Milton se za svůj hříšný život zločince dostal do pekla a zdálo se, že jeho temnou duši už nic nespasí. Pak se ale na Zemi zmocní šílená sekta jeho dcery, zabije ji a její dítě hodlá obětovat Satanovi. Milton chce stůj co stůj své vnouče zachránit a vydává se z pekla zpátky. Do cesty se mu připlete sexy číšnice, která bojuje proti bezpráví, ale přitom sama snáší bití od nevěrného muže. Spolu se vydají na cestu za záchranou malého dítěte, jenže v patách Miltona se brzy objeví pekelný vyslanec, který ho chce dostat zpátky do pekla. Úplněk, při němž má být malé dítě obětováno, se nezadržitelně blíží a bývalý hříšník s pronásledovateli za zády pomalu ztrácí naději na jeho záchranu. Když Milton najde sektáře, dojde k rozhodující vražedné přestřelce... (TV Nova)

LihO

Brutálny prológ, super soundtrack, slušné efekty, Nicolasa Cage + Amber Heard sa postarali o to, aby nebola ani na chvílu nuda a William Fichtner to zabíjal :D ...pár krát som sa fakt schuti zasmial :D Musím povedať, že dejovo je to strašná blbosť, ale v porovnaní s Ghost Rider-om je to stále v pohode. Pre tých, čo to ešte nevideli: Neopovážte sa to pozerať s dabingom! Prišli by ste o veľa ;) ()

3DD!3

Byl nedělní večer. Vytáhl jsem pivo z ledničky a rozhodl se dát šanci nejnovějšímu filmu s mou oblíbenou Amber Heard. Měl to být béčkový thriller, kde si roli pomstychtivého, vraždícího magora v hlavní roli pro sebe ukradl poslední dobrou velice nevyrovnaný Nicolas Cage. Hlášky létaly vzduchem, stejně jako končetiny a kusy aut. Jen dívat se na Amber bylo skvělé. Sem tam se na mě usmál i William Fichtner a já začal být docela spokojený. Děj si moc nepamatuju, ale vím že jsem se před tím bál, že to bude horší. Nebylo. ()

Kaka

Nejhorší béčková sračka letošního roku. Šíleně drsný a naprosto nevěrohodný Nicolas Cage (kde jsou ty časy Con Air), neuvěřitelně laciné a špatné triky, špatná střihová skladba a nepřehledný děj/scénář. Film absolutně o hovně v podstatě. Jeden bod dávám za solidně hrajícího Williama Fichtnera, který si roli vyloženě dával a za sympaticky expresivní Amber Heard, která zastiníla o dost slavnějšího parťáka, který se v tom poslední dobou neuvěřitelně plácá. ()

akisha

Byla jsem v pokušení dát 4*, ale nakonec dám ty starý dobrý 3* se vším všudy. Čekala jsem to, co každej. Strašně uhozenou kravinu s chudákem Cagem, co se v tom bude plácat a zase se ztrapňovat a bude mít nový vlasy. A světe div se, že to nakonec dopadlo dost dobře. Je to takovej mix 60ti sekund a Ghostridera, ale tentokrát naštěstí chybí esence Rituálu. Cage osciluje na hraně sebeparodie, stejně jako vše ostatní, a to je právě tak fajn. Scénky jako Cage se převalující na nahý blondýně ze strany na stranu zatímco do pokoje ve zpomaleným záběru proudí jeden vidlák s motorovkou nebou mačetou za druhým, a Cage je masakruje a do toho chlastá a hulí, tyhle scénky jsou svým způsobem vlastně geniální. Zažraná Amber Heard byla víc než zábavná, tvrďák Cage svým výkonem dojem parodie ještě prohlubuje (zřejmě nevědomky), škoda jen, že záporáci jsou za a) teploušek v červený košulce a b) ožralý pošuci co tancujou kolem ohně. Ten sataní vůdce nejvíc připomíná špatnýho imitátora Benicia Del Tora z Obvyklých podezřelých. Naštěstí je tu ultimátní William Fichtner, a pravdu říct, že už dlouho mě nějaká postava tak nebavila, jako jeho Účetní. Jestli je v Drive Crazy něco dokonalýho, tak je to on, a jestli budete chvilku fandit hlavním dvěma hrdinům, jakmile se zjeví on, budete přát jedině jemu. Triky jsou až mile blbý a hudba mile drsňácká. Příběh dostačující, ovšem potenciál zábavnosti tentokrát pořádně vysoko. Z poslední doby nejpříjemnější překvapení. Jestli Cage hodlá takhle pokračovat dál, bude mít mou podporu! ()

viperblade

Docela netradiční příběh o jednom moc hodným a starostlivým taťkovi, kterému jeho (ne tak malou) dceru zabijou zlí lidé no a on musí… utéct z pekla, aby zabránil obětování své vnučky nějaký potrhlým kultem?! HELL YES! Drive Angry jako film zklamává na všech frontách. Jak na efektech, které měly být uzpůsobené pro 3D (ale v 2D vypadají vcelku směšně), tak na příběhu, který by se dal rozvinout ještě více (dialog z filmu: Jak se ti podařilo zdrhnout s bohovražednou zbraní? -Prostě jsem ji vzal.) A tím více rozvinout samozřejmě myslím, udělat si z toho ještě větší prdel. Protože tenhle film je prakticky dokonalá komedie, ve které se dočkáte spousty nevídaných věcí. Mimo jiné i toho, že skladatel Michael Wandmacher doslova vykrádá Hanse Zimmera a jeho soundtrack k filmu Inception (konkrétně skladbu číslo sedm - Mombasa.) Jinak důvodů, proč zhlédnout tento film je více - od kulervoucího castingu (Nicolas "poslední dobou na každý film kývnu" Cage se mi zde líbil více než v tomto filmu, Amber Heard je neskutečná žena a konečně se na plátně sešli dva mistři vedlejších rolí - William Fichtner a David Morse.) A upřímně doufám, že první zmíněný dostane i svůj vlastní film, protože postava účetního je zřejmě jedna z nejdrsnějších postav, co jsem za hodně dlouhou dobu viděl. Prostě a jednoduše - pokud se chcete kochat krásnými auty, ještě krásnějšími ženami a nechcete moc přemýšlet, tak se zkuste projet, ale bacha, některým se, podle jejich hodnocení, udělalo špatně. 70 %. ()

castor

Když do kin přijde nějaký skutečný průšvih, je už docela pravidlem, že hlavní role se zhostil Nicolas Cage. Oscarový herec s několika naprosto výjimečnými rolemi se v posledních letech jen plácá od jednoho podprůměru k druhému. A balancuje mezi nudou a (což je ještě horší) trapností. Naštěstí tenhle případ je spíš průměrem a místy docela slušným.. ale fakt jen místy!! Dějová kravinka, ale vizuálně docela slušná jízda (až na zbytečně natahovaný a nezvládnutý konec). Obsahuje pár solidních (to ale ještě neznamená nezapomenutelných) scén, má slušné tempo, krásnou Amber Heard a naprosto výborného Williama Fichtnera s morbidním smyslem pro humor. ()

Rogue odpad!

Plešatějcí jezdec Nicolas Cage s kurvou na brku a větrem v zádech. Ozvěna Tarantinovsko-Rodriguezovského úletu je mnohem zábavnější než Grindhouse dvojice, především pro nemožnost zjistit, kdy je myšlena vážně. Jednoznačná ztráta času i peněz, ale málem jsem dala plný počet. ()

Rex Mundi

Podľa traileru som čakala viac. O dosť viac. Ale aj tak som sa nenudila a slušne bavila. I keď som občas mala pocit, že sa film vlečie. Možno mohlo mať tých 104 minút predsa len hustejšiu plnku. Inak príjemné guilty pleasure béčko a... nič proti Nicolasovi, ale keby ho vymenili za niekoho zaujímavého s dôkladnejšou charizmou zlého chlapca, mohlo to film vylepšiť o 20%. ()

PinokKio

Zdrhnout z pekla se dá asi horko těžko. Za to palec nahoru. Cageovi se v zahřívačce před druhým Ghost Riderem ovšem na Zemi peklo rozpoutat nepovedlo a tak je třeba přečkat 100 nudných minut dlouhou honičku plnou tlachání a počítačové krve. Triky snad dělal někdo doma na koleně, soundtrack nevýrazný, stejně tak Cage. Tady už to není o palcích, ale hvězdičkách v hodnocení. ()

Ded@M@tes

´´Dokonce i v pekle je soucit.´´ Jedna z posledních vět před smrtí Nicolase Cage. Středně nadupaný filmek se zapadající hvězdou v hlavní roli. Bavil jsem se tak napůl, chvilkami to šlo dolů a nahoru, ale na průměr to bylo. ( Hodnocení: 5/10 ) ()

Spooner

Mohla z toho být celkem zábavná guilty pleasure v grinhouse stylu a nepochobuji, že to tak i Lussier natočit chtěl. Jenže to by musel umět režírovat, protože takhle pomalý, nudný fim dokáže natočit snad jedině on. Příběh je pitomej, akce je nezajímavá a špatně sestříhaná, variace na filmy ze 70. let tragicky nevychází a i sebemenší náznak nápadu smete Lussier ze stolu. Aspoň, že William Fichtner pochopil, v jaký že kravině to vlastně hraje a celý si to nehorázně užívá. Jenže on ani sexy Amber Heard to zachránit nedokážou. 30% ()

petero

Patricka Lussiera neberiem ako nejakého tragéda, ale celkom záživného béčkového remeselníka a Drive Angry patrí jednoznačne k vrcholu jeho tvorby s úplne bombastickým pánom Účetním ktorého stvárnil charizmatický William Fichtner. Tie hlášky a gestá v jeho podaní nemajú proste chybu a keď sa to spojí s nápaditou scénou ako je napríklad jeho výstup z náklaďáku na susedné policajné auto vznikne najlepšia momentka filmu. Vďaka mysteriéznemu námetu nie je na škodu ani vystrelené Cageovo oko vďaka čomu si mohol na chvíľu pobehať filmom ako Terminátor... ()

Davies182

Bohužel u mě zvítězila ubohá trapnost nad sladkou béčkovostí, a film mi nesednul. Je fakt, že u některých vyloženě přehnaných scének jsem se pousmání neubránil..! Navíc Cage se asi konečně našel a je mu jedno, jak debilně v podobných úletech vypadá; démonický Fichtner si pro sebe dokázal ukrást každou scénu, do které se přichomýtnul: koukalo se na to hezky, k větší spokojenosti to ale nestačilo. ()

pepo

Roztomily grindhouse so solidnymi hercami aj rozpoctom. Chyba tu akurat viac scen ako ked Cage vystriela skupinu zaporakov a pritom ma v hube cigaru, v ruke flasu whisky a na vtakovi ku*vu. A pocas prestrelky si uziva zo vsetkeho 6/10 ()

Xmilden

Hloupé nicméně zábavné. Tady si naopak tvůrci vzali něco z Vrány a nechali poletovat Nicolase "vezmu jakoukoliv roli" Cage po okolí v nadupaných bourácích s nehorázně hezkou spolucestující. Prvních 30 minut je parádních a kdyby zůstalo u nich, tak by Drive Angry byla nebetyčná jízda. Bohužel je zde nějaký debilní příběh o sektě, která chce obětovat jedno dítě, to se samozřejmě našemu hrdinovi nelíbí. V patách mu je William Fichtner. Teda řeknu vám, že ten mě dokázal potěšit už svou minimální účastí v Temném rytíři, ale co předvedl tady se nedá nazvat jinak než senzací. Tolik nadsázky z jeho postavy srší na všechny strany, že jsem se těšil jako malý kluk kdy se zase objeví. Například jeho scéna s náklaďákem proti policajtům, super. Patrick Lussier je sice loser, ale vytasil se s několika solidními nápady, hlavně v úvodu, takže bych tohle označil za jeho jasně nejlepší film. Nechápu jen potřebu 3D v Drive Angry. PS: Konečně někdo řádně ohulil soundrack taky pořádnýma kytarama. PS2: Luxusní dialog: - Zabijeme vašeho kámoše i to dítě a budeme žít navěky. -Navěky? Jestli je pro vás "navěky" příštích pět vteřin, tak máš pravdu. 40% ()

lesumir

Rádoby supr cool béčko na styl Rodriguez a Tarantino. Jenže... fakt jen na oko. Cage by měl přestat hrát, u vážných scén je směšný a u těch směšných moc toporný. Amber Heard je sice kunda, ale její hloupý a prázdný výraz vykresluje její jednoduchou postavu. Když vynechám logický díry, WTF scény na entou, máme tady ... em, pořád shit. ()

A_FISH

Jízda jak vod Svěráka se všim všudy.... klidně bych dal i 5, ale nedám a klidně bych se na to znova podíval, ale i to nejspíš neudělám. Co teď? Teď pojedeme. ()

Ampi

Tak udajně byl v sobotu nejjasnější měsíc od roku 1993, a protože bylo zataženo, tak jsem se šel na něj podívat na platno a ve 3D do Palace Cinemas. Po pravdě je to hezká trojhvězdičková zaležitost. Některé akční scény jsou povedené a některé hlašky jsou pěkné. Velmi dobře hodnotím Williama Fichtnera v roli učetního. Ten chlap by měl dostavat víc takových roli. ()

Nový Terminátor od scenáristky Avatara?

Nový Terminátor od scenáristky Avatara?

18.01.2013

Zrzka s mečem neřekla poslední slovo