Immortalitas

Během druhé světové války Adam zaprodává svou duši Ďáblu, aby zachránil milovanou rodinu. Přichází o všechno a stává se proti své vůli nesmrtelným. Je rok 2025, svět se mění a Adam touží po pomstě. (oficiální text distributora)

De Large odpad!

NIEEE !!!!!!!!!!!!!! Toto je prekristapana neuveritelna debilita ... ja som si myslel, ze takuto hovadinu ani nie je mozne natocit... to čo bolo? Film? Nie! parodia? Nie!!! je to ubohost, nezmysel, spodina filmarčiny (ťažké slovo na túto hlúposť...)... radšej NETOČIŤ NIČ ako takú to koko..nu... A to sa - verte mi - naozaj veľmi ovládam... ()

vlciak_007 odpad!

Tak to je fakt debilná sračka! Päťsto námetov a ani jeden poriadny! Hudba DESmodu, hlavné roly obsadené najkomerčnejšími slovenskými hercami a efekty robené tým najzazobanejším. A aj tak to je najväčšia debilita, ktorú som zažil v kine. Áno? Áno? NIE!!! 0%. ()

Solitude odpad!

nemam slov.... pre tych co maju nazor typu "aspon sa snazia a som rad, ze slovensko robi filmy" mam len par teplych slov. Radsej nech sa podobnych sposobom nesnazia lebo toto je na plac. 0 bodov a davno uz nechodime do skolky kde su odmeny aj pre poslednych, najpomalsich, najslabsich... zivot je uz davno o inom. Som rad, ze zijem v zahranici a nemusim sa za taketo projekty hambit .... radsej nech sa slovaci snazia zlepsit ekonomiku mozno im to pojde lepsie, hoci ked sa lepsie pozriem tak nie ()

polko odpad!

Doteraz som niečo podobné videl iba v najhorších bollywoodskych akčných filmoch. Dnes viem, že aj Slovenský film je schopný vytvoriť aj niečo tak absurdno-tragikomicky-nepozerateľné Immortalitas. Neviem či sa to dostalo do kín, ak áno, ľutujem každého platiaceho diváka... ()

Meego82 odpad!

Tak som si to konečne pozrel pretože som sa chcel sám presvedčiť či je to také strašné ako trailer....bože skutočnosť prekročila všetky moje očakávania....taký blud by som neočakával ani od Asylum-u...dej úplne ale úplne nezmyselný plný nesúvisiacich scén s dialógmi pri ktorých aj najlacnejšia turecká telenovela sa javý ako dobre rozbehnutá Tarantínovka....herecké výkony????????? to akože čo bolo??? ja som vedel že Csino nie je Christian Bale ale toto??? a ako preboha tam dostali Višnovského??? veď si musel prečítať aspoň jednu stranu scenáru...efekty musel robiť nejaký macher ktorý vyrába filmy pre Ghanu veď toto dokáže spraviť asi každý čo si pozrie stránku videocopilot a dostane se aspoň po tutorial č 12 pre film ktorý sa honosil titulom prvý slovenský sci-fi je to katastrofa...Kamera??? to to točili mobilom?? už len ta silná vignetta mi liezla na nervy...koniec koncov keby to bolo vypustené iba na youtube tak by to možno malo aj 10% ale toto dať do kín je urážka každého diváka..ešte som si dodatočne pozrel rozhovory s "režisérom" tie pseudointelektuálne reči a absolútny nedostatok sebakritiky ma úplné odrovnali to na VSMU zoberú každého čo dokáže zapnúť kameru na telefóne a natočiť sa ako serie na záchode??? ()

YDOMAK odpad!

Len si to predstavte. Ste Erik Bošnák a chcete natočiť krátky študentský film, a zrazu dostanete 8000€ a vy si myslíte, že už je to solídna suma na slovenský blockbuster. Ale nie je a natočíte niečo, čím sa budete vyhrážať svojim deťom, že ak nebudú poslúchať pustíte im to. Aj keď nápad bol zaujímavý, nevyšlo to, na plnej čiare, a nepomôže tomu ani DESmod. ()

LarisaDavid

"To neprežijeme!" "Buď v pohode, bude aj horšie" - tak týmto ma dostali, jediný smiech od srdca za celý ten čas. Strih divný, herecké výkony...no....jediní, kto tam celkom dobre hrá je Paľo a Kubo.... hviezdička patrí odvahe niečo takéto natočiť a hudbe, ktorá bola celkom dobrá (a hlavne na začiatku pred ukázaním názvu v titulkoch). ()

bibinko odpad!

Co to kurva blilo? Nečekal jsem, že dokáže někdo natočit něco horšího než Kameňák. Gratuluji, povedlo se s přehledem! ()

Lubomire odpad!

Vám garantujem, že po vzhliadnutí tohto skvostu, budete bez problémov v telke dve hodiny pozerať na živú panorámu a bude Vám to pripadať ako najlepšia pecka akú ste videli za svoj život. Keby som tento skvost videl pred Narniou, tak by som nemusel odchádzať v polke filmu z kina v záplave rehotu. Jediné čo bolo relatívne ako-tak zvládnuté, boli záverečné titulky. Nemá zmysel sa ani rozpisovať o scenári, kostýmoch či nebodaj hereckých výkonoch. Verte - nemá to zmysel. Rozmýšľal som či dať aspoň jednu hviezdičku za tie titulky, ale keď v nich zaznela titulná pieseň v podaní DESMODU, tak som nemal inú možnosť. ODPAD ()