinak platí vše co bylo řečeno o jedničce. Sympatické trdlo v hlavní roli, nápadité vedlejší postavy, krásně barevná animace tentokrát vyšperkovaná častými ohňostroji, nabušené a zábavné bojové scény a na animák nezvykle kvalitní hudba. Jestli se povede i pravděpodobná trojka, sním hrnec nudlí. ()

RAFT

Kung fu panda 2 mi přijde o proti 1 dílu co se děje týče tak slabší ale, jako animované pokračování neurazí .Hlavně děti budou nadšené .Uvidíme jestli bude další díl.60% ()

MAAUZ

Opět moc hezky vybarvené a graficky vymazlené dobrodružství, kde se hrdinové snaží dopadnout páva a nastolit Číně klid a pohodu. ()

Franta

Poměrně ucházející pokračování prvního dílu. Nedokážu však pochopit, jak někoho napadlo, že do filmu, který je založen na přitroublém humoru, vloží něco takového, jako je na slzy hrající rozebírání pandí minulosti. Minulost je navíc prezentována formou častých a otravných flashbacků, které zabírají asi čtvrtinu filmu. Jinak je film celkem povedený a mladší nebo nenáročný divák se u něj bude dobře bavit. Příběh o pandím hrdinovi bych doporučil každému, komu se líbil první díl. ()

Scraffy

O niečo slabší ako prvý diel, ale stále celkom dobrý. Oproti jednotke má naviac temnejšiu atmosféru a to sa cení. Avšak tomu nechýba ani zábavnosť. ()

Oscar 2012 - výsledky

Oscar 2012 - výsledky