Lane je mladá začínající novinářka a jejím snem, kromě touhy napsat článek, který by otiskl časopis Cosmopolitan, je najít dokonalého muže. Takového, co by splňoval desetibodový seznam předností, který sestavila na základě svých představ, většinou formovaných Cosmopolitanem a romantickými filmy. Kamarádka Joanne se jednoho dne postará alespoň o naději na splnění druhého snu, když jí domluví pohovor u šéfredaktorky Cosmopolitanu Kate Whiteové. Ta sice dívku u pohovoru elegantně odmítne, ale při loučení mluví o tom, jak těžce se hledá ideální muž, a Lana dostane nápad, který šéfredaktorku zaujme natolik, že jí přece jen šanci dá. Má se vetřít do nějaké velké obchodní společnosti a mezi muži v oblecích najít dokonalého muže pro lásku. Nastoupí jako asistentka u společnosti Thompson a Fulworth. Je okouzlena množstvím mužů, kteří tu pracují. Zdá se, že najít mezi nimi toho pravého by nemusel být problém. Ve stejnou dobu se Lane seznamuje s pohledným a zábavným producentem Liamem, který splňuje všechny body jejího seznamu. Je jím tak okouzlená, že hledat ideálního muže u Thompsona a Fulwortha je to poslední, co by teď chtěla dělat. Protože se snaží tento úkol skloubit se zaujetím pro Liama, je každým dnem jasnější, že si zadělává na velký průšvih. (TV Nova)

Elyssea

Z Hillary je moc pěkná okatá žena :) A já ji vždycky měla celkem ráda, její filmy znám, takže jsem i věděla, co mám čekat od tohohle. A abych pravdu řekla, nebylo to špatné. Navíc jsem byla zvědavá, kterého z mužů si nakonec vybere (a celkem mě to překvapilo). Lane jako postava je kapku hloupá v jistém ohledu, ale naštěstí nesklouzává za hranice trapnosti, což kvituji s povděkem. Je to zvláštní vidět Hilary v dospělé roli a ne v teenkomedii, ve které dojde nejvýš na pusu. ()

Rodriguez

Teda málem jsem u tohohle dojáku vytekl.... Tolik trapnosti v Krásce mezi muži jsem v žádném filmu neviděl. Hodně naivní snímek....takže o hodnocení si takové iluze dělat nemusím! 10% ()

Juto

Samozrejme, tento drzý druh romantického filmu je určený pre ženské dospievajúce publikum, a ak patríte do tejto kategórie, bude sa vám film páčiť. 4/10 ()

otík

Typický film pro ženy - jsem ovšem muž. Takže smůla. Ale nebylo to tak špatné, jen je to prostě totálně natočeno ze strany ženy a chlap při sledování filmu nemá nic, čeho by se chytil. Aspoň že ten konec byl tak maximálně sladký, jak to jen šlo. Rozhodně to není propadák a rozhodně si to ženy užijí. ()

kocik1

Tak tohle by měli povinně pouštět manažerům v korporátních firmách, aby si uvědomili, že zaměstnance je třeba příliš nepřeplácet, když jejich práci klidně zastane kdejaká blbka za pomoci barevných grafíků stažených někde na obrázky google. Z tohohle úhlu pohledu je pak řemeslně dobře zvládnutá filmová stránka, lehkost a občasný vtip jen mrháním peněz, protože příběh sám je blbost na entou. ()

Skuby47

Průměrná romantická komedie bez vyšších ambicí, jako ostatně všechny předchozí filmy Hilary Duff. Je to milá holka, která sice líp vypadá než hraje, ale zde neměla konkurenci, ačkoliv zdejší muži díky elegantním černým oblekům vypadali docela k světu. Její červený kostýmek byl v té záplavě černé barvy nepřehlédnutelný. Venku pošmourno, v televizi nic moc a do toho potřeštěná Hilary plácala nesmysly. Asi to tak mělo být, jsou daleko horší filmy. ()

ecceHOMMO

Tak,....treba tu jasne podotknúť, že ten kto nemá rád romantické filmy, ten ich nezačne mať ani po zhliadnutí Beauty & the Briefcase. Skôr naopak. Ide o jednoduchý príbeh založený hlavne na charizme Hillary Duff ( kto ju rád nemá = ruky preč od filmu), a jej povedzme patálií. Párkrát sa i zasmejete. Na TV snímok podarené, ale na viac ako na TV to nemalo...a tým je povedané viac než dosť. **/*** ()

lennyd

Mladá novinářka Lane Danielsová (Hilary Duff) ze všeho nejvíc touží psát pro oblíbený Cosmpolitan. Hned na prvním pohovoru v Cosmu dostane zadání nového článku - nechat se zaměstnat ve světě tvrdého byznysu, a napsat článek o randění "s kravaťáky". Jak ale skloubit randění s kolegy když mezitím Lane narazí na toho pravého? Nebo ten opravdu pravý stále někde čeká?... Měl jsem horečku a nemohl spát, tak jsem si říkal, že nějaký správně odlehčený film bude to pravé. Ale tento byl odlehčený možná až moc. Od prvního okamžiku bylo naprosto jasné "vo co gou", a jiskření mezi Lane a jejím šéfem by si nevšiml snad jen slepec. Film nicméně docela dobře odsejpá, na Hilary se hezky dívá (od Lizzie McGuire už vyrostla, holka jedna) a její vnitřní poznámky mne semtam docela pobavily. To ale nic nemění, že nejsem tou pravou cílovou skupinou pro tento film - tou jsou romanticky založené, nezadané ženy a dívky jakéhokoliv věku... ()

oveckaoa

Já vím, že romantické filmy jsou blbé a hledat v nich logiku je asi takové jako hledat v marvelovkách krev, ale co je moc to je moc. Ženská nastupuje do firmy kde je zhruba 30 chlapů a 3 ženské (kde se vůbec ztratila ta co psala konkurz s ní? ) a píše článek pro cosmopolitan o tom jaké je to sbalit kravaťáka. Je blbá jak tágo od kulečníku a celý film  nedělá nic než to, že sedí na židličce jen občas vytrousí něco chytrého a  díky tomu ji na konci i povýší. Tenhle film ukazuje sekretářky jako ženské co nic nedělají a fasují za to 42 000 doláčů  (přesto nemá peníze na to, aby si koupila jiné boty a i oblečení jí musí pořád někdo dávat) nejspíše to vzniklo ještě v době kdy nebylo in MeToo jelikož to co zde ukazují by v dnešní době neprošlo. Za co teda 2 hvězdičky no Hillary Duff je pěkná ženská většinu filmu jí to sluší (až na konci v té scéně v restauraci) nehrají zde žádní homosexuálové, lesby, členové dalších 68 pohlaví nebo kolik jich už je  a to jsou asi jediné klady filmu.  40 procent ()

skretik odpad!

musím priznať... fakt des, po 20 min som sa vzdala a len som to zrýchlene dopozerala, aby som si naozaj bola istá, že to nestálo za nič... ani som nemusela... nestálo to za nič :D ()

Angelic-77 odpad!

Předvídatelná, smysl postrádající hloupost o ničem. Pointu je asi zbytečné rozebírat...Jste-li 15letá pubertální dívka, pravidelně odebírající Bravo či právě Cosmopolitan, pro nějž Hillary Duff v tomto snímku píše, bude se vám to nejspíš líbit. Ostatní mohou očekávat plytký příběh o naivní blbce, která se domnívá, že je novinářka, píšící "zajímavý" článek. Do toho se také stihne vyspat s číšníkem, který předstírá že je hudební producent, dá si rande asi tak se stovkou neznámých mužů a nakonec skončí s největším troubou celého filmu, který tomu všemu celou dobu přihlížel a neskutečně jí miluje. Velice poutavé, že? :) ()

giovanni3

Hilary Duff je krásná žena, ale v herectví nemá moc co nabídnout a tak se v každém filmu snaží chovat stejně spontánně a ztřeštěně. Potíž je, že herecký progres jí jaksi chybí. Tento film je zaměřen jednoznačně na ženskou část publika a u nich bude určitě bodovat, ale pro mne to je nic neříkající dílo, které oslavuje módu a ,,nejlepší časopis na světě,, Cosmopolitan... To jak celá zápletka dopadne je jasné hned od tématu, kdy se hledá Pan dokonalý a na konkurzu je šéf tak milý a zahleděný do očí Hilary. Ono i to přijetí do firmy takřka bez otestování bylo vtipné (moc by se mi líbilo dostat někde smlouvu za nic a pak ať si to klidně praskne, ale výplatu bych určitě dostal). Prostě mizérie. 1z5 ()

Ivusha

Ve svém žánru špatných a pitomých romantických komedií je to špička:))) proto 4 hvězdičky:D A náhodou jsem se i párkrát zasmála;-)) ()

Madluska

Kráska mezi muži je dílko tak hloupoučké, jak jen film s Hilary může být. Kdyby se tu neobjevila Jaime Pressly (která tady ale chytla roli tak diametrálně odlišnou od Joy z Earla, že tu bídu vlastně ani moc nezachránila) a především veřejné hádky s hezounkem Chrisem, asi bych u hodnocení nepřihodila ani jedinou hvězdu. Závěrečné hlubokomyslné úvahy o karmě a "geniální grafy" pro prezentaci mě dostaly do kolen a soudila jsem, že horší už to ani být nemůže. Ejhle! Mohlo... :-) (A to jsem se považovala za romantičku bez kouska vkusu.) Abych nezapomněla - ještě jednu výhodu tenhle filmek skýtá: můžete si u něj výborně popovídat třeba se svou sestrou a nic vám neuteče. :-D ()

BluT

Sice jsem u toho částečně spal, ale párkrát jsem se i docela zasmál. Asi díky tomu, že romantické komedie mířené na ženskou (tady spíš dívčí) část publika nesleduju, takže pro mě jak herečka (která má už celkem bohatou filmografii), tak zápletky byly něčím relativně neokoukaným. A jak jsem tak projejžděl profil hlavní herečky, tak hraje jenom v podobnejch love-story filmech, který jsou určený pro průměrnou Američanku s podprůměrnou mozkovou kapacitou, takže se ani nedivim, že ji neznám. Ve vedlejší roli mě potěšila Jaime Pressly, ale to je tak všechno. 50% ()

vorry

Typický americký romantický film. Většina těchto filmů je na jedno brdo. To znamená: jasně předvídatelné, nelogické, přeslazené a málo pravděpodobné. Nicméně za krásnou a milou Hilary Duff dávám o 2 hvězdy navíc :) ()