Učitelka angličtiny

The English Teacher

Komedie / Drama

USA, 2013, 93 min

• Torision

Nudné, utahané, nezábavné. Víc k tomu nemám co dodat.(28.2.2014)

• emma53

Chyba lávky, stopáž nebyla 93 minut, ale 193 minut a to beru ohled na Juliannne a Grega.(3.11.2014)

Díky sympatickému castu je to rozhodně lepší než čekáte a hlavně roztomile naivní.(12.1.2015)

• Gilmour93

Bota jménem Melichar lehce stříknutá Birdmanem. Co to přináší? Že žaludek verbala je panickou úzkostí sevřen a jeho Necenzurovaný almanach invektiv (mimochodem nově zařazený do Index Librorum Prohibitorum) naopak otevřen? Trošku vznášejícího se nad Národní a Masarykovým nábřežím? Ne. Jen poznání, že knihtisk pozvolna umírá a Zisk nezná risk.. Nenáročná, prostoduchá komedie, které M.Angarano dodává mimóznost a J.Moore grácii. Když ji mladý rozervaný dramatik ve flanelce ohýbá přes učitelský stůl, na zdi visící Shakespeare nejspíš přemýšlí, jestli se jedná o báseň Znásilnění Lukrécie či komedii Mnoho povyku pro nic..(14.10.2015)

Pravda celkem očekávané zápletky, ale to obsazení je opravdu příjemné. Takový malý příběh cílevědomé učitelky, která miluje svou práci, literaturu a doslova jí věnovala svůj život. Moc se mi líbil systém, kterým známkovala všechny kolem či samu sebe. Taky jsem si u tohoto snímku skvěle odpočinula.(15.5.2015)