Lane je mladá začínající novinářka a jejím snem, kromě touhy napsat článek, který by otiskl časopis Cosmopolitan, je najít dokonalého muže. Takového, co by splňoval desetibodový seznam předností, který sestavila na základě svých představ, většinou formovaných Cosmopolitanem a romantickými filmy. Kamarádka Joanne se jednoho dne postará alespoň o naději na splnění druhého snu, když jí domluví pohovor u šéfredaktorky Cosmopolitanu Kate Whiteové. Ta sice dívku u pohovoru elegantně odmítne, ale při loučení mluví o tom, jak těžce se hledá ideální muž, a Lana dostane nápad, který šéfredaktorku zaujme natolik, že jí přece jen šanci dá. Má se vetřít do nějaké velké obchodní společnosti a mezi muži v oblecích najít dokonalého muže pro lásku. Nastoupí jako asistentka u společnosti Thompson a Fulworth. Je okouzlena množstvím mužů, kteří tu pracují. Zdá se, že najít mezi nimi toho pravého by nemusel být problém. Ve stejnou dobu se Lane seznamuje s pohledným a zábavným producentem Liamem, který splňuje všechny body jejího seznamu. Je jím tak okouzlená, že hledat ideálního muže u Thompsona a Fulwortha je to poslední, co by teď chtěla dělat. Protože se snaží tento úkol skloubit se zaujetím pro Liama, je každým dnem jasnější, že si zadělává na velký průšvih. (TV Nova)

cheonsacz

S kým se nakonec dá dohromady jsem vážně nečekala takže podle mě to zas tak předvídatelný film není snad až na to, že to zaručeně skončí happy endem :) jinak docela příjemná romantická komedie s mojí ne moc oblíbenou herečkou. Místy docela pobaví ()

DadysGirl

Ha, opravdu mě na chvíli zmátli a nevěděla jsem se kterým ze tří fešáků skončí... Tajně jsem fandila Sethovi, protože je to velkej vešák... A doufám, že ho brzy uvidím v nějakém pěkném filmu... No pak se vše vyvíjelo tak jak jsem čekala na začátku, dobře to dopadlo a já se u toho pobavila i si užila trochu romantiky... Celkově tedy spokojenost... ()

viky13

Možná je to tím ,že jsem nekonečná romantička ,ale filmy s krásným koncem u mě mají vzdy za pět. Plus už na pohled romantická duše Hilary Duff a krásný "princ na bílém koni" k tomu a je to úžasná romantická komedie. ()

Nelishka91

Občas mám tendenci si sednout k "holčičím" filmům a prožívat velké lásky a trapasy s nimi. Film je tak prosťoučký, že od začátku víte celý děj filmu, takže Vás už nic nepřekvapí. Prostoduchost, naivita a Hillary! ()

Swayne

Totálna - absolútna - úplná - strata - času! A nemienim plytvať ešte aj zbytočnými slovami... Film naozaj iba pre tých, ktorí si to pustia ako audiovizuálnu kulisu. ()

Slunik

Od odpadu tento film dělí jen to, že jsme se u něj pořádně nasmáli, a to i u věcí, které patrně měly vyznít vážně. Scénárista měl očividně dost jiné práce, tak si nechal scénář napsat svými dětmi. Totální naivita, nesmyslné rozhovory a deníkové vyprávění myšlenek hlavní hrdinky vyznívá jako parodie na sex ve městě. Závěrečný happyend taky totálně padlý na hlavu, viz. věta: Tom nemá nic, co mám na mužích ráda. Já ho miluju. ()

Maica

Byla to blbost. Nechápu, co všichni ti muži viděli na Hilary Duff a co její "hrdinka" viděla na číšníkovi. A taky by mě zajímalo, co věčně dělala v práci tak dlouho do noci, chudinka, nikdy jsem neviděla, že by pracovala. Mělo to pár světlých chvil, škoda, že tak málo. Škoda, že nejde hodnotit 1,5*. ()

Angel30

Hilary mám moc ráda a stejně tak filmy s ní, ale tohle je hodně průměrný nudný film. Jiné filmy s ní mě teda bavily víc. Když už ale opravdu nevíte coby, tak se to dá :) ()

Alca

Co ty řeči? Proboha. Hilary Duff je na takovou roli jako dělaná, husička, která všechno vyřeší jen díky velkému štěstí, ale nic z toho nebylo ani vzdáleně uvěřitelné. Jako průměrná romantická komedie dobré, pokud vás moc nezajímá, jak na sebe jednotlivé situace navazují a jak se vůbec může vytvořit vztah mezi 2 lidmi, kteří spolu z celého filmu mluví asi 10 minut. ()

iwusha17

Pekvapujúco som nedokázala predvídať s kým nakoniec skončí, čo ma tak trochu mrzelo kedže Liam sa mi páčil viac ako chlap Tom mi prišiel tak trochu ako chlapec než ako muž. Ako kemédia to nemalo chybu v niektorych pasažiach som sa úplne videla a smiala sa lepšie ako pri niektorých vychetených komediach :). ()

Mad.Lady

Já teda nevím, mělo to nějakou jinou hlubokou myšlenku, kromě toho, že když budeme žít ekologicky, tak se to vyplatí? Aha, jo, už vím: Ten pravý je přesný opak našich snů. ()

gezper odpad!

Nekoukatelné, možná optikou (a teď si úplně nejsem jist které konkrétní generace) ženského pokolení. Pro mě ale neuvěřitelné utrpení. Nenapadá mě nic, co by zamezilo nulové odpadní známce. A závěrečných 15min se dá s klidem zařadit mezi nejdebilnější pasáže v dějinách filmu. Ehm, no, filmu. Já jsem to skutečně vydržel do konce? [0%] ()

Mery235

..mala som chut po uvodnych trapnych komentaroch vypnut a vykaslat sa uplne na to... ale potom som sa nejako zapozerala a hoci bolo jasne,ako to skonci, bolo vtipne sledovat to az do konca... nic nove, zavratne tam nebolo, ale bolo to fajn na odreagovanie... =) ()

Teachman

Námět a zápletka: 4/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 2/10 ... Celkový dojem: 4/10. ()