Russell Brand vytvořil po svém postavu roztomilého miliardáře Arthura Bacha, nezodpovědného sympaťáka, který celý život spoléhá na to, že ho z maléru vždycky dostanou dvě věci: jeho obrovské bohatství a celoživotní chůva Hobsonová (nositelka Oscara ®* Helen Mirren). Teď ho ale čeká osudová výzva: musí si vybrat mezi domluveným manželstvím s ambiciózní manažerkou Susan (Jennifer Garner), které by mu pojistilo jeho luxusní životní styl, a nejistou budoucností s tím, co se za peníze koupit nedá - jeho pravou láskou Naomi (Greta Gerwig). S nekonvenční pomocí Hobsonové podstoupí Arthur nejdražší riziko svého života a v nové verzi oscarové®* romantické komedie se naučí, co znamená být mužem. (oficiální text distributora)

Zofinka2

Russell Brand mě příjemně překvapil. Film si zaslouží nadprůměrné hodnocení. Měl i hluchá místa, ale na neděli to byla hezká podívaná. Greta Gerwig mi byla moc sympatická. Dávám lepší 3*. ()

Kaunmann

Ten chlápek je totální magor! Tenhle film je sbírka chujovin prokládaná těžkou romantikou. Líbilo se mi i herecké obsazení. Tak nějak tam ty herci prostě sedí.Vše se točí kolem základního tématu, že bohatý zhýralý týpek poznává jaký je život bez peněz....a nebo ne? Celej film sem se parádně bavil. ()

Sa.sa

Sice je to hrozná blbost, ale milá... Člověk se pobaví a v klidu si odpočine a to je proč se prostě v klidu podívat... Navíc vše dobře dopadne a tak to má být ()

The Count

Jasně, že to není originální. Aspoň ne podstata, ale jinak je to příjemný a veselý vyprávění. Russel Brand potěšil, že byl tak nějak uvěřitelnej. Většinou mi vadí, že cvok v jeho podání by prostě nemohl existovat, ale tady to šlo. S Helen Mirren vytvořili naprosto vynikající "pár". Jejich práce je podle mě to nejlepší co ve filmu je a Greta Gerwig je hezky doplňuje. Ještě Jennifer Garner, bez jejího taky velice přesvědčivýho ztvárnění mrchy by film asi pokulhával. Ostatní podle mě moc nevynikali, ale určitě nic nezkazili, akorát Luis Guzmán byl možná zbytečnej, nebo spíš nevyužitej. Každopádně jsem se zasmál do sytosti a užil si hezky podanej vztah mezi Arthurem a Hobson. Nad očekávání dobrá komedie. ()

papez12

Klišé americká komédia akých sú stovky, možno tisíce. Bez nejakej inovatívnejšej myšlienky, bez niečoho iného čo by sa vytrhlo z hlbokého podpriemeru týchto rádoby komédií, ktoré majú najslabší humor a pôsobia veľmi neohrabane a neprofesionálne. Niektoré scénky boli veľmi trápne a nudné. Film bez originality, bez úžasných hereckých výkonov, viac nuda a celý film bol jasný ako dopadne už po zhliadnutí traileru. Film nemá žiadny šmrnc. ()

Montmorency

Milý, chvilkama dokonce vtipný :-), Hobsnová nemá chybu....Podle kritik jsem čekala větší ptákovinu, nebylo to tak hrozný :-) ()

Tabitha

Čekala jsem víc, ale u konce jsem se z nějakého podivného důvodu rozplakala...asi jsem na to neměla koukat před Vánoci, má prázdná peněženka plakala se mnou. ()

Origono

Tohle je "divná" komedie, "divná" pocitově. Ze začátku mě spíš iritoval, časem však příjemně překvapil Russell Brand. Celou dobu jsem čekal klasický rozřešení v podobě obratu v charakteru a sympatické je, že nenastal. Ostatně přímočarost je v tomto filmu všudypřítomná. Kouzelná Helen Mirren potěšila - scéna s rukavicema je z nějakýho důvodu pořád v mý hlavě :) A na Jasona Winera si dám pozor :) ()

plsek45

Vcelku zábavná komedie o šílenci s nechutně bohatou matkou ... Je to zábavné ale místy dost trapné . Něco je nedotažené do konce , ale jinak je celkový námět dost povedený . Osobně mi film zkazil Russell Brand protože to je herec kterého nemám opravdu vůbec rád , ale ostatním snad vadit nebude . Takže všem přeju příjemnou zábavu ;) ()

RAPTTTOR

Protože jsem před shlédnutí tohohle filmu viděl hrozné hovadiny, tak mi to přišlo docela zábavné. Faktem ale zůstává, že to bylo trapné, hloupé a řekněme neuvěřitelné. Chápu o co autorům šlo a také chápu, že se jim to nepovedlo. Komedie řadíme v zásadě na dva tipy 1) komedie (rodinné,sportovní,romantické… 2 )crazy-komedie - tohle je přesně mezi a mimo. Rozmazlený a bohatý fracek dostane ultimátum - oženíš se, nebo nebudou prachy…. Je fakt, že hlavní hrdina tedy Russell Brand byl dokonalý ve filmu Dostaň ho tam, ovšem tady se mu (shovívavě řečeno) nedařilo, zjevně není komediální tip - je vysoký a hezoun, co je na tom veselého? ??? Jo, to kdybych hrál já…!!!! :-))))))) Mimochodem je napováženou, že v obleku Betmana vypadá přesně jako kreslený hrdina… ()

Linduna

děj je dost převídatelný. ale zazní tam plno dobrých vtipů a hlášek. myslím, že Russell Brand Arthura zahrál výborně a neumím si tam představit nikoho jiného. myslím, že slabší místa naprosto zachránily arthurovy vtipy. :) ()

andaAanda odpad!

russell brand sám o sobě mi přijde úžasný, dokázala bych se na něj dívat hodiny a poslouchat ten jeho britskej přízvuk, i kdyby opakoval jen malou násobilku. no. i tak mě mrzí, že ze všech těch filmů, kde jsem ho v poslední dopbě viděla, za něco stojí jen jeden, forgetting sarah marshall (česky s citem přeloženo jako kopačky). ostatní filmy se až trapně podobají tomuto - pár vtipných detailů či situací a potom jenom takové romantické porno (= cvičení povinných sestav, silou, s minime emocí). ()

pan Spock

Arthur je trapný, rozmazlený a naprosto nesympatický zazobaný spratek. A může si vzít nafintěnou fiflenu anebo nevýraznou šusičku z lidu, stejně zůstane spratkem. Nevidím žádný důvod proč mu fandit, nebo s ním nedejbože sympatizovat. A nezachrání ho ani batmobil, řidič Robin, nebo služebná Alžběta. Tečka. ()

Ben Stiller zdraví ze záhrobí

Ben Stiller zdraví ze záhrobí

16.10.2011

To není bizarní forma nekrologu. Jeden z nejúspěšnějších komiků současnosti je pořád mezi námi. Horší to bude s jeho postavou v mírně hororové komedii Rentaghost, kterou Tom Lennon a Robert Garant … (více)