Lucie Bílá Best of Video

Hudební / Dokumentární

Česko, 2009, 55 min

Pět let po bilancujícím přehledu videoklipů s názvem Láska je Láska vydala Lucie Bílá svou bestofku klipů. Co na tom, že třináct z patnácti klipů už bylo k vidění na předchozím výběru, když tu máme dva nové klipy a jeden z nich je ještě k tomu celkem povedený. Opakování je zkrátka matka moudrosti, nějaký ten kupující se patrně taky našel a za mě je to přibližně stejně dobré jako předchozí materiál. Vždyť je také v podstatě stejný.(1.3.2016)

V podstatě doplnění kolekce klipů Láska je láska, což je název, který také posloužil pro nový Lucčin muzikál, což je kapánek matoucí, ale nevadí. Novinky jako Bang! Bang! nebo Miluji tě jsou poměrně velkou lahodou pro oko, zejména druhý jmenovaný klip se povedl díky chytrému vedení Jiřího Stracha.(23.3.2010)

Kompletní sbírka klipových hitů.(10.9.2011)

Je pravda že pani Lucka je krásna žena, s krásnym hlasom, ale pravda je aj to, že mňa proste takáto hudba nijak nebere. Našla som si v tom iba dve pesničky, ktoré sa mi ako tak pozdávali.(17.9.2012)

Jak už to bývá při průměrném popíku, který protagonistka provozuje - něco je slušné, něco blbé pro většinové publikum (Jsi můj pán) a něco bezvadné (Dalekohled)....Jako dokument je to celkově čistý průměr.(25.6.2012)