Živí mrtví - Série 4

(série)
USA, (2013–2014), 11 h 15 min (Minutáž: 42–43 min)

Tvůrci:

Frank Darabont

Předloha:

Robert Kirkman (komiks), Tony Moore (komiks) (více)

Hudba:

Bear McCreary

Andrew Lincoln, Chandler Riggs, Steven Yeun, Norman Reedus, Melissa McBride, Lauren Cohan, Scott Wilson, Danai Gurira, Emily Kinney, Sonequa Martin-Green (více)

Epizody(16)

Čtvrtá série se zabývá událostmi, se kterými se musí potýkat komunita lidí žijící ve věznici po pádu Woodbury. Rick po minulých událostech odstoupil z vůdčí pozice, věnuje se farmaření a do čela komunity se staví rada, jež se ve většině skládá z původních členů Rickovy skupiny. Michonne tráví většinu času mimo věznici při pátrání po zmizelém Guvernérovi, zatímco ostatní členové komunity si rozdělují každodenní činnosti podle pořadí důležitosti. Atmosféra dává tušit, že klid ve věznici bude pouze dočasný a dají se očekávat dramatické změny. (Necrotongue)

K1K0

Pomaly sa buduje nová kolonizácia nie však na dlho, po tom ako padne mesto Woodbury guvernér stratí svoje nervy a zaútočí na väznicu kde prežíva skupina ľudí. Mnoho z nich umrie a skupina je tak nútená opustiť svoj úkryt a rozdeliť sa na malé skupinky, ktoré deň čo noc putujú a prežívajú v lesoch a na iných miestach. Objavuje sa však nová nádej nažívania Terminus. Mnohým nezostáva nič iné ako vydať sa tam, preto chcem povedať že “všetky cesty vedu do Terminusu” dobrá séria mám pocit že tu to všetko začína mať ten správny spád. ()