Marcas

Svěží a vtipná romantická komedie, kterou určitě stojí za to zhlédnout. Mezi ústředním duem funguje perfektně chemie a když se k tomu přidá sem tam "teplý" Woody, tak to krásně hraje dohromady. U několika scén jsem se srdečně zasmál, a ačkoliv lze zápletku a celý děj předpovědět hned od začátku, tak mi to nevadilo. Ostatně u takových filmů nejde tak o zápletku, jako spíš o komedii a zasmání se. Solidních 7,5/10. ()

Adaaamecek

Neskutečně feel-good movie, který si teď pustím pokaždé moc rád. Velice milé překvapení, kde fungovalo doopravdy vše. 7/10. ()

CocaCola

Poprvé jsem byla nadšená, při druhém shlédnutí o hodně míň. Jako je to hezký film, oddychovka. Ale rychle se okouká a nemám potřebu pouštět po třetí. ()

Sebule

Nebylo to špatné. Velice dobré herecké výkony, humor pro mě tak napůl, občas trochu cringe a občas opravdu dobré a vtipné scény. Konec už byl pro mě trochu natahovaný, už tam bylo moc klasických romantických klišé a ztratilo to pro mě trochu tempo, ale i přesto úplný závěr filmu dobrej. Hodnocení: 6/10 ()

veverysiak

Asi takto si predstavujem modernú romantiku, kde je síce dopredu všetko jasné, akurát sa musí vydariť scenár, réžia, najať zopár slušných hercov a o úspech je postarané, na moje prekvapenie mi nesadla len naozaj výborná Mila a skvelý Woody, ale aj Justin, ktorého som doteraz vôbec nemusel, takže 80%. ()

Jamall

Vtipné s vybroušenými dialogy a ústředním duem mezi kterým to klape. K tomu skvělý Woody ve vedlejší roli. ()

ToxicAli

Rozhodně zatím nejlepší romkom tohoto roku. Na scénáři není nic extra speciálního, co by člověku nějak utkvělo v paměti, nicméně na druhou stranu zároveň postrádá i slabá místa a dokazuje, že to jde i bez trapných scén a záchodového humoru. Když se k tomu přidá dobře vypadající Mila Kunis a samozřejmě Justin Timberlake, který s každým dalším snímkem hraje lépe a lépe, nemohlo to dopadnout špatně. Jako bonus pro mne je tu i můj velmi oblíbený Woody Harrelson, který si tu střihnul roli (ač gay) mentora a mně nezbývá nic jiného než dát 4* a začít se poohlížet po podobné kamarádce s benefity. ()

imaginer21

Svěží romantická komedie s několika skvělými momenty (Timberlakeův parodický zpěv, oběd bez kalhot na letišti) a neokoukanými originálními motivy (hromadný tanec). Bohužel první přibližně třetina nasadí zbytku filmu tak vysokou laťku, že ostatní je příliš patetické při celkovém srovnání (být to naopak, jdu výš). Dylanova osobní rovina byla určitě zajímavější, Jamie měla spíš typický uhnaný přístup k životu dnešních dospělých dívek. Pokud myslí Timberlake svojí hereckou kariéru vážně, tak mu začínám držet palce. Díru film do světa neudělá, ale zcela zaručeně pobaví. 65 %. ()

Ala007

Chytrá konverzační komedie, ve které Justin N´Sync Timberlake dokazuje, že je nejenom dobrý zpěvák a tanečník (což ve zkratce dokáže i v tomto filmu), ale i herec a další filmový příspěvek na téma "sex bez vztahu moc nefunguje." Tedy alespoň u většiny normálních lidí. ()

Flamik

Jestli se mě zeptáte na hudbu při které v autě přepínám rádio.. Je to hop-hop a Justin... Do tohodle filmu sem ho prostě nejvíc nemusel.. Ale tady, si zahrál takovýho záprdka, kterej mu prostě sednul.. ve spojení v Milou Kunis.. palec nahoru... 2. kouknutí a pohodička, zapadá to do sebe, znova sem se bavil. Na Milu se dá dívat donekonečna. ()

david666

Výborná oddychovka, kde jsou pěkně namíchány komediální a romantické momenty. Díky hercům ( a očím Mily Kunis) dávám o * navíc. ()

charlotteLnD

jedna justinovi za to, ze je to uchazejici komediant. jinak pokud si cenite sveho casu, do tohohle filmu bych ho bejt vama neinvestovala. (ja sem za to hnevam sama na sebe) pres hodinu a pul koukat na trapny a nudny klise a na afektovanou (byt koukatelnou) slepicku v podani mily kunis. jako ja nevim. budto se tvurcum nekam vysublimoval vkus anebo maji azbestove zazivani. ()

Danaak

Tak nasmála jsem se, zamyslela jsem se, podívala jsem se na hezké záběry, bylo mi trocha smutno...tak tento film asi splnil to co měl. Alespoň u mne :) A asi bych ho dokázala vnímat při jakékoliv náladě. ()

Stuck

Bohužel toto už tu letos bylo v několika verzích... Asi po nás producenti chtějí, aby jsme si našli nějakou jen kamrádku... Mila Kunis je pěkná, ale zachránit to nemuže... No a jak to dopadne už všichni víme.. ()

lipan

Na tento film jsem šel do kina, protože mě nalákal úžasný trailer. Musím říct, že už podle něho se dá celý (opravdu celý) děj filmu dokonale odhadnout - úvod, zápletka, závěr a celý samotný průběh. U tohoto filmu mi to však nevadilo. Nešel jsem se podívat na něco, co mě překvapí, ale na něco, co mě pobaví. A to se tady rozhodně povedlo. Parádní hlášky, skvělé herecké obsazení no a ty postelové scény - prostě paráda. Film postavený na hollywoodských klišé, ale i tak 4*. Doporučuju. ()

Element2

Vlastně jsem od toho vůbec nic nečekal potom, co jsem viděl "Hlavně nezávazně". Je to asi první romantická komedie, která se mi líbila, že jí musím dát 5. Rozhodně doporučuji, protože Mila Kunis, Áh! ()

metztlimoon

Nie, nie a ešte raz nie. Takto sa tie veci "len o sexe" nevyvíjajú. Buď to sa dvojica potom už nikdy nestretáva, alebo v tom lepšom prípade sú z nich veľmi dobrí priatelia (viem, o čom hovorím). Vo veľmi málo prípadoch sa z toho vyvinie partnerský vzťah. A pokiaľ ide o film ako taký, prvá polka ušla a druhá sa ani nedala pozerať. Mila sympatická, Justin si oproti filmu Bad Teacher polepšil, Woody ako vždy the best a najviac to s ním asi zachraňuje Patricia Clarkson v roli matky. Narovinu, čakala som od toho viac... 2+. ()