Ene bene

Komedie

Česko, 1999, 104 min

Příjemná podívaná, která zatím jen předznamenává tvorbu Alice Nellis.(9.6.2008)

Slibný debut, který autenticitou postav a dialogů stojí na opačném konci než poslední film Alice Nelis (Perfect Days). 75% Zajímavé komentáře: ad, Hebča(8.7.2005)

Svým způsobem prostý, ale o to upřímnější vhled do obyčejných problémů mladých i starých, všeho toho nesváru, který mají v sobě lidé v dlouholetém manželství, ale i vzájemné úcty, v kombinaci s hledáním se mladé dívky a s hledáním vlastního já, vlastního místa. To vše na pozadí voleb a účasti ve volební komisi, což samo o sobě je prostředí leda tak pro depresi. Myslím, že psychologii postav se povedlo dokonale zvládnout.(5.9.2013)

Český Lev 1 : Herečka VR - Eva Holubová + 1 nominace: Herečka HR - Iva Janžurová(6.9.2004)

Velmi dobrá černá komedie o různých druzích trapnosti všech postav. Eva Holubová je brilantní.(23.2.2003)