Andre3000

Další z komedií, kde mluví tak rychle, že si občas potřebujete dát pauzu. Ale co naplat, bylo to docela vtipné a hlavně MILA KUNIS pro mě začíná platit jako opravdu dobrá obchodní značka pro filmy. Jedna z nejvíc sexy hereček, které jsou častěji obsazovány do rolí. ()

campix

Nechápu proč si dnešní tvůrci myslí, že nahota přiláká diváky k filmu za každou cenu. Friends with Benefits jsou nenáročná, ale tuctová romantické komedie, kterých je za rok spousta a která si utahuje ze zažitých klišé žánru, ale vzápětí je hned všechny naplní. Takže naprosto bez překvapení, ale s kvalitním Timberlakem a krásnou Milou Kunis. ()

Matrinx

Gratuluji Friends with Benefits, vstoupil do v.i.p společnosti romantických filmů, které někdy pustím znovu. I když je to asi hlavně kvůli Mile Kunis, ale i Justin Timberlake byl fajn a celých 109minut jsem se bavil. Když je parádní dvojka, všechno je fajn :) ()

necisty

Bohužel moc nechápu díky čemu je tato komedie v červených číslech, v tomto žánru se to často nevidí a tak jsem čekal něco výjimečného. Spíš mě to ale na úplném začátku dost zklamalo, nevím proč tolik zbytečných keců. Nebýt tohoto hodnocení, tak to možná vypnu. Postupem času si to ale 4 hvězdy vysloužilo hlavně díky hlavní dvojici nebo snad samotnému Timberlakovi, na kterého si poslední dobu nedám dopustit. Jen se mi tam opravdu nelíbila část s Dylanovým tátou. Chápu, že to k životu patří, ale do této komedie mi to opravdu nepasovalo:(. Koneckonců je to klasická americká slátanina, která ani nemá tak originální nápad, no ale účel to splnilo. ... Nesouhlasím Peťulo, Kutcher a Portman byli lepší:D! ()

asinus

Velká škoda, že začne tahle vcelku sympatická komedie po první polovině ztrácet na tempu i na svěžím pojetí, v němž se pro parádní hlášku nejde daleko. Pořád se ale tyhle tři hvězdičky ve světle ostatních žánrových výplodů poslední doby pořádně blýskají. Ubrat 20 minut a bylo by ještě lépe. ()

pakobylka

NEFUNKČNÍ - jak jinak nazvat romantickou komedii, ze které cítíte asi tolik vzájemné přitažlivosti jako dvě leklé ryby ve vypuštěném rybníce. Marně jsem hledala třeba jen maličkou jiskřičku, která by se chystala přeskočit mezi hlavními aktéry té trapné taškařice. Prakticky nebylo ani jak ji zažehnout: Elektřinu patrně už dávno odpojili a sirky spolu se zapalovačem zabavili, neboť nedůvěryhodným individuím do ruky nepatří ... a to ani když jsou od filmu. A nezávazný "kamarádský" sex ? Proboha ! Pochopitelně jsem neočekávala jakékoli láskyplné výlevy, jenomže ... alespoň drobný náznak erotična by neškodil. Rozhodně by se ty scénky neměly odehrávat asi tak, jako když se ptáte: ----- Chleba nebo rohlík ? ... Jak silný krajíc ? ... S máslem - a se šunkou ? ... Že je prošlá ? Ty toho naděláš ! ... No, pak je tady ještě žervé - nebo marmeláda. ----- Uznejte sami - copak s takovým materiálem se dá pracovat ? ()

dr.fish

Citoval bych zde Arnolda Rimmera: "Lobotomii a vypolštářovanou cimru!" Americká komedie nejhoršího ražení, zcela dementní dialogy o ničem, snažící se o vtip. Svět, jemuž naprosto nerozumím a ani nevěřím, že by skutečně existoval, takoví lidé nežijí, to už by byli roboti. Když sleduju takovéhle filmy, vždycky se ptám, koho to vlastně zajímá, většinou to vůbec nejde vydržet dokoukat do konce, i když konce bývají většinou "úplně nejšťavnatější". Mám rád romantické komedie, bohužel dobrých je celkem asi deset (doufám, že snad víc). Tohle je ale naprostá zbytečnost. Ani do letňáku bych na to nešel! 30% ()

Riley

Roztomilé, romantické, ááááách :) A nedávno jsem se rozhodla, že filmům, u kterých váhám mezi 4 a 5 hvězdičkami nechám nějaký čas a pokud ve mně zanechají dlouhodobou, milou vzpomínku, tu hvězdičku jim přidám. Toto je jeden z nich. 90% (Praha, CinemaCity) ()

Icefist

Na začátku to nabere úžasné tempo, aby to končilo úplně stejně rozplizle jako milion jiných romantických komedií. Škoda. Velkým pozitivem jsou spousty situací a dialogů, u kterých mi nic nebránilo ve smíchu. Dokonce ani Justin. Kunis mám v top 10 hereček už dlouho předtím, než jí nejeden odborník "objevil" v Černé labuti (kterou já například neviděl, protože mě ani nějak nezajímá). Zaujala mě už v Kopačkách a byla to láska na první pohled. I když jen jednostranná. :-) A tady se přihodila úžasná situace, kdy zanadává na Katherine Heigl, další mojí hrdou účastnici top 10. No tak to je jen taková moje milá perlička, která tady nikoho nezajímá. Zkrátka a dobře, abych se vrátil k hodnocení, tak fóry ano, ale nebýt tam má milá Mila, tak bych možná váhal, jestli nedat o deset procent míň. Takhle, 70 %. Oblíbená část- Harrelsonův "odchod" po basketu ()

WolfR

Je to filmeček s fajn námětem a skvěle obsazenou hlavní dvojkou. Jakmile to ti dva začnou spolu táhnout, začnou tvůrci sypat jednu originální hlášku za druhou. Jenže když už se blíží poslední část filmu, láme mu vaz to, z čeho si předchozí stopáž dělal srandu. Ale tak, snad každý hned věděl jak to dopadne. Silné 3 hvězdy. ()

Madlenka26

Musím uznat že tahle role byla Justinovi a Mile ušitá přímo na míru. Pobavila jsem se, trochu smutně zavzdychala, ale především jsem se koukla na dobrou komedii, kterou určitě stojí za to vidět. Čisté 4* ()

tomeek

Supersympatičtí představitelé v každé roli, od Woody Harrelsona v roli snad ještě víc cool gaye, než sám Neil Patrick Harris, po skvělou miniroli Jason Segela, nejvtipnější scény sexu, jaké jsem kdy viděl a velice přirozené herectví ústřední dvojice. U romantického závěru zaplesá nejedno dívčí srdéčko a abych pravdu řekl, to moje si taky slušně zaplesalo :) Pravda, konec mírně zvážněl a možná to nádraží bylo už trochu moc, ale vem to čert. Hodně vydařená komedie. "Co ti tam tak dlouho trvá?!" -"Víš jak je těžké čůrat, když ti stojí?!" ()

bartias

Justin Timberlake a Mila Kunis jsou dobrá dvojka. Jejich komedie, která potírá nešvary okoukaných filmových romancí, aby se k nim nakonec taky připojila, baví více než konkurenční podívaná Hlavně nezávazně. Ale i tady něco chybí. A ani slavným v čestných mini roličkách se to nepodařilo najít. 7/10 ()

sir-dave

Nejde o to s kým se ti chce strávit páteční večer, jde o to s kým chceš strávit i sobotu. Woody Harrelson ať má poslední dobou jakoukoliv roli, vždy z ní vytěží maximum k pobavení diváka. Křovák, zombie bijec, gay, Woody jede. Dvojička Justin a Mila bezva, jejich harmonický vztah ze života musel být přenesen na plátno. Jak už to bývá, v závěru se opustí humor a stočí se to ke klišé, jenže co v dnešní době už ne... Někdy si to pustím znova. 90% ()

LukeUp

Buže ta Mila Kunis je kus. A ty oči.....výbornej film, který šlapal od začátku do konce. Justin zas dokázal, že je jako herec velmi schopný. Skvělá romantická komedie, skoro si troufám tvrdit, že jedna z nejlepších, kterou jsem v poslední době viděl. 90% ()

Radiq

Ty kecy při sexu, chchch, a celkově to je docela vtipny, fakt že jo! Timberlake i Kunis mě překvapili a role jim seděly a byli vtipní, do toho vtipnej teplej Woody Harrelson, ten taky bavil, chch. Bylo jasný, kam to spěje (romanticky zakončení) a to byla docela škoda, ale jako celek hodnotím tuhle komediu kladně, dooost kladně. ()

panMartin

Kombinace překrásné Mily a Justina je neskutečně povedená. Musim říct, že jsem nebyl zklamaný, naplnilo to moje očekávání a mě se to líbilo. Nečekal jsem, že se budu tak dobře bavit. Film je vtipný, zábavný a nechybí zde emoce. Justin Timberlake je smypaťák. Měl by se naplno věnovat raději herectví než zpívání. Neuvěřitelně sexy Mila Kunis, co má dvě krásně velká ... kukadla zase zaválela. Skvělá komedie! ()