Milton se za svůj hříšný život zločince dostal do pekla a zdálo se, že jeho temnou duši už nic nespasí. Pak se ale na Zemi zmocní šílená sekta jeho dcery, zabije ji a její dítě hodlá obětovat Satanovi. Milton chce stůj co stůj své vnouče zachránit a vydává se z pekla zpátky. Do cesty se mu připlete sexy číšnice, která bojuje proti bezpráví, ale přitom sama snáší bití od nevěrného muže. Spolu se vydají na cestu za záchranou malého dítěte, jenže v patách Miltona se brzy objeví pekelný vyslanec, který ho chce dostat zpátky do pekla. Úplněk, při němž má být malé dítě obětováno, se nezadržitelně blíží a bývalý hříšník s pronásledovateli za zády pomalu ztrácí naději na jeho záchranu. Když Milton najde sektáře, dojde k rozhodující vražedné přestřelce... (TV Nova)

Yarwen

Pekelná jízda, za kterou se táhne smrt, řekl bych. Film tlačí nahoru hlavně vtipnost, při které jsem se náramně bavil. Nadprůměrný snímek s velmi dobrými hereckými výkony, bez ohledu na jednoduchou akčňárnu, do kteréhožto žánru spadá. ()

Bozvav

Ať si kdo chce, co chce říká, tento film mě fakt bavil. A to nejen díky charismatickému Williamovi Fichtnerovi, krásné a drsné blbce Amber, ale také díky skvělé muzice, akci, která odsypávala a vcelku slušnému (byť nijak světobornému) výkonu Cage. Scénář byl dobrý, možná by si zasloužil více rozvést, ale to vem čert (nebo raději ne). Prostě já si celou tu bláznivou jízdu fakt užívala a tak vzhledem ke zdejším hnidopichům lehce nadhodnocuji a dávám plný počet. Prostě film co má pořádný koule a to se musí ocenit. ()

Wolvie

Jako záchrana Cageovy kariéry je to průser,jako béčkový výplach na jedno použití více než dostačující.Amber Heard je božsky sexy,Fichtner je cool,Cage strašný...prostě vše,co je potřeba k solidní zábavě.Je to sračka,ale v porovnání s Honem na čarodějnice vlastně pecka. ()

Raziel_cz

Tak se zase jednou ukázalo, jak kritici dokonale hodnotí filmy. Pakliže začneme na 100%, 20 jde dolů, protože to není drama, 10, protože se to neodehrává ve věznici, dalších 10, protože tam nehraje Tim Robbins a v neposlední řadě, dalších 20, protože tam hraje Nicolas Cage, kterého přece nikdo nemá rád. Jen tak dál... A pro nás všechny ostatní, Drive Angry je plné dobré akce, dobrých hlášek, parádních aut a hlavně dvojice Cage – Fichtner, z níž jsou oba dva neskonale cool a člověk mnohdy neví, jestli by náhodou neměl fandit panu pekelnému "Dead Fat... Fuck" účetnímu, chrlícímu jednu údernou hlášku za druhou. No a 3D? Lepší, než jsem čekal. ()

Hapretor odpad!

Pan reži-SÉR, co natočil samou sračku, nás poctil v roce 2011 snad nejstupidnějším akčním filmem, co jsem kdy viděl. Ještě, že existuje něco jako internet. Vidět toto v kině a dát za to 150kč, tak se radši smažim v pekle! Ono slavné, nyní tak "cool" a "in", 3D je k ničemu, když děj je úplně o ničem, jen brutální idiotická střílečka bez vtipu a nápadu a herecké výkony se přibližují mému po 8 poctivých půllitrech Plzně. Opět mám na šíji ten velmi mrazící dojem, že nás čeká "nová" filmová éra, kde stačí divákovi pod film připsat 3D a myslej si, že maj vystaráno. Pokud budou točit takovéto hovadiny, tak si pan Patrick Lussier nevystačí ani se 6D! Kdyby tady byl např. Gabriel Byrne v roli "HellHuntera" (ve filmu Konec světa má 100krát větší charisma než tady ušmudlaný a snažící se William Fichtner), místo mlátičky-hubený kozičky-modelky Amber Heard, která na to zkrátka nemá, Michelle Rodriguez, místo Nikiho Klece někdo, kdo by nevypadal tak unaveně - no, při pohledu na něj jsem měl pocit, že mu někdo unes dceru (doopravdy) a on teda musí hrát za každou cenu. A ten jeho účes? To byla snad paruka, ne? - tak se mi to možná i líbí na ty dvě hvězdy, jenže to by pak ty triky nesměly bejt tak kokotský. K tomu žádná pořádná hláška, žádnej aspoň trochu snaživě originální nápad, zkrátka nic. Tady je vidět, že nikdo nechtěl přemýšlet, nikdo nechtěl být kreativní, prostě nám naser-víroval tuctovou, debilní popcorn zábavu a diváku - přeber si to jak chceš! P.S. Pane Cage, já se Vám opravdu divím. Když Vás to nebaví, tak v tom nehrajte, nebo Vás někdo nutí? Já osobně bych se na toto kouknul znova jen s pistolí u hlavy! ()

kostej_

Klasicky skvělá hravá akční zábava od tvůrců, kteří si přesto zdánlivě kontradiktoricky na nic nehrají a jdou přímo na věc, ať už je to režisér podobně nadsazeného Krvavého Valentýna Patrick Lussier, na pochybný hollywoodský kredit již nehledící Nicolas Cage či představitel inteligentní akce William Fichtner. Přesto bych vytkl několik věcí, zejména ne úplně nápadité vyústění děje, zbytečně vážnou motivační pasáž postav chystajících se k závěrečnému souboji a jedno opakování "střílejte jim do pneumatik" navíc. :) ()

Vakomlok

Čekal jsem kolosální blbost a taky jsem jí dostal, ačkoli si nejsem jist, jestli je to záměrná přepálená parodie, nebo prostě jenom hrozně špatný film. Nějakým zvrhlým způsobem to ale bylo místy zábavné - především zásluhou Williama Fichtnera. Kdyby Drive Angry natočili v 80. letech, dneska by Drive Angry byla béčková klasika. ()

Kopi1

Že je to ty režiséry baví dělat pořád dokola tak hrozný filmy. Abych řekl pravdu, na tomto filmu jsem nenašel žádná pozitiva. Jako vždy tu musí bejt Nicolas Cage jako velký drsňák, který, jak už je známo, je samozřejmě nesmrtelný. Dávám jednu hvězdičku za krásnou Amber Heard. ()

mala_kea

sbl

Nikdy jsem nebyl fanoušek Béček, ale tohle mě opravdu dostalo. Bylo očividné, že celý štáb natáčení bavilo a to vytvořilo výborný základ pro celkovou chemii mezi herci a přímo božský akční nátěr. Prostě sex, sprostá slova a metal! Hlavně f*uckující Amber Heard mě bavila nejvíc, hned za ní Fichtner jako "federál" a Nicky Cage vlastně hrál asi sám sebe. Já jsem se královsky bavil u téhle bezmozkové akční sprosťárny. ()

Luk Skywalker

Po dlouhé době film, o kterém jsem nic nevěděl (dotáhl ho brácha). Nejdřív údiv nad účetním, poté smích u přestřelky při souloži (už jsem to u jednoho filmu viděl a tam to bylo lepší). Mix "fantasy" prvků spolu s meganabušenou zbraní, která ve filmu třikrát vystřelí, tuctovým rodinným příběhem a 3D efekty (někdy mi až vadí, jak se točí na efekt) dává dohromady průměrný film. ()

gumbo

No tak tohle fakt ne. Jak může film s rozpočtem $50,000,000 dopadnout takhle zle. Vypadá to, že se šetřilo na všem. Triky se zadali nějakému klukovi, který je spíchnul na svém domácím PC. Billy Burke musel dostat opravdu směšný honořář, protože ten se svým výkonem musel produkci mstít. Scénárista se radši nenajal, to byl byl další zbytečný peníz navíc (na co scénář že?). A režisér se odchytil někde na ulici poblíž Hollywoodu, aby to taky moc nestálo. A výsledek je vidět: http://www.youtube.com/watch?v=tSruv81g89s&feature=fvwrel :D Trošku přidat nadsázky a mohla to být dobrá parodie, takhle je to ovšem brak. 30% ()

BOURQUE

Typický príklad toho, že v dnešnej dobe k dobrému filmu nestačí len krásna baba. Na druhej strane však treba povedať aj to, že ako N. Cage, tak potom už spomínaná krásne dievča – A. Heard sa snažili. Škoda, že D. Morse nedostal viac priestorov. Na druhej strane W. Fichtner dostal možnosť a využil to celkom dobre. Réžia je tak trošinku podpriemerná. Osobné hodnotenie: 69% (**) ()

Axident

Asi mi měkne mozek, ale budiž, vzpírat se tomu nemohu - navzdory místním 53% se mi tahle bez skurpulentní jízda velice líbila a užil jsem jí v celé stopáži. Ano, o nějakém hereckém výkonu stále horšího a horšího Cage nemůže být řeč (ten chlap je prostě hrůzně špatný, hrál vůbec někdy, dávno v minulosti, dobře?), ale William Fichtner (známý coby agent z Prison Break) byl lahůdkový, Amber Heard byla roztomile kundičkoidní a všechno bylo, jak má v tomto subžánru být. U mě spokojenost! ()

FilmWave

Mám pro Cageovo zalíbení v braku slabost (např. "Hon na čarodějnice" byl fajn), ale toto už je moc! Ten správný nadhled a vtip má pouze skvělý Fichtner, ostatní se berou moc vážně a je to spíš směšné než vtipné nebo cool. Škoda. ()

REBARB0RKA

Rošťárna k popukání aneb akční béčko s potenciálem na to, aby se stalo mým guilty pleasure. Děj je hloupoučký, o něj však jde až ve druhé řadě, a navíc je šmrcnut fantastičnem, což tomu guláši nijak neubližuje, naopak to filmu za pekelně parádního Účetního s kultovním náběhem vynáší hvězdičku navrch. Přestože důvody pro R-nepřístupnost byly naplněny vrchovatě, podobné akční scény jsou k vidění v kdejakém nízkorozpočtovém filmu. Velké mínus vidím v tom, že hlavní roli dostal Cage, a tak mi nezbývá zoufat si, proč neupsali Jasona Stathama. A to slavné 3D mě fakt drives angry. ()

J. T. Kirk

Nudná a zbytečná blbost. Jsem rád, že jsem na to nešel do kina, protože bych tam asi usnul, ikdyž akčních scén tu bylo docela dost, tak některé scény a dialogy bych úplně vystřihl. Jediné na co se tu dalo dívat byla Amber Heard no a abych nezapomněl, tak tu byly ještě ty nádherné auta. To je tak všechno. Bohatě stačí, když se mrknete na trailer. ()

mourinho

Ale vždyť je to v pohodě. Nemám problém u filmu "vypnout" a bavit se. Přece o tom tyhle Béčka jsou. Tahle kravinka byla dostatečně krvavá, akční, zábavná, tak proč ne? ()

Nový Terminátor od scenáristky Avatara?

Nový Terminátor od scenáristky Avatara?

18.01.2013

Zrzka s mečem neřekla poslední slovo