Vytí vlkodlaků: Znovuzrození

• USA The Howling: Reborn (více)
všechny plakáty

Will Kidman ve svých osmnácti letech zjišťuje, že jeho matka byla při porodu pokousána vlkodlakem a zemřela. Přesto ho ještě stačila porodit a Will je tedy napůl člověkem a napůl vlkodlakem. Nyní na prahu dospělosti si ale musí vybrat, na čí stranu se vlastně přikloní... (Nova Cinema)

Astaroth12

Docela prijemná jedno hubka. Asi preto, že som bol odhodlaný tento film už len pretrpieť, keďže z celej serie sa mi páčili asi dve časti, neviem či aj to neklamem. Ja si myslím, že som spokojný lebo ma niečím zaujala Lindsey Shaw a tak ma celkový tupí dej ani nezaujímal. Scenáristický je to hlúpučké, herecky okrem výnimiek, tiež a je uplne bez fantazie a logiky.. No a vlkodlaci boli schopnejší ako v niektorých minulých častiach, ale do pohody, to i tak nebolo. Troška nadhodnotím, lebo až taký prúser aký som si myslel, že bude, to nebol. ()

Martin741

Na poli vlkodlacich filmov ide len o slaby podpriemer, ktory nesiaha Waggnerovmu Vlkolakovi /1941/ ani po clenky. Skoda, potencial to malo. 10 % ()

cariada

Vlkodlaci tak trochu jinak, Will se až v dospělosti dozvídá co je vlastně zač a musí se s tím srvnat, což není moc lehké, zvlášt kdy jsi najde krásnou holku (Lindsey Shaw) , která, ale není jako on. Těžko říct jestli tohle počítat k serii Kvílení vlkodlaků? Já osobně to mezi to moc nepočítám. Nebylo to zlé, ale něco tomu chybí. ()

TERRORDROME odpad!

V takýchto chvíľach sa naozaj musím spýtať sám seba prečo to stále robím. Uvidím v názve filmu spomenutú nejakú obludu a napriek dlhoročným skúsenostiam s tonami takýchto sračiek som zvedavý a mrknem sa na to. No a potom už len hundrem a nadávam že ako mohol niekto natočiť takú sprostosť a tváriť sa pri tom úplne vážne. Howling je/bol jednou z mála klasík väčšinou príšerného vlkodlačieho žánru. Jeho neviemužkoľko pokračovaní je potom kolekcia naozaj šialených ( v najhoršom zmysle slova ) a k posratiu stupídnych WTF výmrdov, druhý neuveriteľnejší než ôsmy. Prišlo nové tisícročie a v ňom ako dobre vieme je len jeden spôsob ako podať vlkodlačiu tému mladej generácii, po Tvajlajtovsky. Vlkodlaci sú teda vo svojej ľudskej podobe banda nastajlovaných blbečkov hádžucich pózy ako z plagátu na opaľovací krém a melúci neustále čosi o loajalite k svorke a ako do nej zapadnúť. Počnúc týmto dielom by sa celá séria mala premenovať na kňučanie plkodlakov. Takže tu máme zasa tínedžerov s krízou identity, školský ples, romantické drísty a jedno temné rodinné tajomstvo. Jeho matka je totiž vlkodlak. Nuž,na záver nejaká tá akcička s pár slušnými zábermi, ale u mňa si tým od odpadu už nepomôže. Typická pseudohororová puberťácka telenovela dnešných dní, akurát že na rozdiel od Tvajlajtu kvôli tomuto nebude nikto mávať nad hlavou svojimi nohavičkami či tampónom. ()

Mortemiss

Ano, bylo to nechutně zamilované, horzné herecké výkony, příšerní vlkodlaci. Strašné prostředí na natáčení filmu, nejhorší hudba, kterou jsem kdy slyšela od nějaké přihřáté Kanaďanky, ale přesto všechno jsem si z filmu odnesla dobrý pocit, který u mě vyvolá jen některý. Takže jsem se vším spokojená a klidně bych těch 50 korun na natáčení druhého dílu, přispěla z vlastní kapce. ()

MickeyStuma

To, že se v příběhu vyskytují vlkodlaci ještě neznamená, že se jedná o horor. Tento tenagesnímek zůstal někde ve stádiu pokusu. Nepochopitelný děj, nelogické dialogy, masky jak pro karneval. Tohle by mohlo sloužit tak akorát jako strašidelný film pro starší děti aby nezlobili. Dospělý hororový fanda bude zklamán. ()

Drom

Vlkodlaky Hills 90210 :D Šmarjá, to byl teda biják. ...Už brzo umřu. Pane bože! Ten, kdo tuhle nahrávku najde, ať ji dá na You Tube ať má smrt není zbytečnáááá... To byla jedna s těch vtipných scén. Teda mělo to bejt šokující a dramatický, ale bylo to k smíchu. Takových scén je tam několik, zbytek pak bezostyšně vyplňuje vata nějakých citečkových blábolkeců. Všichni jsou mladí a krásní, první láska, maturita, máma vlkodlak... Přesně jak si maturitu pamatujeme. No zkrátka to vzniklo asi nějak tak, jak zde píše v komentáři kolega Bloody13. Vážně, ten scénář je vybroušenej jak hnědý uhlí z Polska. Říznutý technickou solí. ()

beso74

Harry Potter hraje v decentne pozmenenom scenári k Stmievaniu, vo filme, kde viac ako peniaze chýbal producentom nejaký nosný koncept a svieži nápad. Napokon si vystačili s tým, že do priestorov školy nahnali hŕstku tínedžerov snažiacu sa divákov a možno aj vlkolakov unudiť k smrti, pričom väčšine predstaviteľov hlavných úloh to ide na jednotku s hviezdičkou. ()

tara22

Ohrané téma a ještě hrozně zpracované. Čekala jsem že to bude tak trochu blbost a taky byla. Dávám jednu hvězdičku za snahu a sem tam se objevující světlé chvilky, které nezkazila nějaká trapná, naprosto zbytečná hláška. ()

kakyn

Tak trochu twilight, akorát s vlkodlakama. Neříkal bych tomu horor, protože tam nebylo nic strašidelnýho, ani žádný potoky krve nebo hromada střev. Masky vlkodlaků byly spíš vtipný než děsivý a nebyli ani moc vidět. Až ke konci se konečně ukázali. Nečekal sem nic kvalitního, takže nejsem zklamanej. Průměrná béčková blbina. ()

Pitryx odpad!

Už ten pomatený začátek mne znechutil o samomluvě, na kterou mám alergii ani nemluvím. Tohle přece nemohlo bavit ani pubescenty, jimž to celé bylo asi určeno. Mně to přišlo jako Parry Hoter se Zatměním. No prostě děs.Na tv stanici ze které byl film nahrán prezentovali zcela jiný orig. název než se všeobecně uvádí. 201401050000/0000 ()

Facerr

Efekty, jako v 90tých letech, patetický vyprávění hlavního hrdiny, který mělo diváka vtáhnout do děje (asi:), napínavý atmo skoro žádný, ale jinak docela ok. V dnešní době se filmy s vlkoldakama moc netočej a proto ani tenhle kus nemá velkou konkurenci. I proto si to zaslouží alespoň tři hvězdy. ()

Nikolas__

Tak mě osmý díl rozhodně nepřišel tak moc špatný, jak hodně lidí říká. Každopádně je to pořád podprůměrný filmy, ale aspoň vás neunudí k smrti jako pár předchozích dílů. Hlavní hrdina celkem dobře vybraný a sympatický. ()

Red.Dwarf odpad!

Že já když zjistím v prvních minutách, že je to pytchovinna, to stejně dojedu až do konce. Herecký výkony, dialogy, efekty, masky..... všechno špatně.... ()

Mark1983

To je spíš jak pohádka pro děti a ne jak horor o vlkodlacích.Viděl jsem už mnohem lepší vlkodlačí filmy,což tá jedna hvězda je za to,že jsem to dokoukal.Ale víckrát to vidět nemusim. ()