Handle

Vtipné, pěkné, sympatické, skvěle obsazené, no prostě se mi to líbilo. Jen mi to nepřišlo TAK jiné od ostatních romantických komedií a nezvedlo mě to ze židle tak, abych tomu dával výrazně nadprůměrné hodnocení. Ale ve svém žánru přesto velmi dobré. 3,5*. ()

Katullka odpad!

Proč jsem se na to dívala? S kým jsme se na to dívala? Měla bych se stydět. Další výplach mozkových průchodů. Jak může někdo natočit filmy ohledně šukání dvou kamarádů. Proč? Proč to lidi dělají? Mám z toho noční můry... ()

Kamca_

Na jednu stranu to byla taková americká tuctová komedie, ale na druhou stranu mi tam skoro nic nechybělo a výborně jsem se bavila. Takže proč nedat 80%. Sympatické herecké obsazení - hlavně Mile a Justinovi to seklo. Je pravda, že místama byl film přitažený za vlasy, ale s tím se tak trochu musí v USA počítat. A ze začátku mi trochu vadilo, že jsem film dějově hodně rychle prokoukla a bylo mi jasné, jak bude vypadat konec. ()

ScarPoul

Veľmi podarený filmík, ktorý na mňa zapôsobil rovnako ako nedávne hlavne nezáväzne. Timberlake sa prepracoval na obstojného herca. Jeho postavy sa mi neskutočne páčia a hlavne sa stal z neho správny filmový simpoš. Čo sa týka Mili Kunis, dokázala už nespočetne krát, že čo sa týka hereckých skúseností nemá sa začo hanbiť. Je roztomilá a nie je prvoplánová ako napríklad Heigl, s ktorej si tento film robí celkom obstojnú srandu. Rovnako sa mi páčil jeden šplech Hira, rozprávajúceho o hrdinoch. Gluck spravil pohodovú komédiu, ktorá sa snaží vyhýbať typickej klišovitosti amerických komédií( aj keď nie úplne) ale pritom zostáva nad vecou. Medzi hlavnou dvojicou to iskrý a ich vzájomné dialógy nielenže nenudia, ale majú spád, tempo a ženú tento film neustále dopredu. Trocha som rozmýšľal nad zmyslom línie otec/syn, a nakoniec som musel pripustiť, že mi až tak nevadila. Nebola dotiahnutá tak aby som mal pocit, že tam patrila úplne, ale všetky emócie boli v norme, herci neprehrávali a preto mi to neprišlo pre film až tak zbytočné. Je pravda, že niektoré postavy(Harrelson) sú nevyužité a niektoré bočné línie( vzťah matky/dcéry a syna/otca) zase nedotiahnuté, ale konečný výsledok pobaví. A o to tomuto filmu predovšetkým šlo. ()

maseer2

klišé na každém rohu? nezájem! povedený film tohoto typu jsem už nějakou chvíli postrádal a tohle se mi trefilo přesně do nálady (možná jsem měl zrovna nějakou slabší chvilku:) ... chemie mezi ÚŽASNOU Milou Kunis a sympaťákem Justinem funguje dokonale a já dávám naprosto neobjektivně a nekriticky 5 hvězd :)) ()

BoPo

Prvá polovica filmu bola dobrá. Dostatočne svižné tempo, slušný interval hlášok. Ale potom akosi strácal dych. A vtedy dostali scenáristi skvelý nápad. Dáme dokopy klišé a romantickú príbehovú šablónu. Styk to bol nechránený a teda následoval ťažký porod nechteného potomka menom Nuda. Čo si z toho pamätám? No bola tam Mila Kunis. Okolo nej pobehoval takový týpek, čo stále spieval. A potom záverečné titulky. To znie dobre, že? ()

Caszidy

Snimek se v průběhu promo kampaně před uvedením snažil diváky nalákat, že to bude konečně ta jiná a originální romantická komedie, která by trochu rozčeřila stojaté vody tohoto žánru. Žel, nestalo se tak. Já viděl "pouze" průměrnou romantickou komedii oděnou do značkového hávu s příjemným hereckým obsazením. Ve výsledku tedy jako obvykle zhlédnete a za přiměřeně dlouhou/krátkou dobu zapomenete. ()

Tommassi3

"Co se tam děje ??" - "Víš vůbec, jak je těžký čůrat, když ti stojí ??" - "Ne, ani ne !!" - "Jako když se dva pruhy sjíždějí v jeden.. Chce to čas !!" ;) ()

Borrtex

Horšie vykonaný čiastočný dejový vykrádak k filmu No Strings Attached. Mila Kunis ani Justin Timberlake mi do tej role tak úplne nesadli a oproti Portman s Kutcherom boli o poznanie slabší. Zaujimavé prostredie ale trošku gýčovité spojenie profesionálneho pracovného vzťahu v románik, ktorý mi v onom hereckom podaní neprišiel úplne tak reálny. Rozhodne uchádzajúci slaďárna, ale autori to vzali možno zbytočne na silu, mohlo byť lepšie. ()

malylada

Pohodová komedie se zábavnou zápletkou. Trošku mi vadila afektovanost hlavní hrdinky a přesně typ ženské, kterou by člověk nechtěl. V některých věcech velká přeháňka, ale celkové se řadí k těm lepším komediím s touto tématikou. Justin je prostě pán ......6/10 ()

Hwaelos

"Co je?" - "O co ti jde? Snažíš se prokopat do Číny?" - "Tohle mi jde." - "Říká kdo?" - "Každá holka se kterou jsem spal." - "Tak to buď lžou, nebo mají vagínu z pytloviny." Je trochu legrační si uvědomit, že právě tenhle film je organickým pokračováním linie vztahových bláznivých komedií 40. let (a které maximálně zbožňuju). Všecko se samozřejmě přizpůsobilo době. Chlapácký alt Katherine Hepburn nahradil chraplák Mily Kunis a Justin Timberlake (který mě příjemně překvapil) ztrácí klukovskou nevinnost úplně jiným způsobem než Cary Grant, když pomáha Hepburnové chytat ztraceného leoparda. To podstatné ale zůstalo. Dobře napsané dialogy a výborná párová chemie. A k tomu všemu Woody Harrelson v jedné z nejzábavnějších rolí jeho kariéry. ()

Avalon820

U tohoto filmu mě po takových 20ti minutách upřímně otrávily dialogy, kde ze skoro každé třetí věty doslova kapala nesoudně nucená snaha tvůrců upozornit diváka, že se nejedná o obyčejnou romantickou komedii - možná, že kdyby si scénáristi rovnou přiznali, že to ta klišovitá romantická komedie přece jenom je a nesnažili se tak urputně vybočit ze zajetých standardů, dopadlo by to lépe. Takhle to na mě působilo jako falešná, sofistikovaně se tvářící, ale ve skutečnosti totálně dutá rádoby zábava. Jak to, že Will Gluck, režisér Easy A, čestné to výjimky mezi teen komediemi, toto nezvládl? Nu což - nakonec z toho čestně vyšli jen Timberlake a Kunis. A to už považuji za dostatečně pádný důvod k zamyšlení. ()

ChArLeNe

Zo začiatku živšie, hravejšie a spontánnejšie než No Strings. Potom som si všimla, že tvorcovia sa až priveľmi snažili, aby tento remake bol úspešnejší než originál. Holka, ktorej ústa sa nikdy nezastavia a chalan, žijúci životom "svet gombička" - z čoho v predvídanom konci, mňa ako diváka, nepredvídane nezasiahlo do žiadnej emocionálnej bunky ako sa v opačnom prípade podarilo originálu. ()

MoiJe

Herci si to zda sa uzivali a ja vcelku s nimi. Ovela lepsie ako No Strings Attached o tom istom z toho isteho roku. ()

Johny_fork

Až vás přestane bavit obdivovat Milu Kunis ve slušivém spodním prádelku, můžete se začít soustředit i na poměrně milou a zábavnou romantickou komedii. ()

Terva

CITÁT - Nechci porno, nejsme uchylové, co čuměj na kozy........ Už jen ten úvod mě dostal. Byl pěkně střihově provedený. Tušil jsem, že to nebude akční a že základem bude romantický příběh podpořen spoustou dialogů. Ale zase jsem netušil. že mě to bude tak bavit. CITÁT - Tak nebuďte tím, kdo to posere.......... Rozchod s dívkou "snů" a příležitost změnit zaměstnání i bydliště. No, neberte to, zvláště, když si při tom seženete sexuální kamarádku, která nechce žádné city. Víte, kam to spěje, že? CITÁT - Vítej v New Yorku a už táhni do prdele......... Scéna s tenisem a biblí, okolo 30 minuty je Boží. CITÁT - Podávám......... Po dlouhé době jsem viděl postelovou scénu, která nebyla nechutná a u které jsem se "vážně" zasmál. CITÁT - Teď si pohraju s tvojí kočičkou.......... Když v jedné té kamarádské sexuální scéně přišla Jamiina (Mila Kunis) matka, to už jsem brečel smíchy. Zvláště, když "nevidoucí" sahne Dylanovi (Justin Timberlake) na hruď a dělá, že mluví ke své dceři - povídá: Pane jo, tobě vyrostly prsa!!! Nejlepší vedlejší postavou je Woody Harrelson. Jeho "gay" role je božínkovaná. CITÁT - .....a proto mám striktně rád ptáky........ Ke konci to sice trochu ztrácí tempo a vtip a moc se ta situace přibližuje filmu, ale i tak je to pěkná komedie a já se bavil. CITÁT - Vždycky jsi chtěla žít jak ve filmu....... Vydržte závěrečné titulky je tam ještě malý dodatek. CITÁT - Tohle mám ráda......... ()

moviesfan

Timberlake se mi jako herec začíná zamlouvat. Sice mám rád i jeho hudební tvorbu, ale na filmovém poli se neztratí. Herecká dvojice se mi líbila, byla sympatická, místy vtipná stejně jako příběh, který šlapal ale tak napůl. FwB si i tak zařadím mezi ty lepší (letošní) komedie. ()

JohnCZ

Příjemná komedie s hodně zábavnými dialogy. Není to řáchanda, ale intelgentní a příjemná zábava. Mila Kunis byla jako vždy k sežrání a Justin Timberlake opět dokázal, že je lepší herec jak zpěvák. ()