poster

Hulk na neznámé planetě

 • USA

  Planet Hulk

Animovaný / Akční / Sci-Fi

USA, 2010, 81 min

Režie:

Sam Liu
 • T2
  ***

  Tržby za predaj DVD v USA $5,526,734 //počet predaných kusov 397,448║ HULK gladiátorom, akciou nabitý animák, kde ujdu aj dejové vsuvky. /60%/(21.3.2012)

 • Ded@M@tes
  ***

  Vyhoštěný Hulk se ocitá na planetě Sakaar, na které to nemá vůbec lehké. Po prodání do otroctví si musí poradit s gladiátorskými zápasy, kde si musí vybojovat svobodu. Animace Marvelu je zdařilá. Hulk pouze za rozzuřené, ale silné 3. ( Hodnocení: 6/10 )(12.5.2012)

 • B!shop
  ****

  Me pridou ty animace s Hulkem vsechny stejny. Hulk je nasranej na maximalni moznou miru a masakruje co mu pride do cesty. Ani tady to neni jiny. Ani na vterinu se nezmeni v cloveka, takze 99% filmu nekoho rube, tentokrat prevazne jako gladiator v arene na mimozemsky planete. A ono to je vlastne v poradku, tohle vymlety zeleny hovado se k nicemu jinymu nehodi. Obcas se sice objevi nejaka stupidni scena typu polibku, ale v podstate jsem spokojenej. 75 minut akce s obstojnou animaci a spise dospelackej animak.(19.6.2011)

 • Stegr
  ****

  80%(27.4.2012)

 • D.Moore
  *

  Výborná komiksová předloha, která se co do děje může měřit s nejlepšími příběhy (třeba) Barbara Conana, dostala pořádnou ránu. Stala se z ní dosti volně zadaptovaná prostinká mlátička, místy doslova ubíjející... A navíc dost škaredě animovaná. Komiks je vynikající fantasy, tohle ovšem bylo jen o neustálých ranách a dialozích k smíchu.(26.7.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace