Farmář hledá ženu SK

Režie:

Rado Štefanov

Účinkují:

Aneta Parišková (moderátor)

Podaří se osamělým slovenským farmářům prostřednictvím další řady oblíbené a ve slovenském vydání i peprnější seznamovací show najít životní partnerku? Vyberou si mezi různě starými protějšky tu pravou? Uvidíte ve slovenské reality show. (TV Prima)

stOKYi

Neviem či si niekto pamätáte seriál " Život s Louiem" (http://www.csfd.cz/film/92466-zivot-s-louiem/) ale ten 30 ročný panic mi strašne, ale strašne pripomína toho chlapca. Mimochodom tento pán mi je veľmi sympatický. Miestami som sa nesmierne bavil na hlúposti niektorých postáv a na ich správaní, že sa smejem aj teraz keď si na to spomeniem :D ()

SeanLSD

Samozrejme, že je to ODPAD. Ale zároveň tak neuveriteľný, absurdný a nehorázny, že som tomu nie raz ani nedokázal odolať a civel - áno, doslova "civel" - som na to temer s otvorenými ústami. Prírodné národy dnes už obvykle nosia tričká a počúvajú pop, ale antropológovia už nemusia chodiť do džunglí - stačí sadnúť pred telku a pozorovať. Taká sociologická sonda sa len tak nevidí ! ()

eisha3

Bavit se nad bandou věčně opilých, sexuchtivých a hodně jednoduchých lidí, kteří ze sebe dobrovolně v hlavním vysílacím čase na televizních obrazovkách dělají prvotřídní debily, je prostě moje. A nestydím se za to. ()

maxxxim odpad!

Zo začiatku nehorázny zdroj zábavy resp. výsmechu, ale s postupom času a vyplávaním určitých skutočností na zemský povrch (Where on the earth? Wretch.), len ďalší formát svedčiaci o IQ celého zoskupenia družiaceho sa okolo "zavináčového" O (O ako o alebo Olina a pre súpera vyberám pol kila zemiakov a pašteku). ()

A.Beech

Hodnotenie 1. serie. Nie tej šťanky, ktorú chcela JOJka skontroverzniť kleopatrami a podobnými hovadinami. (ospravedlňujem sa, ale neviem ako inak to povedať) ()

plechulka odpad!

Mé dcery - SŠ a VŠ studentky - tohle "sjížděly" na internetu (a jak jsem pochopila, tak i dost jejich přátel) a tak dlouho mi o tom vyprávěly, že jsem ty postavičky zatoužila vidět. Shlédla jsem předposlední a poslední díl a veškerý můj - na začátku bezbřehý - údiv nad většinou účinkujících, že toto předvádějí dobrovolně, přebil smutek nad ubohým Marianem (ti, co viděli, vědí). ()

danco123 odpad!

Nechcem uraziť niektorých užívateľov, ktorý dali tomuto "hnoju" 5 hviezd, ale iba blázon a blbec môže dať niečomu takémuto 5*. Polovica národa sa úžasne baví, na hlúposti tých hercov a chudákov, ktorý sú akože farmármi. Videl som dve časti a zvyšok som zachytil z internetu, ale s istotou viem, že normálny človek toto nemôže pravidelne sledovať, je to absolútny vysávač inteligencie. Dávam 0%. ()

radeko

Je to môj jubilejný 1000-ci hodnotený kúsok. A možno aj kvôli tomu mu veľkodušne doprajem plný počet. Na niijakom inom seriáli, filme alebo dokumente som sa vo vysielaní slovenských aj českých TV za posledné roky veru viacej schuti nezasmial. Je na pováženie, či je to mojím vkusom alebo nulabodíkovým trápnym humorom, ktorý mi servírujú médiá v Čechách, na Moravě a na Slovensku tiež. Pri vetách typu: ´´Staré fuchtle, panenské blany hrubé majú jak zváračova fertucha!´´ moje srdiečko predsa nemôže nezaplesať. :) ()

MrMysterious odpad!

Myslím si že je to ako celé pritiahnuté za hlavu a nikto mi tu kolená pod nohy hádzať nebude! Ale to ty s tým tvojim IQ mozočkom nemôžeš pochopiť o čom hovorím. To naše kamarátstvo je jak za 5 korún mikuláš. Keď už nič aspoň ľudová slovesnosť je o nejaké tie perly bohatšia ()

Mishqo

Samozrejme ze je to program ktory absolutne nema uroven. nemozem povedat ze by to malo nejaku umelecku hodnotu. no v ramci toho co za xsichty tam vystupuju a co im z papule vychadza na tom sa viem neuveritelne dobre pobavit =D ()

Trustme

Nejzábavnější slovenská romantická komedie natočená podle skutečných událostí. Dramadokument odkrývající pravou tvář námluv bačů (farmářů) hledajících prostřednictvím televizní seznamky děvečky, hospodyně a poslušné ovce. Smršť buranství, demence, vychcanosti a zemědělské romantiky, které nezamaskují ani kovbojské klobouky, ani vypraná kostkovaná flanelka. Ženy prahnoucí po životě na "farmě", jízdě na koních a rose na kolejích a krásném bačovi s velkým statkem. Panoptikum ohyzdných babic, které nemají již co ztratit a vezmou za vděk podivínskými jezeďáky, kteří žijí v neprobádaných oblastech Slovenska. Symfonie hlášek, naivních výroků, milostných vyznání, opileckých blábolů, výmluv, ženské síly a hlouposti, mužské debility a poetiky - to vše geniálně trefně a jízlivě komentované vtipným vypravěčem. Happy end se naštěstí nekoná a konec je smutný, leč poučný - tito jedinci by se neměli seznamovat a nedej bože mít potomky. ()