S ledovým klidem

S ľadovým pokojom

Smrtonosná pomsta

Thriller / Akční / Drama

USA / Španělsko, 2012, 89 min

Protože jsem od filmu vůbec nic nečekal a pustil si ho jen tak "naslepo", byl jsem opravdu mile překvapen, až zaskočen! Fakt dobrej akčňák, kterej nemá ani vteřinu hluchýho nebo pomalýho místa, kromě úvodní rodinné večeře na lodi. Pak už je to nečekaná, skvěle podaná jízda, v nonstop tažení!! Parádní!! Samozřejmě v dnešní konkurenci akčních "velkofilmů" toto příliš neobstojí, ale přesto se jedná o suprový, malý, akční film, rychlý jak ... no jak hovado!!! :-) Doporučuji!!(22.4.2013)

• Kryton

To samé jako u rok starého Bez dechu. Nesympatický mladík zjistí, že vše do jisté doby byla lež a že ho chtějí všichni zabít. Je tu CIA a Weaver si opět střihla agentku. Tohle by nedalo ani na slušný díl tureckého akčního seriálu. Willis už asi ustupuje do pozadí a hraje jen pár minut v poslední době.(9.11.2012)

• teutates

Nechci říct, že sem tu vkládal jakési naděje, nebo že bych si snaď něco idealizoval… no popravdě určité očekávaničko tady bylo. Cavill není úplně marný, myslel jsem si a Bruce to min. četl, říkal jsem si. To co tady předvedla Weaver je tak na G.I. Joe, s jak ledovým klidem tahle babička řešila situace, hoóochu, ach jo. Ještě teď se nemůžu zbavit pocitu, jak debilní to bylo. Proste rozmlátí pul Španělska s konspirací za zady, CIA, teroristi, úplně vážně… nepovedeny bramborový salát, hodně slušně řečeno. 1/10(25.4.2012)

• Xmilden

S ledovým klidem můžu napsat, že závěr filmu představuje pořádný plivanec, který dotváří tento hloupý příběh, ve kterém, jak je v poslední době jeho "dobrým" zvykem, se musí objevit i Bruce Willis. Ten zde hraje docela zanedbatelnou roli.(14.9.2012)

• Malarkey

Tenhle akčňák jsem vidět chtěl. Chtěl jsem ho vidět hlavně kvůli Bruce Willisovi a samotnému režisérovi. Také jsem ale viděl zdejší hodnocení a říkal jsem si, že tenhle film mě bude buď bavit a nebo mu z nasrání vrazím odpad. Film mě bavil, ale stál za hovno. Bavil mě, protože herci byli sympatičtí, bavil mě i proto, že z Bruce udělali vcelku loosera, který, a teď si zaspoileruju, po deseti minutách odpadne. Naopak mě ale nasral za tu obrovskou neschopnost natočit něco pořádnýho. Film mě nedokázal napnout a akce mu taky chyběla. No a když byla, tak byla vysloveně špatná. Tak nějak škoda, že se Mabrouk nepoučil, když natáčel s JCVD. Tam ta akce měla koule a film napětím pomalu ani nedejchal. Tady to tempo šíleně chybí.(27.7.2013)