Elise Clifton-Wardovou (Angelina Jolieová) sledují na každém kroku tajné služby. V tomto případě za vším hledej muže. Žena je totiž jedinou spojkou k v několika státech hledanému mafiánovi Alexandrovi. Ten leží v žaludku nejen tajným službám, ale i Reginaldu Shawovi (Steven Berkoff), mocnému gangsterovi, kterého Alexandr po letité spolupráci obral o mnoho peněz. Tajné služby věří, že pár bez sebe nemůže dlouho vydržet, a doufají proto, že muže budou moci při jejich setkání chytit. Předpokládají, že padouch bude mít změněnou podobu. Jednoho dne při snídani v pařížské restauraci obdrží žena od svého miláčka dopis s instrukcemi. Má nastoupit do vlaku do Benátek a mezi pasažéry si vybrat někoho, kdo by se mohl Alexandrovi podobat. Chtějí tím tajné služby zmást a odvést na falešnou stopu. Elise postupuje dle plánu a do oka jí ve vlaku padne sympatický cizinec Frank Tupelo (Johnny Depp). Frank je Američan, učitel matematiky, turista. Elise je okouzlující žena a muž se do ní na první pohled zamiluje. Pár spolu povečeří a těsně před Benátkami se rozloučí. Inspektor Acheson (Paul Bettany) ze Scotland Yardu ale mezitím zjistí, že Frank není jeho cíl a že jsou na falešné stopě. I přesto, že jeho nadřízený případ uzavře a přinutí ho pátrání ukončit, inspektor v misi pokračuje. Jiný agent v domnění, že Frank je skutečně ten správný cíl, tajně informuje gangstera Shawa o tom, že jeho nepřítel právě přicestoval do Benátek. Franka tedy čekají v Benátkách samé nepříjemnosti… (TV Prima)

Lovedeath

Ale no tak... Člověk se občas potřebuje pobavit, zajet si do Benátek, vidět roztomilého Deppíka po boku až moc seme Angie, aby se odreagoval od tohoto pochmurného světa. Nemám důvod dávat menší hodnocení, u filmu jsme se ani trochu nenudila a co víc! Byly momenty, kdy jsem chytala záchvaty smíchu, zvlášť u amerického urážení američanů. ()

dydl1

Takový nemastný neslaný,hlavní hrdinové taky neměli příležitost ukázat své herecké umění,prostě průměr. ()

stiewe

Pozorovat celý film jak Angelina nezmění jediný mimický sval a Johny se evidentně ani nesnažil jakkoliv ukázat své umění je vskutku nuda. Popravdě jediné co si z filmu vybavím je krása Benátek a po nedávném dohrání Assassins Creed 2 Deppův běh po střechách tohoto překrásného města. ()

Lukaso1

Ach bože, to byla ale nebetyčná nuda. Angelina a Johny hrají tak na 20%, celkový děj je poměrně velká nuda až na konec který nebyl tak špatný. Všechno zachraňují nádherné lokality Benátek, jinak bych dal ještě o 1 * méně. Rozhodně velké zklamání které jsem tak trochu očekával. ()

dj_kure

Nemůžu si pomoct, mě se to líbilo. Naprosto to splnilo účel v danou dobu. Perfektně jsem si odfrkl a jen se bavil. Dal bych 5* ale na druhou stranu dívat se na to jindy, kdo ví jak by to dopadlo ;) 77% ()

Renci

Spočiatku sa javí ako príjemný herecký koncert Jolie a Deppa, ktorí sú sice uveriteľní, ale viditeľné diery v snímke nedokážu zakryť. Vyprava je bohatá, panoramatické zábery skvelé, po prvej polhodine však tempo (ak sa to tempom dá nazvať)nekutočne upadne a vy sa snažíte zvyšok filmu doslova prežiť. Depp sa celý čas tvári ako Sparrow, a pri niektorých jeho kúskoch sa stále pekne pousmejete. Angelina žiaľ viditeľne zostarla, ostatní protagonisti pôsobia ako keby ich niekto zastavil na ulici so slovami: ,,Potrebujeme zloduchov ku Deppovi. Zaplatíme dobre.,, Dopozerať film vyžaduje dosť silnú vôľu, nehovoriac o rozpačitom závere, ktorý ne osobne ako wow vôbec nepripadal. Videl v kine. ()

JPO

Peníze vynaložené na výrobu tohoto filmu měli tvůrci raději věnovat na opravu našich silnic II a III třidy. ()

web-dat

Trochu zklamání. Místo slova AKČNÍ má být napsáno - ROMANTICKÝ / DRAMA .. thriller - tak to už vůbec ne. Myslím že lidi o tohoto filmu očekávali více než MLUVENÍ. 50% ()

jos_sep

Nemyslím, že by to byl až takový průser. Johnny sice nehraje svou životní roli, ale stejně se na něj hezky dívá. Stejně jako na Angelinu. Krásné Benátky, sem tam nějaká akce a "překvapivý" závěr, který asi nikoho nepřekvapí :) Ale já se celkem bavil, asi tak za 3* :) ()

_aandyy_

Žádný zvlášť trhák to není, příliš originální taky ne, ale především závěr filmu byl opravdu velmi dobrý... Když k tomu připočítám dva moje velice oblíbené herce, nemůže to dopadnout jinak než na hodně slušný průměr :) ()

beso74

Film, ktorý vydal zo seba to najlepšie v prvých 30 minutách, potom to už ide len dole vodou. Prostredie čarokrásne, hlavní predstavitelia neodolateľní a všade naokolo vata, vata, vata... Ešte že je tu bývalý agent Jej Veličenstva 007, mohlo to dopadnúť aj oveľa horšie. Dnes to za viac ako 2 hviezdičky nebude, aj keby ma pobozkala sama božská Angelica... No, jednu by som ešte snáď pridal... :D ()

Petike

Za všetko hovorí fakt, že Jolieová a Depp svoje roly zobrali ako fušky na vyplnenie sezóny bez lepších ponúk. Depp hraje ako námesačný. Prvých 20 minút v Benátkach pôsobí skôr ako reklama / product placement radnice v mene miestneho cestovného ruchu. Snaha o staromódnu realistickú špiónovku zlyháva, nemá to žiadnu dušu, akčné scény sú na zívanie, chémia medzi protagonistami žiadna, klišé záporáci (dobrý deň, pán Berkoff). Dalton si tu strihne cameo roličku, aby mal na nájom. Ou, a Bettany by sa už mohol spamätať a začať hrať znova v niečom kvalitnejšom, inak dopadne ako Dougray Scott (kráľ to rôznych naleštených béčkových výplachov uplynulých rokov). ()

Zombiepod

Na benátsky krimi triler príliš nudné, fádne a romantické, miestami bohužial až nechcene komické. Johnny je herec veľkého kalibru, preto zachraňuje čo sa dá, Angelina mi bola po celý film neuveriteľne nesympatická a slabá. Koniec ma však celkom milo prekvapil a pobavil, podľa hodnotenia som čakal niečo o triedu horšie a dve hviezdy ktoré som spočiatku chcel dať by boli asi primálo :) ()

snek888

Akční/drama/thriller to dle mého názoru není, zanechalo to ve mě dojem romantické, akční komedie se sympatickou hlavní dvojicí postav. Děj se odehrává převážně v ulicích Benátek - tím film hodně získal na atraktivitě. Nějakou propracovanou zápletku v tom nehledejte. Je to příjemná oddechovka s překvapením na konci. ()

johhny007

Myslím si že J.D. a A.J. tenhle film natočili jen proto aby se projeli po Benátkách jinak si to nedovedu představit TOTÁLNÍ ZBYTEČNOST! 20% ()

vetsinezobri

Cha a já to věděl! Nadprůměrné obsazení, průměrný film. Poslední dobou Angelina hraje všechno stejně - brada nahoře, ladná chůze a tajemný pohled. Je to asi rolema, který si vybírá. Kdy už ji taky jednou uvidíme jako špinavou socku? ()

WScully

Někdo by řekl snobské, namyšlené, pompézní, já říkám prostě za hodně peněz hodně muziky. Ani na okamžik film nenudí, v akčních scénách i v dialozích působí vtipně a zábavně. Moji oblíbení Jolie a Depp jsou vskutku kouzelní. Prazvláštní chemie u nich graduje po celý film, navíc jejich prostor ve filmu je vyvážený, Bettany znovu dokazuje, že je nadprůměrným hercem, zase si u mě o žebříček polepšil. Co na tom, že film je masovým blockbusterem. Napětí v tomto filmu střídá uvolnění, uvolnění je zase vystřídáno napětím, tak to jde celý film, prostě žádná nuda. Nečejte nic prazvláštně těžkého, film doporučuju na pobavení se s přáteli, rodinou, či jen tak pro odreagování. Depp a Jolie opět ukazují, že se dokáží zmocnit jakékoliv role. ()

Ricky Gervais opět všechny naštve

Ricky Gervais opět všechny naštve

19.11.2011

Je to překvapení? Vlastně ani ne. I navzdory tomu, že většina celebrit, které si britský komik „podal“ během letošního moderování Zlatých Glóbů, se strašlivě urazila. Na Hollywood Foreign Press… (více)

Boj s větrnými mlýny pokračuje

Boj s větrnými mlýny pokračuje

29.12.2009

Zdá se, že projekt The Man Who Killed Don Quijote opravdu vstává z mrtvých. Nešťastná produkce byla svého času doslova spláchnuta po několika dnech natáčení (jak o tom vypovídá slavný dokument… (více)