poster

S ledovým klidem

 • USA

  The Cold Light of Day

 • Španělsko

  La fría luz del día

 • Slovensko

  Smrtonosná pomsta

 • Slovensko

  S ľadovým pokojom

Thriller / Akční / Drama

USA / Španělsko, 2012, 89 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • EvilPhoEniX
  **

  To bylo Slaboučké:) Willis se Objevil, jen aby se Neřeklo na 10 Minut a pak CHCÍÍPNUL! Bylo to Akční a Dynamické, ale Nudné, Nezajímavé, nezáživné, Klišovité.. Nepovedlo se to, Špatně udělané bez Atmosféry.. Akce také nijak Nevýrazná, nic co by mě Oslnilo:) Dávám Pouhých 40%(23.9.2012)

 • Malarkey
  **

  Tenhle akčňák jsem vidět chtěl. Chtěl jsem ho vidět hlavně kvůli Bruce Willisovi a samotnému režisérovi. Také jsem ale viděl zdejší hodnocení a říkal jsem si, že tenhle film mě bude buď bavit a nebo mu z nasrání vrazím odpad. Film mě bavil, ale stál za hovno. Bavil mě, protože herci byli sympatičtí, bavil mě i proto, že z Bruce udělali vcelku loosera, který, a teď si zaspoileruju, po deseti minutách odpadne. Naopak mě ale nasral za tu obrovskou neschopnost natočit něco pořádnýho. Film mě nedokázal napnout a akce mu taky chyběla. No a když byla, tak byla vysloveně špatná. Tak nějak škoda, že se Mabrouk nepoučil, když natáčel s JCVD. Tam ta akce měla koule a film napětím pomalu ani nedejchal. Tady to tempo šíleně chybí.(27.7.2013)

 • teutates
  *

  Nechci říct, že sem tu vkládal jakési naděje, nebo že bych si snaď něco idealizoval… no popravdě určité očekávaničko tady bylo. Cavill není úplně marný, myslel jsem si a Bruce to min. četl, říkal jsem si. To co tady předvedla Weaver je tak na G.I. Joe, s jak ledovým klidem tahle babička řešila situace, hoóochu, ach jo. Ještě teď se nemůžu zbavit pocitu, jak debilní to bylo. Proste rozmlátí pul Španělska s konspirací za zady, CIA, teroristi, úplně vážně… nepovedeny bramborový salát, hodně slušně řečeno. 1/10(25.4.2012)

 • schizmo
  **

  Je docela nezvyk vidět Supermana ztraceného v cizím městě, v cizí zemi a nonostop dostávat na prdel :D.(13.5.2015)

 • Roman.Ticka
  *

  Opravdu špatný akční příklad, jak se to nemá točit. Hvězdné obsazení mi tolik nevadilo, ale v kombinaci se španělským komparzem, byli notně oslabeni. Tak si říkám, že vlastně chytří rejžové to dělají i tak, že do filmu nacpou co nejvíce zvučných jmen a diváka tím ošálí natolik, že on pro samou sympatii k tomu či onomu, přestane vnímat, jak je film na hovno a tetelí se jen blahem nad tím, kolik že miláčků vidí najednou a jak je mu s nimi dobře. No tak takové oblbování beru, jsme holt jen lidi, tak proč ne. Ale když ani nevím, za co dávám hvězdu, tak něco pořádně smrdí.(9.9.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace