Peklo v řetězech II

Peklo v reťaziach II

Thriller / Drama / Krimi / Erotický

Kanada / Česko, 1993, 99 min

• Crocuta

Cha chá, no to je sračka par excellance!!!(11.8.2007)

Moje úplně první zkušenost s Lloydem A. Simandlem... dodnes jsem vděčný našim komerčním televizím, za to, že odvisílaly některé z jeho pecek... Brigitte Nielsen jako SM lesbická ředitelka nějakého prapodivného bordelu-věznice, která se nechává pravidelně sežezat od Jany Švandové.. když si však na své výprasky najde novou, mladou oblíbenkyni (Kimberley Kates) začne se to rozjíždět... a sluší to tam i mladé Lucce Benešové...(6.4.2007)

• Rhed

Za erotické scény.(16.9.2008)

• bassator

Bláznivej polák opět zabodoval... Film bez špetky úrovně - ve filmu je k smíchu úplně, opravdu úplně vše... - 30. 1. 2011 - 0%(21.5.2011)

"TO JE ŠÍLENÝ!" - "NE, TO JE RAZIK." Konečně! Konečně jsem zhlédl Simandlův opus magnum! Ba co víc, vlastním ho na originální VHS! Maminko moja! První věc, která člověka zarazí je, že to vypadá jako nějaká televizní inscenace. Čím to proboha točili? Věznice zase nápadně připomíná jistou milínskou bramborárnu (IMDb jako filmové lokace uvádí jen Prague, Czech Republic), ale nechme toho, všichni víme, že Simandl neplýtvá prachy na nepodstatné kraviny, ale vráží je především do hvězd(y), zde Brigitte Nielsen. Jářku, to není herečka, to je atrakce. Jenže marná sláva, Jana Švandová ji svým projevem hravě zastiňuje, její Róza je béčková/céčková záporačka par excelance. Nedělám si srandu, paní Švandová, dobrá práce, hned bych vás obsadil do vlastního WIP. A nesmím zapomenout na svého favorita Marka Vašuta a hlavně na české komparsisty, kteří si s chutí a zápalem zahráli bachaře nahánějící hezké holky, které Simandl obnažuje tak často, jak je to jen možné. Co se týče akce, kdo to tvrdil, že honička dvou škodovek by působila trapně? Tady máte parádní honičku Avie se dvěma Ladami! Škoda jen, že tak krátkou. Scénář je samozřejmě dementní (má ho na svědomí Simandlův dvorní scenárista Christopher Hyde) a dialogy debilní, jak se na Simandla sluší a patří, ale podle mustru WIP filmů se jede důsledně, od nespravedlivě odsouzené dívky, přes sprchovou (a celkem působivou) scénu, natáčení porna a výrobu drog, šikanu a lesbickou ředitelku až po závěrečnou vzpouru, jen ten nepodařený pokus o útěk chybí. Skvostný český WIP trash. Simandl je machr! Ještě bych připomněl, že jde o první film, který Simandl natočil v Česku a že s výjimkou (sub)žánru nemá s původním Demmeovým CHAINED HEAT vůbec nic společného. Na Filmexportem vydané VHS najdete před filmem upoutávku na Simandlem produkovaný vetřelcovský klon XTRO 2, komentář Martin Zounar (chlapec později geniálně komentoval upoutávky před filmy od MIDA).(20.7.2007)