poster

S ledovým klidem

 • USA

  The Cold Light of Day

 • Španělsko

  La fría luz del día

 • Slovensko

  Smrtonosná pomsta

 • Slovensko

  S ľadovým pokojom

Thriller / Akční / Drama

USA / Španělsko, 2012, 89 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Fr
  *

  ,,KDE JE TEN KUFŘÍK?“…. /// Nějaký zmrdečkové unesli Willisovi rodinu - kromě Willa. A tak spolu, ruku v ruce – páč Bruce dělá pro CIA….. ,,JSI SKVĚLÝ SYN“ …(ale no ták, děte s těma teplejma kecama do prdele a pome na ně!) A, pozor – změna plánu… (aspoň vodpadnou ty kecy). Nakonec ale stejně budou dva zkurvení amatéři řešit problém, vo kterým nemaj ani páru, zlikvidujou CIA, Mosad a dělaj kousky, že se i Bond (James. James Bond!) určitě zastavil a tupě zíral (no dobře, možná kapku kecám…). Willis už v těch sračkách umí chodit (a proto to brzo zabalil), teď je třeba to naučit Sigurney, páč ta její agentka nejen vypadá, ale i je hrozná kráva a vona si to ještě užívá! To bych blil. Stejně jako ze scénáře!!! Film, kterej může přitáhnout pozornost jen kvůli Willisovi, a o jehož kvalitě svědčí to, že ho ani von nedokoukal. Vlastně nedohrál. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Chcu vidět radostnej výraz ve tváři Sigurney W. při ničení zahrádky u restaurace. 2.) Čumím jen na filmy, kde chcípne B.Willis. 3.) Thx za titule ,,DoubleJo“. /// PŘÍBĚH ** HUMOR ne AKCE ** NAPĚTÍ ne(1.9.2012)

 • Kryton
  *

  To samé jako u rok starého Bez dechu. Nesympatický mladík zjistí, že vše do jisté doby byla lež a že ho chtějí všichni zabít. Je tu CIA a Weaver si opět střihla agentku. Tohle by nedalo ani na slušný díl tureckého akčního seriálu. Willis už asi ustupuje do pozadí a hraje jen pár minut v poslední době.(9.11.2012)

 • johnn333
  ***

  Willis si chtěl natočit svoje Taken... které mu přebral Henry Cavill! Božský Bruce je na pláně skutečně jen na moment, pak štafetu nedobrovolně předá synkovi s vizáží budoucího Supermana. Což asi nebyl úplně nejšťastnější tah. Cavillova postava se postupně stává agentem par excellence, škoda však, že kromě fyzičky nenabírá i charisma. Nevěřil jsem mu vůbec nic. Jinak je Ledový klid naprosto snesitelná a neurážející honička po madridských ulicích i klubech, která umně vyzobala to lepší z žánrových konkurentů poslední doby. Pročež funguje. 65%(6.4.2012)

 • petero
  ***

  Ale tak nehrá tu 50 Cent ani Lautner, Henry Cavill je sympaťák a El Merchi i keď vyplodiť len niečo ľahko zabudnuteľné, Sigourney Weaver kosiaca zavadzajúcich nevinných pocestných sa nevidí len tak.(3.9.2012)

 • Xmilden
  **

  S ledovým klidem můžu napsat, že závěr filmu představuje pořádný plivanec, který dotváří tento hloupý příběh, ve kterém, jak je v poslední době jeho "dobrým" zvykem, se musí objevit i Bruce Willis. Ten zde hraje docela zanedbatelnou roli.(14.9.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace