Milton se za svůj hříšný život zločince dostal do pekla a zdálo se, že jeho temnou duši už nic nespasí. Pak se ale na Zemi zmocní šílená sekta jeho dcery, zabije ji a její dítě hodlá obětovat Satanovi. Milton chce stůj co stůj své vnouče zachránit a vydává se z pekla zpátky. Do cesty se mu připlete sexy číšnice, která bojuje proti bezpráví, ale přitom sama snáší bití od nevěrného muže. Spolu se vydají na cestu za záchranou malého dítěte, jenže v patách Miltona se brzy objeví pekelný vyslanec, který ho chce dostat zpátky do pekla. Úplněk, při němž má být malé dítě obětováno, se nezadržitelně blíží a bývalý hříšník s pronásledovateli za zády pomalu ztrácí naději na jeho záchranu. Když Milton najde sektáře, dojde k rozhodující vražedné přestřelce... (TV Nova)

Kryton

Jedna hvězda za sexy Amber Heard (od ní bych se nechal mlátit pořád) a ta druhá za pekelného učétního v podání Williama Fichtnera. No a co ten Cage? Byť je snesitelnější než v předchozích filmech, tak mu toho z pekla uprchlého drsňáka nevěřím. Být na jeho místo nějaká opravdová akční hvézda, pak by to bylo solidní béčko odkazující na 70/80 léta. Takto to má jen 70 outfit, pěkný auta a snahu být cool (zůstalo to jen u snahy). ()

EastWicka

Will Fichtner je ďábel, to říkám pořád! Navíc mám zvrhlou slabost pro Cage a jeho béčka - a pro ta supernaturální, s grandiózním finále, obzvlášť... Takže naprostá spokojenost. ()

maddy

Takto nejako mala vyzerať Machete! Takmer až Céčková jazda plná krvy a čierneho humoru, ktorá vôbec nepopiera svoju inšpiráciu v Grindhouse. Nicolas Cage sa konečne odviazal a nesnaží sa brať svoju rolu smrteľne vážne, bonusom je kočka Amber Heard. Ubíja to trocha prestrelená stopáž, byť to o 20-30 minút kratšie, tak to nezastaviteľne šlape po celý čas. Bohužial takto sa to v niektorých momentoch zbytočne zadrháva. V závere sa režisér až priveľmi odviazal a zabudol, kde končí hranica medzi ultrazábavným béčkom/céčkom a kde začína neskutočná trápnosť, navyše to v niektorých momentoch vyzerá, že už došiel rozpočet a efekty akoby vypadli zo začiatku 80. rokoch. Celkovo teda 3* ()

baribal

V žánru béčkových filmů to mohl být jeden z nejlepších nicolase cage. Začátek je slušný, akce, auta a naštěstí se moc nemluví. Jakmile ale přijde na řadu záporák a přiběh tak se z toho stává příšerná nuda. Měl to být akční film, ve kterém bude mít hlavní roli cage a auto, bohužel se jim auta nějak vytratila a nestala se z nich další postava filmu. Bohužel, potenciál na pořádné béčko zde byl a nedopadlo to jako u Deathproof. ()

SaNcHeZ_cz

Drive Angry i přes příslib slušně uvolněné zábavy béčkových kvalit končí jako naprosté fiasko. Nicolas Cage v roli pekelného uprchlíka porcuje jednoho okultistu za druhým v nepřehledné a vizuálně nezajímavé, až odpudivé akci, které chybí zručnější ruka na pozici režiséra a scénáristi bez drogové závislosti. To vše za doprovodu sličné dámy, přehrávajícího vůdce sekty ale na druhou stranu i zábavného ďáblova účetního, který si chce takříkajíc srovnat účty. Pokud vám nestačí k zážitku fakt, že vám bude hozeno do obličeje skrze 3D několikrát za film různé poletující haraburdí a párkrát se ve filmu objeví nahé ženy, ruce pryč. Ta druhá hvězda je za Williama Fichtnera, tak zábavnou postavu jsem ve filmu dlouho neviděl. ()

Paxxx.cz

To byla ale hovadina. Nechápu jak se mohlo v takovém braku objevit tolik známých tváří, v čele s Cagem, který pomalu upadá v zapomnění. Spousta scén se mi nelíbila (hlavně zpomalené záběry) a místy jsem měl i nutkání to vypnout. Snad jediným důvodem proč se na film podívat je krásná Amber Heard...2/10. ()

CBD

Cageova blond hříva není tentokrát tak odpuzující a jeho "póza" plně obhájitelná. Drive Angry je béčko s ambicemi béčka. Nic víc, nic míň. Pokud vás baví stará auta, výbuchy a kulky s podivnou dráhou letu, bude pro vás Drive angry příjemným zážitkem. Být víc Williama Fichtnera a kratší stopáže nebojím se jít na čtyři. Více zde. ()

Riddick77

Co tohle bylo? Drsná zábava s Cagem, který zas začíná nabírat dech. Fichtner se snad pro tu roli narodil a Amber je film od filmu sympatičtější. Takhle by to šlo! Smysl to moc nemá, ale je to "kua" zábava :-) 6/10! ()

GodComplex

V podstate je to naprosta kravina z americkeho vidlakova plna otravnych autohonicek s prisernou hudbou, kterou natocil totalni neschopak. Par bodu za hlavni herecke trio, ktere si v cele s ucetnim Fichtnerem tohle priblble bcko uziva. 2/10 ()

Vyrida

Kýčovité až hrůza, ale bavil jsem se, tedy pokud se něco na obrazovce dělo, že ano. Naštěstí akčních pasáží je tady spousta, protože obecný děj stojí za tři na sebe poskládané exkrementy. Pořád mi tam, ale nějak nesedí ten kult a určitě by se dala vymyslet lepší hlavní zápletka, než tato nadhozená blbost. Závěr i když byl zbytečně natahován neurazil, ale i tak mohl odkrýt něco šokujícího ( aspoň já to očekával ), než nudnou standardní ubrečenou zívačku. Herecké obsazení až na to dřevo s jménem Cage neurazilo a zvlášť Amber Heard byla přímo k sežrání. Ve výsledku to dělá průměrný akčňák, který chce a i si myslím baví především 3D efekty, což je na nějaké vyšší ohodnocení trochu málo, ale na jedno zhlédnutí postačí. ()

Laxik

Jezdit nasraně teda Nicky Cage umí. Stejně tak Amber Heard, bloncka, která se pro béčkové splatteroidní filmy snad narodila, umí být zatraceně sexy a zatraceně drsná, pouhý účetní William Fichtner umí házet hláškami stejně jako dveřmi od aut a to mizerný CGI i ve chvílích, kdy ho není ani trochu zapotřebí, umí zacukat koutky úst. Prostě zhovadilost nejvyššího kalibru, která se mi sice do čtvrt hodiny až na slušnou muziku vypaří z hlavy, ale když jsem ji sledoval, hodně jsem se bavil. Na scénu, kdy pekelný účetní za písničky That's the Way I Like It rozrazí policejní blokádu, budu ale vzpomínat ještě hodně dlouho, ta je boží. ()

Macejko

Nemôžem si pomôcť. Samozrejme, že Cage hrá príšerne, je trápny a na hlave má opäť niečo, čo pripomína mŕtveho skunka. Samozrejme, že sa onanuje nad 3D efektami všade, kde je to možné. Samozrejme, že triky sú mizerné (pripomínajú Spy Kids 3D). Lenže ja som sa pri tom filme napriek tomu všetkému neskonale bavil! Je to nahláškované, vulgárne, vulgárne nahláškované, bizarné, WTF, kozaté, v akčných scénach zručne natočené, no a v neposlednom rade to má Williama Fichtnera. Ten chlap je proste neuveriteľný. Vždy, keď sa objavil na scéne, som sa usmieval ako idiot a žral každú jeho repliku, každé jeho gesto a každý výraz tváre, pretože tento herec si uvedomil, v čom hrá a rozhodol sa, že si to napriek totálnej béčkovosti všetkého naokolo užije. Je preto veľká škoda, že nemá viacej scén. Drive Angry je u mňa skrátka nové guilty pleasure, ktoré je ale oveľa menej guilty, než by sa mohlo zdať. ()

Her0.89

Amber Heard je kost a William Fichtner je sympaťák. Tím končí výčet dobrých věcí spojených s tímto filmem. Ty špatné bych mohl vyjmenovat, ale strávit ještě další minuty navíc s Drive Angry považuji za naprostou zbytečnost... ()

Makky

Na prvý pohľad je to dobré a atraktívne. Druhý pohľad radšej odmietnem. Telo Amber Heard a skvelý perfekcionistický posol z pekla v podaní Williama Fichtnera - to sú hlavné atribúty tejto hovadinky, kde aj to 3Déčko je zbytočné a stojí za veľký sloní trus. Drive Angry však rýchlo utečie a to je dobre. ()

blackrain

Úvodní scéna napovídá v jakém duchu se celý film bude odvíjet. Samozřejmě, že nezůstalo pouze u ní. Ta byla jenom na takové zahřátí. Příběh tedy nic moc. Opět nejde o nic originálního. Neuškodilo by zrychlit tempo, akce byla OK. V momentě, kdy se ve filmu téměř nic neděje a dojde na dialogy, začne film nudit. Nakonec mi najzajímavějšího z celého filmu přišlo to černé Cageovo auto, které si vyhlédl v té restauračce a ke kterému patřila ta neohrožená číšnice. Ta se uměla rvát jako chlap a kolikrát Nicolase zastínila. Fichtner je třešínka na dortu. ()

Tony.cs

Můj názor? S vypnutým mozkem to je stylová akční jízda, jíž kraluje William Fichtner coby pekelný "účetní", podle mého názoru prostě smrťák. ()

AlThorKremser

Nicolas Cage je dobrý herec ale měl by si uvážlivěji vybírat role. Tento film mi doporučil kamarád. Čekal jsem že to bude pecka. Jenže se mi film nelíbil. Jediné pěkné v tomto filmu byla Amber Heard. Cage taky ušel.Jinak stylizace filmu špatná a celkem i příběh. Pro mně 55% ()

slunicko2

Pokud jste si přečetli podrazácký text distributora, na film koukat nemusíte. Uděje se v něm totiž přesně to, co už distributor předem vykvákal...a kvůli posledním deseti minutám bych televizi nezapínal... ()

Nový Terminátor od scenáristky Avatara?

Nový Terminátor od scenáristky Avatara?

18.01.2013

Zrzka s mečem neřekla poslední slovo