Bílý Elephant

• USA Elephant White (více)
všechny plakáty

Sám proti novodobým otrokářům v Thajsku. Chladnokrevného nájemného zabijáka Curtieho Churche v Bangkoku osloví neznámý zákazník, který mu dobře zaplatí, když zlikviduje členy gangu provozujícího obchod s mladými děvčaty. Kdysi prý unesli jeho dceru a přinutili ji k prostituci. Pro Churche je to práce jako každá jiná, brzy však zjistí, že celá věc je náročnější, než se původně domníval. Zastavit se však už neumí a za svým cílem jde bez milosti, jako by najednou nesnesl pomyšlení, že je ubližováno nevinným. Snad to způsobila i mladičká prostitutka Mae, která ho na jeho nebezpečné misi doprovází. Když dívka beze stopy zmizí a Curtie se ji snaží znovu najít, je šokován pravdou o jejím osudu. (oficiální text distributora)

martan1

Dvě hvězdičky jenom za občasné světlejší akční momenty. Jinak ale dějově o ničem - měl jsem dojem, že se to celé skládá jenom z toho, že hlavní hrdina si vždycky pokecá se svým anglickým (trochu jako captain Price z COD znějícím :D) přítelem a pak jede někam vyzkoušet svou novou odstřelovačku na pár nic netušících mafiánských gorilách. NUDA!!! ()

limalama

černoch, který se snaží očistit Bangkok od prostituce a vůbec všech grázlů. Dobrej nápad horší provedení, ale akce je dost, i když se to chvílemi až zbytečně moc zamottává. Závěr vše vysvětlí, ale příště více jednat méně kecat 60% ()

Rob318

Bylo to takové nějaké zmatené.Jako by tvůrci nevěděly co vlastně sami chtějí.Čekal jsem,že poslední záběr bude hlavní hrdina ve svěrací kazajce a popravdě pak by to asi dávalo větší smysl.Ale ne nebudu zas tolik rýpat koukat se na to docela dalo,takže slabší průměr. ()

DarkAngelus

Supéééér.Zápletka,děj a hlavně mnoho akčních a napínavích scén a nechybí i trochu záhadnosti. Kdo má rád akčnáky a mnoho střílení tak se na tento film podívejte. ()

TaOs

Docela se mi líbilo, jak se rejža snažil protlařit trochu té mystiky, jen to mohl víc okořenit...Jinak je to fajn béčko na které jde koukat. Bacon tomu dal šťávu... ()

Eclipsis___

Je to tak na hrane medzi 3 a 4 hviezdami, nakoniec som sa priklonil k 4...alebo pre koniec? Aj keď ma takmer na začiatku napadlo, ako to skončí, potešilo ma to. Hlavné postavy pomerne sympatický černoch, hlavne v súbojoch uveriteľný a duch aziatky, ktorá sa miestami správa ako retardovaná. vytvorili živý mix, ktorý celkom funguje. ()

Dann99

Solídne Béčko,len by ma zaujímalo,prečo som dal 3 a Bangkok Dangerous 1.Asi to bude kôli Baconovi a miernej averzii na Gagea. ()