Pět českých a slovenských režisérů natočilo na základě svých vlastních scénářů pět dvouminutových filmů na společné téma - we shoot with love. Každý tvůrce pojal svůj příběh naprosto odlišně, a to s charakteristickými prvky své práce. Přesto mají všechny snímky jedno společné. A tím je láska. Láska k filmu. (oficiální text distributora)

Socrates

Pulse beat (Valent) ***** / Boo (Janák) *** / For Elise (Bařina) *** / Auteur (Balog) ***** / Last man driving (Lauf) **** ()

Stanislaus

Až na ten první film a pár momentů z některých dalších se mi to celkem líbilo. Zajímavé, nápadité a délkově vystačující ke spokojení - 70-75%. ()

sharky

myslim ze je zcela zbytecne rozebirat neco, co si muze kazdy sam zkouknout za 10 minut. tak napisu jen, ze se mi 1, 4 a 5 velmi libilo. ()

Flakotaso

Janák 3 a půl-docela vtipné, ale předvídatelný a poněkud omšelý nápad. Balog 4-výborná atmosféra, kamera, herci. Lauf 2-jasně nejslabší kus, tmavý, bez pointy. Valent 4-technicky výtečné, nápad taky. A nakonec Bařina za 4-supr kamera, docela zdařilá pointa. Jako celek velice příjemné. ()

Hwaelos

Velmi zábavné, velmi nečeský look. Natočit dějový dvouminutový kraťas není žádná sranda a tady žádný z filmů nedělá celku ostudu. Tak že by české kinematografii přeci jen svítala nějaká naděje? ()

Popluh

První povídka hodně super a to včetně hereckého projevu Vojty Kotka, zbytek už je ale jen změť rádoby originálních nápadů, z nichž více zaujme maximálně tak střílení na televizi, které ale ve výsledku vůbec nevyzní. První epizodka tak u mě vyhrává zejména kvůli tomu, že i na poli dvou minut nabídne sevřený a vypointovaný mini"příběh". ()

blackrain

V prvním příběhu vypadal Vojta Kotek s tím svým kukučem trošku jako psychopat. Další tři příběhy vypadaly jako upoutávky na kriminální seriály, kterými nás každý den zásobují televize. Poslední, tak to byla parodie na deodorant. No, co chlapec měl klapky na očích a pro oči neviděl, kam sahá. Škoda, že šlo pouze o kraťas. Jinak velká spokojenost. ()

Dexter1

Skvelé. Naozaj vydarená "kompilácia" krátkych filmov. Čo sa týka technickej úrovne tak je to niekde fakt popredu. K jednotlivým príbehom by som povedal asi len toľkoto. Prvý príbeh príjemne pobavil. Pri druhom som pozeral len s otvorenými ústami...to sa mi už dlho nestalo. Tretí príbeh bola taká príjemná adrenalínová jazda. Štvrtý bol svojím divným spôsobom veľmi romantický. A piaty sa snažil byť vtipný, ale takéto niečo som už videl v reklame na Axe a vo filme Parfém: Príbeh vraha. Čiže to bol najslabší. Môžem to zhodnotiť tak, že to bolo dneska mojich najlepšie strávených 12 minút. ()

Havaj8

Nejvic me oslovili filmy od Bařiny a Janáka. V čele s nasima hercema Kotkem a Madlem. A proste ty filmy meli scenar, kterej zaujme. Valenta taky nebyl zlej, ale zbytek zrejme neni pro me... ()