Reklama

Reklama

Plivu na váš hrob

  • USA I Spit on Your Grave (více)
Trailer 1

Obsahy(1)

Jennifer Hills (Sarah Butler) kvůli práci na své nové knize odjede z města na venkov, aby ji od psaní nic nerozptylovalo. Tamější obyvatelé ale na nikoho z města nejsou zvědaví. Jednoho večera se rozhodnou ji tak trochu vystrašit. Od pouhého záměru zničit její knihu a vyděsit ji k smrti se tato jejich lekce, kterou si na městskou slečinku připravili, změní v brutální útok zahrnující bolestivé mučení a znásilňování. Navzdory očekávání všech, Jennifer přežila. A v hlavě má myšlenku jen na jednu jedinou věc - pomstít se. Remake kontroverzního stejnojmenného hororu z roku 1978, který byl pro svou brutalitu v řadě zemí na několik let zakázán. (nightevan)

(více)

Diskuze

Doomedx

Doomedx (hodnocení, recenze)

Ramirez85: Ofc ze zemrel, 1:36:15 je videt zaber na jeho mrtve telo ze ktereho se jeste kouri po naboji z brokovnice.

Pítrs85

Pítrs85 (hodnocení, recenze)

Ehm, no co k tomu dodat... Never more :-)

Spoiler: Dotaz- zemřel na konci i Matthew? Šel ten průstřel šerifovou prdelí skrz a zabilo to i Matta?

DoG(R)

DoG(R) (hodnocení, recenze)

71%? :o ten film je strasne samoucelny. nevidim  na nom nic zvlastne.. a pritom vsetky horory kde sa clovek dobre zasmeje, su za 50% ;)

rounen

rounen (hodnocení, recenze)

shlédnuto, v poslední době jeden z nejlepších brutálních hororů... Haneke by se mohl od tohoto filmu učit... 5*

charmed18

charmed18 (hodnocení, recenze)

Flipnic: mi teda přišlo násilí na dívce až dost...a "nová doba"? Film, i jeho původní verze jsou hlavně o tom, co  může vyvolat trauma ze sexuálního napadení a ponížení... Násilí, které ona následně páchá, je projevem především její bolesti, chlapíci dostanou jen chvíli na to, aby si možná něco uvědomil...

 (hodnocení, recenze)

rounen: proč čekáš na český dabing? právě že jak ji tam znásilňujou a dělají i ty další věci tak to nejlíp vyzní v originále - myslím to jejich vzlykání, pláč a různé pazvuky co tam vydávají... navíc s čekým dabingem bych si nebyl tak jistý = 2 roky a pořád nic?

Flipnic

Flipnic (hodnocení, recenze)

Ubráno násilí na dívce, notně přidáno násilí na útočnících ... Moderní doba, Amíci to asi jinak neumí. Ale ten feeling a atmoška se povedly, super... To jsem nečekal, palec max nahoru, ale s originálem nesrovnávám, to je jiná liga, to je úplně jinej sport, hlavně pro ty, kteří to poprvé viděli před 20ti lety na ošumtělých VHSkách ... :-)) Dnešní mládež původní verzi už asi moc neocení, haha ... :-)))

charmed18

charmed18 (hodnocení, recenze)

deadman93: holku bych moc neřešila, taky mě to napadlo... ale mohla ji naložit do auta a vyhodit někde v lese.... a pak se už věnovat jejímu papínkovi... ono to není ve filmu poprvé, že se holka mstí a dceři, udělala to i Mia ve Fish Tank... aby dotyčný padouch poznal, co je to strach o dceru.

Ale jinak... tobě snad přijde "vzpamatovaná" z traumatizujícího zážitku?!!! Všimneš si jako chlap oblečku, ale kdyby na tom byla líp, tak nejen, že si neoblíkne něco takovýho, ale  chrání se, obrátí na policii, přátele  a hlavně se drží daleko od nich a všeho, co jí to připomíná...

Celý film je potlačovaných a uvolněných pudech, o nezpracované agresi, která je hnacím motorem každého organismu, ale ne každý organismus v podobě člověka se ji naučil ovládat... a v neposlední řadě o deindividuaci... tedy o tom, jak se v tlupě ztrácí sebeuvědomění, zábrany....tedy o tom, co se dělo - a v podobě hromadného znásilnění velice často po věky věků...

V tomhle směru je velice pravděpodobné, že bude možné natočit další remake za dalších 32 let... jen s novějšími kulisami... :-(((

rounen

rounen (hodnocení, recenze)

klondike: já na NOvu nekoukám,mám pouze DVD,nebo HD filmy,takže nevím jaké má televize dabingy,ale na DVD jsou dobre dabingy,jsem s nimi spokojen,a pokud umíš dobře anglicky,tak není problém se koukat na originál...pokud chceš film číst jako knížku,tak já si ji přečtu až když mám na ni náladu,ale u filmu se chci odreagovat a né číst...

klondike

klondike (hodnocení, recenze)

Rounen : Když toho herce neumím nadabovat tak ho prostě nedabuju jinak je z toho prasárna,všimněte si rozdílu film dabovaný na HBO a ten samý film dabovaný na NOVA a to ještě horší nadělat těch dabingů víc ,potom zjistíte že se to nedá poslouchat tak si to radši pustíte v originále,no ne?

Hrabka

Hrabka (hodnocení, recenze)

Prostě původní znění je lepší, o tom není pochyb. Někdo dabing nesnese, někdo ho má zas rád a neobejde se bez něj. Tato debata je zbytečná, ať si na filmy každý kouká v čem chce, v čem mu to víc vyhovuje. ;-)

rounen

rounen (hodnocení, recenze)

klondike: takže tvůj český hlas je trapas? :) představ si že bys jednou daboval filmy a sám se ukřižuješ :)

Hrabka

Hrabka (hodnocení, recenze)

deadman93: Naprosto s tebou souhlasím. Komedie s dabingem, horory s titulkama a ten zbytek jak kdy. Není co řešit. :-)

 (hodnocení, recenze)

to všechno je věc názoru... ty nepřesvědčíš mě a já nepřesvěčím tebe. já neříkám že všechny dabované filmy jsou špatné... navíc na světě není jenom amerika! vem si takový [rec]! (pokud jsi neviděl - okamžitě naprav :) ten si v češtině ani nedovedu představit! (i když v cz prý je)... ono hodně záleží jakou má film reklamu - oba filmy, které jsi jmenoval měly veliký ohlas/reklamu a tak si na dabingu dali záležet, ale filmy co nejsou tak známé tak tam má ten dabing hodně špatnou kvalitu.... (samozřejmě že ne vždycky - záleží na hercích, studiu a tak...)

rounen

rounen (hodnocení, recenze)

deadman93: Hranice smrti,nebo Hostely byly dabované dobře,a taky je tam znásilňovali a mučili,s tím také nesouhlasím co jsi psal...mi zase příjde ta angličtina jak tam řve,nebo je znásilňována nějaká holka,jako netypický hlas s divným přízvukem...ale je to tím že na angličtinu nejsem moc zvyklej,spíš preferuji češtinu,nebo němčinu...nebo ted jsem si ještě vzpoměl na texaský masakr mot.pilou v dabingu taky vyvedené...já nemám problémy s dabingem a atmosféru si užiju perfektně taky...

 (hodnocení, recenze)

třeba animáky jsou většinou slušné nebo komedie... ale u těch vážných filmů jdu většinou do originálu = lepší atmosféra

ledzepfan

ledzepfan (hodnocení, recenze)


deadman93: jj já si vždycky musím představit jak tam ti dabéři před mikrofonem srandovně vzdychají, funí při dabování běhu nebo se snaží kříčet jakože o život :D :D ....je to prostě takové srandovně trapné........jinak ale když se občas povede předabovat nějáký konverzační film, tak mě to ani nesere..........Jde o to CO a JAK

 (hodnocení, recenze)

ja nemyslím dialogy, ale třeba tady to mučení... myslím jak řvali a prosili o milost to se prostě nedá tak dobře nadabovat nebo jak ji znásilňovali v češtině to musí být... divné!

Reklama

Reklama