Dům na konci ulice

• USA House at the End of the Street (více)

Tajemství čeká na své odhalení. Jennifer Lawrenceová v hlavní roli amerického hororu. Rozvedená Sarah (Elisabeth Shueová) se nastěhuje se sedmnáctiletou dcerou Elissou (Jennifer Lawrenceová) do domu na kraji lesa. Nejbližší obydlí na konci ulice má být prázdné po rodinné tragédii (dospívající dcera v něm zabila oba rodiče), ale Elissa zjistí, že tam žije bratr vražedkyně Ryan. Starostlivá Sarah okamžitě vidí v samotářském chlapci nebezpečí, ale přesto mezi Elissou a Ryanem přeskočí jiskra a vzniká náznak romantického vztahu. Tajemství domu na konci ulice, o němž nikdo nemá tušení, čeká na své odhalení... Snímek Dům na konci ulice (2011) vznikl podle námětu známého režiséra Jonathana Mostowa (mj. Ponorka U-571, Terminátor 3), ale hodně dluží především klasickému Hitchcockovu hororu Psycho. Představitelka Elissy Jennifer Lawrenceová (nar. 1990) už sice měla za sebou svoji průlomovou roli Ree, starající se o své sourozence, v nezávislém filmu Do morku kosti (uvedeném na MFF v Karlových Varech pod originálním titulem Winter's Bone), zasloužené postavení hvězdy jí však přinesl až následující snímek, divácký hit Hunger Games. Roli její matky vytvořila Elisabeth Shueová, známá především rolí prostitutky z dramatu Leaving Las Vegas (1995). (Česká televize)

david666

Žeru Jennifer Lawrence, takže hlavně díky ní se mi film líbíl. Ale popravdě i když se jedná o x-tou variantu příběhu, konec mě trošku i překvapil. Takže zasloužený průměr. ()

Astonko

To najdôležitejšie pri horore, teda hudba, mi síce v tomto filme liezla strašne na nervy, aj tak sa však jedná o fajn jednohubku, ktorá si odo mňa štvrtú hviezdu zaslúžila len vďaka záverečnému zvratu a J-Law 6/10 ()

brasek

V podstate dobrý príbeh, len tuctovo vyrozprávaný, bez momentu prekvapenia, so slabou prácou s napätím a atmosférou. Škoda. ()

Xandruska

Dafaq? Čakála som lepší show ale tohle to je.. Blbosť. Opozeraný scénar už x krát, i ti dve hviezdy sú moc na ten film. ()

tixi

Jedna hviezda za posledných 10 minút filmu inak je to taká rozprávka na dobrú noc pri ktorej asi tak 20 krát zaspite kým príde koniec aj tak zistíte ze ten koniec je taký ako ste očakávali trochu napätia a nič 20%. ()

jerdnok

Průměrný thriler s průměrnými hereckými výkony, ale se zajímavým koncem, něco takového by mě ani ve snu nenapadlo. ;) ()

pirate

Začátek se slušně rozjíždí, aby po pěti minutách celý film upadl do hibernace. Atmosféra jej na nějakou další chvíli drží, ale je to zbytečné, když se film opírá o teenagerovské kecání a tím to hasne. Naposledy se stačí jemně probudit v "šokujícím" a mírně překvapivém finále, nicméně, ztracených a nudných 80% stopáže to nenapraví. 25% ()

Mark1983

Není to vyloženě žádná filmová pecka,ale já se docela dobře bavil.Děj i napětí tomu nechybí,příběh je dobrej taky tak nemám co řešit. ()

Epco

Priemerný film, ktorý môže zaujať iba hlavnou predstaviteľkou a akože šokujúcou pointou na záver. Nič viac tento film nedokáže ponúknuť a tak mu dávam tretiu hviezdu iba za to že som počas jeho sledovania uvažoval kam to speje a sko to tvorcovia vlastne chcú ukončiť. ()

ap.mat

Nebylo to zas tak spatne. Nejvetsi "tajemstvi" filmu bylo sice dost predvidatelne, ale i tak tam bylo par peknych scen. A mimochodem to byl krasny priklad toho, ze posahani fetaci vychovavaji vrahy a ty za sve pozdejsi ciny vlastne ani nemuzou. ()

xwerm

ja si myslím že to bol celkom vydarený film, aj ked sa to trochu dlho naťahovalo tak ten koniec je nečakaný a dobre zpracovaný. myslím, že je málo trilerov z kanady na ktoré by som sa dokázal dívať až do konca. herci 7/10, prostredie 7/10, celkový dojem z filmu 7/10 slabšie štyri hviezdy. ()

fabregas1

Nevím proč, ale furt jsem čekal, že to bude něco jako film (Poslední dům nalevo) no tak to jsem se trapně zmílil. totoť je nuda a kravina, ani trochu horor. Pro mě celkem bezvýznamný film. ()

Allein4

Nevýrazné zpracování nevýrazného námětu, které ani nijak zvlášť nezachraňuje velmi rychle po žebříčcích stoupající Max Thieriot. Ale díky alespoň za něj a docela překvapivě jsem mu tu zápornou roli uvěřil. I díky němu a skvělé MILF Elisabeth Shue alespoň ty dvě hvězdy. ()

spacefall

Mě osobně se film líbil ale rozhodně to nebyl horor spíš drama/thriller.... Herci hráli průměrně kromě jennifer lawrence která hrála skvěle jako vždy.. Vlastně jsem na tenhle film se díval hlavně kvůli ní ale dějově si myslím že ten film s dějem měl spíš k romantickému dramatu než hororu! u mě 7,5/10 ()

mlock

Tam bylo ale kravin: Matka byla nesmrtelná skoro jak Jason Voorhees, psychouš jakbysmet - stačilo mu po prostřílení si jenom chvilku schrupnout aby moh v pravou chvíli efektně procitnout, policajt jako vždy trouba, takže mu vlez učebnicově do pasti a chloroform zakoupili asi ve vietnamském krámku, jelikož účinkoval sotva minutu. ()

Hladové hry bourají statistiky

Hladové hry bourají statistiky

26.03.2012

To jsou opravdu pozoruhodná čísla. Adaptace bestselleru Hunger Games zlomila o víkendu hned několik rekordů. S odhadovanými tržbami kolem 155 milionů dolarů jde o nejúspěšnější březnovou premiéru… (více)