poster

Učitelka angličtiny

 • anglický

  The English Teacher

Komedie / Drama

USA, 2013, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Martin741
  ***

  Reziser Craig Zisk mi nic nehovori, ale vynimocne sa tuna podarilo US humor priblizit na znesitelnu uroven tomu europskemu. Da sa zasmiat, este castejsie sa divak pousmeje, ale nic viac nez znesitelny priemer : 50 %(13.1.2015)

 • Pepinec
  **

  Příšerný... Jestli má každá ženská v myslivně zavřenou jinou ženskou, která jí tam kydá takovejhle hnůj, tak teda velkej zaplaťpánbůh za to, že jsem chlap. My chlapi máme totiž kouzelnej Box ničeho, kterej jsem se při sledování přibližně trojnásobně schyzofrenní Múrový rozhodně nebál použít. Učitelky angličtiny bejvaj ty ze všech nejmíň oblíbený a tahle hitparáda, kterou by na koleně sepsal i školník, jenom potvrzuje, že si za to můžou samy.(13.10.2015)

 • Ernia
  *

  Julianne mám jinak ráda, ale tady mi bylo teda trapně i za ní.(28.4.2013)

 • Djoker
  ***

  Díky sympatickému castu je to rozhodně lepší než čekáte a hlavně roztomile naivní.(12.1.2015)

 • ivishka
  ****

  Pravda celkem očekávané zápletky, ale to obsazení je opravdu příjemné. Takový malý příběh cílevědomé učitelky, která miluje svou práci, literaturu a doslova jí věnovala svůj život. Moc se mi líbil systém, kterým známkovala všechny kolem či samu sebe. Taky jsem si u tohoto snímku skvěle odpočinula.(15.5.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace