Milton se za svůj hříšný život zločince dostal do pekla a zdálo se, že jeho temnou duši už nic nespasí. Pak se ale na Zemi zmocní šílená sekta jeho dcery, zabije ji a její dítě hodlá obětovat Satanovi. Milton chce stůj co stůj své vnouče zachránit a vydává se z pekla zpátky. Do cesty se mu připlete sexy číšnice, která bojuje proti bezpráví, ale přitom sama snáší bití od nevěrného muže. Spolu se vydají na cestu za záchranou malého dítěte, jenže v patách Miltona se brzy objeví pekelný vyslanec, který ho chce dostat zpátky do pekla. Úplněk, při němž má být malé dítě obětováno, se nezadržitelně blíží a bývalý hříšník s pronásledovateli za zády pomalu ztrácí naději na jeho záchranu. Když Milton najde sektáře, dojde k rozhodující vražedné přestřelce... (TV Nova)

dalziel

1* aj to som asi riadne prehnal.Ak ma niekto,alebo niečo donúti pozrieť ten film ešte raz,tu 1* isto zmenim na odpad! ()

aR3Zz

Jej to byl úlet. Cage je boží, ale pořád nevím, jestli to myslel vážně nebo se sám celou dobu bavil. V druhém případě bych mu přidal ještě hvězdičku, ale upřímně - on to bral asi opravdu seriózně! 35% ()

Kadas97

Sympatická kombinácia Cageových 60 sekúnd a Honu na čarodejnice. Film frčí nehoráznym tempom a človek sa baví a baví. Hustý pekelník v podobe Williama Fichtner ma fakt dostal, ten tvorcom naozaj vyšiel. Muzika vyberaná so zmyslom pre humor. Pre mňa veľmi príjemné prekvapenie. 6 z 10 ()

tranquill

Přímočarý akční film se standardním Cagem. Avšak s nadstandardní kamerou, která spolu s mysteriozním námětem dokázala zaujmout a splnit svůj účel. OK. ()

Mandalorian

Jo jo. Nominace na zlatou malinu pro pana Cage jasně mluví o kvalitách, které předvedl. (ne to není ironie). Zjistil jsem totiž, že nominace na zlaté maliny dostanou herci, kteří předvedou ve své herecké kariéře nějaký přelom - Adam Sandler - Malý nicky Satan Junior, John Travolta - Bojiště země Sága roku 3000 a teď Cage. A je to tak. Nicolas předvedl skvělý výkon. Amber Heard a William Fichtner taky. Vlastně všichni kdo ve filmu hrají, jsou dobrý. V hereckém výkonu jsem nenašel jedinou slabinu. Ale příběh... ten občas bohužel těžce kolísá. SPOILER - Efekty rozmlácenýho náklaďáku na konci mě donutily, pozastavit film a podívat se, z jakýho že je to roku... Ve výsledku si člověk řekne - "Ale jo. Dobrý. Jestli se na to někdy kouknu znova ? Asi jo. Já nwm..." 60% ()

Torgal

Nehorázna, ale fakt neskutočná, priznaná debilina. A tiež nehorázne zábavná, keď viete takéto veci oceniť. Nick ušiel z pekla na ceste za vrahom svojej dcéry s výrazom najväčšieho drsňáka na svete rozmašíruje celý kult náboženských fanatikov, čo by radi otvorili brány pekelné. Spoločnosť mu robia obliny Amber Heard a staré americké fára a po krku mu ide (doslova) démonický William Fichtner. Totálne guilty pleasure, tentokrát ale so silným dôrazom na slovo pleasure. 6+/10 ()

gazogazo

Je to tak. Strašný béčko který ale není přehnané strašný, takže je jenom strašný. Kéž by to bylo ještě debilnejsi!! ()

Badmarshall

Tento film by se dal zkritizovat ze všech stran, ale já byl v celku spokojen. Cage s jeho klasik face, Fichtner docela cool a hlavně moc pěkná bitch Heard. Asi kdybych byl Cage a jel s ní sám v autě, tak bych se neudržel. 3D bylo ucházející a trochu dojem z filmu vylepšilo. Mohlo být více cool hlášek a lepší akční scény, protože trailer ukázal všechny, tak je člověk už znal. Tak a teď si jdu zastřílet a při tom si rovnou za..chám, když to dokázal i Cage. ()

Camarro14

Mám rád béčkový filmy, ale tohle už bylo i na mě moc. Chápu, že Nicolas už to má na sklonku kariéry zřejmě u zadní části těla a hraje si spíš role pro radost - ovšem když už tak chce činit, tak to činí ve stylu Kick Ass! Nicméně, i přesto, že tento snímek je vskutku béčková šílenost, tak si zaslouží 2 hvězdy a to především za geniálního Williama "The Federal Bureau of Get the Fuck Out of My Way" Fichtnera (kéž by natočili snímek spíš s touto postavou, klidně i v budoucnu) a za cool závěr = Nicolas pijící pivo z lebky + grandiózní návrat do pekla za doprovodu skvěla padnoucí hitovky "Alive" od pane Meat Loafa! ... P.S.: Hollywoode, prosím, vy*er se na už na to 3D! ()

LordMysti

Slabých 50%. Hezky udělané béčko, sice trochu trapné, ale zase se to nechalo dokoukat. Kdybych tento film neviděl, o nic bych nepřišel. ()

Acrobat odpad!

Lákavá možnosť- byť nedobrovoľným samozvaným vyslancom pekla, jazdiť si na prikrčene športovom aute a s pekelným nádychom pribrať pár dievčat, ktoré mu akosi neodolajú- je proste v zložitých ľudských momentoch jednoducho neodolateľná. Vkĺza do mysle a snaží sa presvedčiť, ako mnoho ďalších v rade stojacich, o milosrdenstve pekla. Cage je dobrák, cesta aspoň poriadne krvavá, jeho správanie má byť divákom ospravedlniteľné. Film neservíruje v podstate nič pozitívne, ani prevratné, ani zapamätateľné (iba Megan má patent na opravu áut). Drsný, hoc primitívny biják s kvázi šľachteným motívom a zle stráženým peklom. Či by som menil seba na posteri? Ale áno, preto to jedno pozretie je (bolo) priam nevyhnutné! No ak mám na výber (čo nemám), vyberám si cestu Vrany. (videné 13.06.2011, DVD) ()

Lorge

Byl jsem na tom s GE3 v kině, takže mi nezbývá, než souhlasit, protože je to kurva pravda :-D Takže Nicku, sedni na motorkuj a pořádně to rozkurvi!! :-D ()

TomStrom

Jak bych Drive Angry definoval? Film se špatným scénářem, odfláknutými triky, špatným soundtrackem, který se tak snaží být cool, až přechází do trapnosti. Nečekal jsem žádný zázrak, ale přesto jsem byl poměrně zklamán. Nicolasi, Nicolasi, takto si kariéru nezachráníš. ()

Patrik200s

Mal som dojem že komixová nepodarenosť s lepkatým Ghost Riderom bola Cageová najhoršia filmová úloha ale tento prečin proti divákom je neskutočný. ()

lol xD

Celkem kravina s nicneříkájícím dějem, která mě pobavila jen scénkou X -vy víte :D . Ovšem za drsnou blondýnku, která všem namlátila a za pana účetního dostávají hvězdy navíc. ()

Nový Terminátor od scenáristky Avatara?

Nový Terminátor od scenáristky Avatara?

18.01.2013

Zrzka s mečem neřekla poslední slovo