Yuko Moriguchi je učitelkou na střední škole. Její život se zhroutí poté, co je její čtyřletá dcera nalezena mrtvá v bazéně. Yuko časem zjistí, že se nemuselo jednat o nešťastou nehodu, ale že její dcerka mohla být zavražděna dvěma studenty, které shodou okolností sama vyučuje. Rozhodne se školu opustit, ale ještě předtím se třídě přizná, že viníky rozhodně nehodlá nechat nepotrestané. Šokující drama z prostředí japonské školy podle stejnojmenného románu Kanae Minato. (Sesshoumaru)

mdf

Těžký thriller o pomstě učitelky,která přišla o svojí dceru vinou dvou školáků z její třídy.Rafinované a vizuálně působivé. ()

DarkDRAGONS

V polke filmu som to už chcel vypnúť, lenže nakoniec ma to mile prekvapilo. Dobre prepojene dejové línie a veľmi chytro vymyslený trest pre dvoch študentov, ktorí za všetko mohli. Nečakal som, že to dopadne takto, fakt to bolo ako pozerať na nejaké anime. Škoda len troška chaotického strihu a slabšej prvej polky. ()

doubravkaa

Formálně to bylo krásné, ale na mě příliš kruté. Po první třetině jsem myslela, že tímto končí jedna povídka a začne něco nového. Takto bych byla spokojenější. Bylo to silné, ale nějak se nemůžu smířit s tou nemilosrdností.... ()

Patrick777

Ohromujúce tempo počas celej stopáže, mrazivá atmosféra, vierohodné herecké výkony...Tak čo tomu chýbalo???...Možno to, že príbeh je až tak prepálený, až vám začne byť jedno, ako skončí. Možno to, že so žiadnou postavou sa nedokážete stotožniť (aspoň ja). Možno to, že to "ohromujúce tempo počas celej stopáže" vás začne najneskôr v polovici celkom dosť otravovať. Možno to, že film neponúka žiadne posolstvo alebo morálne ponaučenie (môžete nájsť len mnoho momentov, ktoré sú na zamyslenie). Možno...Možno si to pozrite a nájdite svoje "Možno". ()

Jedovka

Kdyby film skončil po výpovědi učitelky, jak jsem si původně myslela, že končí, bez váhání bych dala 4 hvězdičky a zvažovala bych i pátou. Bohužel, děj se rozpíjel do dalších a dalších dějových linek, dialogy se vrstvily, obličej splývaly a ač bylo vše filmařsky zvládnuté tak, že se divák neztrácí a děj plyne, tak... je toho moc. Dojem zahlcenosti ještě umocňují zpomalené záběry, které jsou sice vizuálně krásné, ale opět, je toho moc. Film přesto stojí za to vidět, je to vizuálně hodně povedené, pro mě je to spíše 3,5 hvězdičky, poita je vycizelovaná, na konci se vše trochu spojí jako kompletní pomsta učitelky. Přesto jsem si občas v průběhu říkala, že už by to fakt mohlo skončit. A to prostě na 4 hvězdičky není. ()

Erosenin

Silné 4 hvězdy za mě. Opravdu silné až někdy přísné drama. Perfektně až umělecky natočeno. Určitě stojí za to si tento film pustit! ()