Učitelka angličtiny

English Teacher, The

Komedie / Drama

USA, 2013, 93 min

• CarloRizzi

Tohle byla jako komedie, jo? Dvakrát jsem se zasmál. Bylo to nudné, trapné, takže doporučuji nekoukat se na to, protože je to velká ztráta času.:-((21.5.2015)

• Ernia

Julianne mám jinak ráda, ale tady mi bylo teda trapně i za ní.(28.4.2013)

• kaylin

Julianne Moore hraje velmi samotářskou učitelku, která v sobě má hodně citu. Ten se pokusí ventilovat ve hře svého bývalého studenta, který nemá jinak možnost uspět. Rozhodne se, že jeho poměrně kontroverzní hru chce uvést jako středoškolské drama. Je to komedie, která není moc vtipné, drama, které je až moc zlehčováno, a navíc je to všechno překvapivě předvídatelné. Když jsem se díval na Julianne Moore, měl jsem pocit, že by v "Hannibalovi" zvládla i roli Masona Vergera. Asi to není moc lichotka, ale stejně se mi ta ženská líbí. Jen by neměla nosit sepnuté vlasy.(17.11.2013)

• Gilmour93

Bota jménem Melichar lehce stříknutá Birdmanem. Co to přináší? Že žaludek verbala je panickou úzkostí sevřen a jeho Necenzurovaný almanach invektiv (mimochodem nově zařazený do Index Librorum Prohibitorum) naopak otevřen? Trošku vznášejícího se nad Národní a Masarykovým nábřežím? Ne. Jen poznání, že knihtisk pozvolna umírá a Zisk nezná risk.. Nenáročná, prostoduchá komedie, které M.Angarano dodává mimóznost a J.Moore grácii. Když ji mladý rozervaný dramatik ve flanelce ohýbá přes učitelský stůl, na zdi visící Shakespeare nejspíš přemýšlí, jestli se jedná o báseň Znásilnění Lukrécie či komedii Mnoho povyku pro nic..(14.10.2015)

• ecceHOMMO

Keď tak spätne premýšľam, prečo som sa rozhodol pozrieť si Učiteľku angličtiny aj napriek tomu, že už podľa obsahu som tušil prúser a zbytočnosť tak mi vychádza akurát obsadenie: Julianne Moore a Lily Collins. A ukázalo sa nasledovné: nečakal som nič, nedostal som nič. Vo výsledku je to také zbytočné, že škoda času čo som pri to pobudol. */**(1.3.2014)