Učitelka angličtiny

The English Teacher

Komedie / Drama

USA, 2013, 93 min

• lopata555

Film sa mal hlavne venovať divadlu a nie žiarlivej 40 ročnej učiteľke, ale aspoň malé svetielko nádeje tu je a to Lily Collins ..(16.2.2014)

• Torision

Nudné, utahané, nezábavné. Víc k tomu nemám co dodat.(28.2.2014)

Julianne Moore je natolik emotivní a emocionální osůbka, že je každý (doslova) snímek s ní výjimečným zážitkem a zároveň ji činí kouzelnou a moc krásnou. Kdo to nevidí, je buď zabedněný ťulpas nebo má holt jiný vkus. ;-)(13.1.2015)

Reziser Craig Zisk mi nic nehovori, ale vynimocne sa tuna podarilo US humor priblizit na znesitelnu uroven tomu europskemu. Da sa zasmiat, este castejsie sa divak pousmeje, ale nic viac nez znesitelny priemer : 50 %(13.1.2015)

• Dont

Nebýt Julianne Moore, nikdy bych filmu nevěnoval pozornost. Faktem je, že po zhlédnutí netuším, co ji vedlo k tomu účinkovat v naprosto podprůměrné romantické komedii. Po pravdě, díky mizernému scénáři nijak nevyčnívala ani ona. O nic nepřijdete, pokud tenhle snímek vynecháte.(30.9.2013)

• - Film měl nesoutěžní premiéru na Filmovém festivalu Tribeca 26. dubna 2013. (Terva)

• - Ve scéně, kdy Linda Sinclair (Julianne Moore) přijde žádat Jasona (Michael Angarano) o nový konec hry, si Jason vyhrne rukávy a opře se o pult. V dalším záběru z Lindy zpět na něj má rukávy znovu normálně, a to aniž by se jakkoliv pohnul. (dandislav1991)