Hulk na neznámé planetě

Planet Hulk

Animovaný / Akční / Sci-Fi

USA, 2010, 81 min

Sam Liu

Sam Liu se nezdá! Po průměrném filmu Hulk vs a nemastném-neslaném Superman/Batman: Public Enemies představil snímek minimálně o dvě třídy lepší. Od prvních minut mě příběh vtáhnul a to i přesto, že jsem ho již znal. DC Comics jednoznačně vládl na poli kreslených superhrdinských filmů (Superman: Doomsday,(4.2.2010)

80%(27.4.2012)

• D.Moore

Výborná komiksová předloha, která se co do děje může měřit s nejlepšími příběhy (třeba) Barbara Conana, dostala pořádnou ránu. Stala se z ní dosti volně zadaptovaná prostinká mlátička, místy doslova ubíjející... A navíc dost škaredě animovaná. Komiks je vynikající fantasy, tohle ovšem bylo jen o neustálých ranách a dialozích k smíchu.(26.7.2014)

Každý film, kde Hulk není jenom tupým strojem na rozbíjení čehokoli bez rozmyslu si zaslouží pozornost, už jenom proto, že tenhle konkrétní se povedl. Ale přesto mu jedna zásadní věc podráží nohy a to scénář, kterej je prostě hrozně béčkovej a ani u komiksáren by neměla být taková jednoduchost tolerována, obzvlášť postavy jsou viděné už tisíckrát z hlediska filmového charakteru nepřináší nic nového. Dokud se bojuje v aréně, nic z toho ani moc nevadí, jenže jakmile se z nich dostaneme ven, nemá film jedinou možnost překvapit a každý musí vědět, jak to celé skončí, protože takovou jednoduchost zápletky musí prohlédnout už na začátku každej. Silnější tři hvězdičky za dobře natočenou věc s nablbym scénářem.(3.5.2013)

Nasraný Hulk je deportován ze Země jako škodič. Uložen a uzamčen v kosmické raketě s pevným cílem, ale.... Úplně náhodou je jedna planeta, kde žijí něco jako lidé a chtějí aby jim Bůh seslal nějakého dobrého bojovníka. Co myslíte, sešle ? CITÁT - Bojovníka, jenž i Smrti samé pohlédne do očí a přec neustoupí....... Pěkné a zajímavé úvodní titulky a pompézní instrumentální hudba, ale jinak nic moc. Hulk se tak nějak provrčel a probručel celým příběhem ale je to přece jen zrůda. Mimozemšťany se příběh jen hemží. Hulk má sice bodliny, ale nebojte vyměkne. CITÁT - Nikdy se mi neříkalo jinak než Zrůdo........(23.4.2012)