Milton se za svůj hříšný život zločince dostal do pekla a zdálo se, že jeho temnou duši už nic nespasí. Pak se ale na Zemi zmocní šílená sekta jeho dcery, zabije ji a její dítě hodlá obětovat Satanovi. Milton chce stůj co stůj své vnouče zachránit a vydává se z pekla zpátky. Do cesty se mu připlete sexy číšnice, která bojuje proti bezpráví, ale přitom sama snáší bití od nevěrného muže. Spolu se vydají na cestu za záchranou malého dítěte, jenže v patách Miltona se brzy objeví pekelný vyslanec, který ho chce dostat zpátky do pekla. Úplněk, při němž má být malé dítě obětováno, se nezadržitelně blíží a bývalý hříšník s pronásledovateli za zády pomalu ztrácí naději na jeho záchranu. Když Milton najde sektáře, dojde k rozhodující vražedné přestřelce... (TV Nova)

juta

Viděl jsem ukázku s tím kamiónem naplněný vodíkem a dost mě to zaujalo. Borec ten od satana v podání Williama Fichtnera :D Jo líbilo se mi to, je to zas trochu něco nového, i když ty digitální efekty mohly být lepší. Já chci taky takový autíčko, ach jo. ()

paascha

Další z řady filmů, kde HH (čti hlavní hrdina, ne hoohlavé hovado) dělá co může, aby vyhrál nad peklem. Osvícený divák ví, že je to nesmysl, peklo je náš svět a nad tím vyhrát nelze. Na rozdíl od blba na harley s kostěným ksichtem je tady Cage aspoń kultivovaně usazený za volant. Dokonce na kus filmu přišel o bulvu, takže poulil jen jednu:-)) ()

Fiftis

Nezabudnuteľná scéna je s Wiliamom Fichtnerom v cisterne a samozrejme úplný koniec. Celkovo Fichtner zatienil aj Cagea. Film je poriadna akčná jazda a kedže som nečakal veľa tak som nebol ani sklamaný. Možno by ste to mali tak urobiť aj vy. ()

playboxguest

Z traileru i názvu jsem čekala nadupanou jízdu, v níž budou auta i kulky vyvádět neskutečné kousky, nikoli další a dokonce i o dost horší verzi už tak dost nepovedeného Ghost Ridera. Prvních dvacet minut jsem si říkala, že by to tak zlé být opravdu nemuselo, minimálně z toho koukalo slušné béčko, ale i to po úvodním rozjezdu vyšumělo vniveč. Zhruba v polovině filmu mega drsňák poboří půl policejního sboru a ještě si přitom stihne elegantně vystoupit, mělo to být megahusté? Mně se u toho zavíraly oči. 30% 3D: * Stálo za prd úplně stejně jako samotný film. I v tomto případě mě trailer navnadil, jenže se ukázalo, že film už žádné 3D vychytávky navíc oproti traileru nepřidá. Takže v samotném počátku, a ještě asi třikrát za film, ucuknete hlavou, ale jinak si ani nevšimnete, že nějaké 3dčko vůbec sledujete. Nebrat. ()

sheen

Příjemná akční road movie s Amber, která klidně mohla vystřídat Megan ...a nemusela tam hrát taková škaredá pochudlina. ()

Pilda17

Nicolas Cage, kterého dobře doplňovala sexy Amber Heard a proti nim stál jako vždy skvělý záporák William Fichtner. Obsazení jako stvořené pro takový snímek. Efekty ušly, ale bohužel nebyly nejlepší. Akce vyhovující s dobře doplňující muzikou. Celkový dojem nejhorší není, ale většina šla zpracovat daleko lépe. Patrick Lussier si měl dát větší práci se scénářem a z Drive Angry mohla být podívaná jako fík... 6/10 = 60% ()

Disk

Je to strašná béčková kravina, ale nepopírám, že jsem se u některých momentů bavil na účet tvůrců. Je to klasický Cage, tedy výraz raněné laně, psí oči, rádobyvtipné hlášky a příšerný účes. Ale je tam taky blondýna, co dává pěstí špatným chlápkům. Kulky lítají podivnými směry a William Fichtner je správně slizácký. Určeno především milovníkům tzv. půlnočních filmů. ()

666teen

To, že Cageův kadeřník je kretén Zohan je věc známá. Že je jeho kariéra v pekle, ví každý. V této situaci vypadá tahle sebeparodická taškařice třídy R jako učiněný zázrak. A John Constantine se baví. ()

Ruut odpad!

Fůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůj ... !!! ()

S.Quentin QUALE

Občas se můžu pobavit u hovadiny, ne? Kór když je to jedno z nejlepší béček za poslední dobu. Navíc celkem vzácný druh v podobě béčka šitého na míru 3D. Kam to ten svět spěje? Pan Lussier pár močopudnýma scénama potrápil můj zadržovač chcaní, což mu odpouštím. Nepotěšil mě homosexuálním záporákem ztvárněným Billy Burkem, no potom už jen chválit budu. Krev, akce, body count - YES! Nick Cage, Wilda Fichtner - YES! Amber Heard sice ve zbytečné postavě, ale krom řvaní nakonec jako pozlátko - Ou YES, Ou YES, Ou YES, já tu holku prostě miluju! Nic, jdu si dát pivko z lebky. Překvapivě si mi to líbilo. 75% ()

2-Xtreme

To, že Nicolas Cage ide posledných päť rokov na volnobeh už vieme. Vieme aj to, že filmy v ktorých sa objaví sú blbosti, kraviny, prípade šračky (česť výnimkám, dvom). Drive Angy spadá do tej poslednej kategorie. Ten film ma sral počas svojej celej stopáže a nebyť Amber Heard, tak sa nemám načo dívať. Učebnicový príkad toho, ako film nemá vyzerať. Proste celé zle! A ani to nebolo tak blbé, že by to bolo vtipné ako napr. The Wicker Man. Tento film je to najhoršie v čom Cage sa svoju žumpovú éru hral. PS: William Fichtner a jeho Hydrogen Truck scéna bolo jediné plus. ()

liskam

Tíííí voe, to jsem si to ale parádně užil.! :-)) Nečekejte žádné hlubokomyslné a inteligentní dialogy. Když si pustíte tenhle film, mozek můžete nechat někde odpočívat, protože u tohohle snímku ho opravdu nepotřebujete. Drsná kočka s uprchlíkem z pekla kteří společně honí sektářský psychouše... a samy jsou pronásledování pořádně drsným pekelným lovcem lidí. Navíc vám do uší bude řvát hudba která se k téhle "vyndavárně" pekelně hodí. Co dodat..?? Dávejte si bacha na lidi co u sebe nosí "bohozbran" a nebojí se jí použít.! :-) ()

Goldbeater

Nečekal jsem to, ale u Drive Angry jsem se opravdu dobře bavil. Film jako by vypadl z carsploitation éry sedmdesátých let. Nic Cage stále baví, ale největší hvězdou filmu je William Fichtner, který hází vtipné hlášky jako na běžícím páse a se svým neměnným cool výrazem si vystačí po dobu celého snímku. Potěšily i menší role Toma Atkinse a Davida Morse. Nečekal jsem to, ale prostě mi tenhle film sedl. Jsou tam rychlý auta, hezký holky a peklo, co víc si jen přát? ()

mzss1

Pro mě naprosto perfketní film. Akce je tu dost, film nenudí, má zajímavej příběh, film je dost drsnej, hudba příjemná. Objevuje se tu taky dost Sci-fi prvků. Nějak jsem extra nadšenej nebyl, byl by to pouze akční film, ale tak šlo to, herec William Fichtner hrál dost dobře, přesvědčivě. Nelíbil se mi moc apatický konec, kdy Cage umřel, ale to je detail. Bylo zde dost akce, honiček, co víc si v oblasti akčního žánru přát a to v nejlepším případě, když divákovi film naprosto sedne. Viděl jsem ho na premiéře v kině ve 3D. 90% = ***** ()

kingik

Nesplnilo to tak docela moje očekávání, která rozhodně nebyla malá. Milton právě uprchl z Pekla, je pořádně naštvaný a kdo by nebyl plný vzteku, když mu satanská sekta zabila jeho milovanou dceru a její malou dcerku chtějí, co nejdříve obětovat. Milton je však zásadně proti, a pro její záchranu udělá vše, co bude v jeho silách. Spojí se s plavovlasou kráskou, musí zabít vůdce sekty a v patách má vyslance Pekla, který ho má vrátit tam, kam patří. Překvapilo mě, že na filmu není znát jeho větší rozpočet. Efektních scén je sice hodně, ale ne všechny jdou v kontextu vyprávění. Cage je drsný chlápek, jehož pohnutý osud mně byl však úplně u paty, protože Patrick Lussier nepatří k režisérům, který by se obtěžoval na diváka vyhrnout srdceryvné emoce a hlavně je neumí správně podat. Nahé holky, souložící Cage a efektní průstřel oka, to mu jde nejlépe. S akcí si tedy rozumí mnohem lépe a občas přidá nějakou cool hlášku, umí udržet rytmus a tempo, ačkoliv pracoval se scénářem, který nejednou logicky klopýtl. Nejvíce se to projevuje v chování a schopnostech vyslance Pekla v podání charismatického Williama Fichtnera. Nejdříve je vystavěn jako nesmiřitelný protivník obdařený nadpřirozenými schopnostmi, které ovšem na svého uprchlíka vůbec nepoužije a v závěru se s ním málem skamarádí a to už se ani nezminuji o jeho neschopnosti ho vystopovat. Krasavice Amber Heard je zde na okrasu a se svou bujnou hřívou umí sexy pohazovat, nebojí se jít si to s nebezpečným chlapem vyřídit ve stylu ručně-stručně a za jízdy přeskakuje z jednoho auta na druhé. Billy Burke jako vůdce sekty je nevýrazný jako strašilka a David Morse v roli starého kámoše nedostal příliš prostoru, ale tohle není film ani tak o hereckých výkonech, ale o akci. Ta sice nebyla ohlušující, ale byla solidně dynamická a stylově vybroušená. Nebyla nouze o nějaký ten drastický záběr, ale přesto Lussiera považuji za hororového specialistu a čekal jsem od něj větší útok na divákovu trávící soustavu, ale podle mě se zbytečně držel při zdi. A tak je to celé s tímto filmem. Držel se moc při zdi a neuměl se odvázat. 3D záběry nenahradí vše a ošizený divák chce non-stop akci s propracovaným scénářem. Jenže, kde nic není, ani Peklo nebere a Cage se s tím nesere. Ode mě je to rozporuplných 60%. ()

Payushka

Postavy jsou napsány tuctově. Příběh je kýčovitý. A dialogy jsou kvazi-drsné. Přes to všechno se ale několikrát během filmu zasmějete, a to ve scénách, které běžně zrovna komediální nebývají. Ženskou sejme auto a doslova ji rozpůlí. Cageovi padouch ustřelí oko. Fichtner nechá explodovat cisternu s plynem. Děsná prča. ()

dr.horrible

Béčko všetkých béčiek. Blbosť všetkých blbostí. Z kritizovania Cageovho herectva sa už pomaly začína stávať klišé a toto sa ani nedalo zahrať dobre. A on to zahral zle, vo veľkom štýle. Level Planeta Terror. Ps: Fichtnerová postava by si zaslúžila vlastný film. ()

InJo

Opravdu nevím, jestli je to spíš debilní, nebo geniální. Over-the-top magořina jedoucí na tsunami totálního pulpu (násilí, honičky, přestřelky, sex, nahota, satanistická sekta, nadpřirození hrdinové - kromě mimozemšťanů je tu zkrátka asi všechno!), na kterou se ve své (přiznané?) ultimátní zhovadilosti nechytá snad ani pozdní tvorba Roberta Rodrigueze. Scénář tohohle brainwashingu musel napsat snad sám Satan (nebo jeho účetní). A Cageův účes musel mít na starost někdo ještě mnohem horší... Bohužel to ale režíroval někdo, kdo si na Satana zjevně jenom hraje, protože celkový výsledek se pohybuje někde mezi zvrhlým, komiksově stylizovaným a nadsazeným béčkem a (jeho) naprosto uhozenou brutální parodií. A mělo to by jen jedno z toho (raději asi to první), protože jednotný tón, respektive sebejisté podvratné podání z toho mohlo udělat skutečně kultovní záležitost. Takhle většině diváků nezbyde nic jiného, než po takřka celou dobu sledování nevěřícně kroutit hlavou. 40 - 50 % ()

IQ Tiqe

Může být film dobrý, jen díky tomu, že má povedenom hudbu, je plný burácejících motorů a starých sporťáků, nad kterými nadšenci slintají? Díky spoustě 3D efektů - většinou samoúčelných, ale ne vždy špatných? Díky těm pár podařením vtípkům? Nevím, co si o tom myslí zbylých 9 lidí, kteří se mnou byli v kině, ale podle mě to nestačí. Viděl jsem eRkový (skoro se až divím, že tomu puritánská MPAA nezatla tipec NC-17) béčkový akčňák ve stylu Tarantina (který mi, až na pár výjimek, není moc blízký) a vím, že znovu bych na něj nešel. Nicméně, jak napsal Rogue, bavil mě určitě víc než duo Grindhouse. 49% ()

Jordan

škoda, že to má o 20 minút viac, ako by malo a tak v závere ide krivka zábavy, nápadov a pozerateľnosti dole, pretože prvá tretina je na celých 5***** cage prehráva béčkovo, žánrovo a robí mu to čistú radosť, ale tromfuje ho fichtner, ktorý si svojho pekelníka náramne užíva a je to vidieť; amber je len korunkou a vlasatou, vyleštenou čerešničkou na torte plnenej pornoherečkovsky vyzerajúcimi južanskými servírkami; hlášky cvendžia, rôzne predmety letia priamo na diváka a gore efekty sú celkom príjemné; preto fakt škoda mdlejšej druhej polovice, ktorá má len pár momentov a fajn cast; ()

Nový Terminátor od scenáristky Avatara?

Nový Terminátor od scenáristky Avatara?

18.01.2013

Zrzka s mečem neřekla poslední slovo