poster

Hulk na neznámé planetě

 • USA

  Planet Hulk

Animovaný / Akční / Sci-Fi

USA, 2010, 81 min

Režie:

Sam Liu
 • Spiker01
  *****

  Nejlepší animovaný film od Marvelu! Planet Hulk rozhodně stojí za shlídnutí. Hulk je totiž gladiátorem a musí se utkat o svou svobodu. Jednoznačně doporučuji! ... 100%(2.1.2013)

 • Kothy
  ****

  No nevím, nebylo to špatné, ale nepřišlo mi to ani jako něco převratného. Hulk se po svých průserech poslán ze Země na neznámou planetu. Věci se ale pokazí a on skončí na planetě Sakaar ovládané tyranským Červeným králem. Ten používá otroky jako gladiátory pro své hry. A Hulk se stane jedním z nich. Společně s partou dalších otroků poráží všechny protivníky. Nakonec svobodu dobude po svém. Je tam pár zajímavých postav. Objeví se tam i Thor. "Ty jsi jejich spasitel."(15.5.2015)

 • Davies182
  *****

  Nevěřím vlastním očím. Už zhruba před dvěma roky jsem dospěl do stádia, kdy mě málokterý film dokáže něčím překvapit. Postavy jsou jasně nalajnované podle jednoduché šablony, příběh předvídatelný, dějové rádoby zvraty jakbysmet. Člověk se musí sakramentsky snažit, aby si v nejen hollywoodském portfiliu našel kousek, který jej dokáže vnitřně naplnit a odzbrojit, ne jen pobavit. Naposledy jsme tu měli Inception. No a teď je tady Planet Hulk - animovaný film od Marvelu. Animák, který je napínavý jako filmy od Pixaru, je absolutně nepředvídatelný co se týče dějové linky (scénář přitom nepůsobí vyumělkovaně ani absurdně), a "hraje" v něm panoptikum postav tak živoucích, věrohodných a pochopitelných, že jsem zapoměl mrkat, jak jsem je hltal očima. A ty dialogy! Prostě nevycházím z údivu... To jen tak na okraj. Druhou půlku snímku vyplňují úchvatné akční scény - ovšemže, když je to animované. A podle komiksu. A jinak: vrtá mi hlavou, jak mohou mít téměř všechny marvelovské / DCčkovské snímky široko daleko nejlepší úvodní titulky. Režiséři hraných akčňáků by se mohli učit... ZAJÍMAVOST: Postava Beta Ray Billa byla přidána mimo kontext s komiksem - v originální sešitové podobě se totiž na jeho místě objeví Silver Surfer.(31.7.2010)

 • liquido26
  ****

  Co se komiksů a filmů podle nich týká, tak jsem postavy z Marvel komiksů (s výjimkou Iron Mana) jsem nikdy nemusel a o Hulkovi to platilo dvojnásob. Mnohem bližší mi byli a jsou hrdinové z DC Comics. Planet Hulk, ale ale tuto mou "nechuť" částečně mění. Animace je nádherná, akce skvělá a příběh, sice nijak překvapivý, ale za to svižný a nenudící. Doufám, že se časem dočkáme více takto povedených animáků z produkce společnosti Marvel.(7.5.2010)

 • Terva
  ***

  Nasraný Hulk je deportován ze Země jako škodič. Uložen a uzamčen v kosmické raketě s pevným cílem, ale.... Úplně náhodou je jedna planeta, kde žijí něco jako lidé a chtějí aby jim Bůh seslal nějakého dobrého bojovníka. Co myslíte, sešle ? CITÁT - Bojovníka, jenž i Smrti samé pohlédne do očí a přec neustoupí....... Pěkné a zajímavé úvodní titulky a pompézní instrumentální hudba, ale jinak nic moc. Hulk se tak nějak provrčel a probručel celým příběhem ale je to přece jen zrůda. Mimozemšťany se příběh jen hemží. Hulk má sice bodliny, ale nebojte vyměkne. CITÁT - Nikdy se mi neříkalo jinak než Zrůdo........(23.4.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace