LOL

(neoficiální název)

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2012, 93 min

• LiVentura

Problémy těchto děcek by skoro každý chtěl mít, já ne.!! Hvězda za sympatickou a stále nestárnoucí Demi.. :-)(22.12.2013)

• Riddick77

Původní francouzský snímek jsem neviděl a je to asi dobře, protože bych s pomyšlením, že tvůrci navíc ještě domrvili předlohu, trpěl mnohem více. Je to film o mladých pro mladé? Serious? Považuju se ještě za člena mladé generace, ale tato optika se mi vůbec nelíbí a nějak mi nesedí. Nejenže je to neskutečně hloupoučké a naivní, ale současně nezáživné a příšerně nudné. Pointa mi jemně unikla, asi ty nové začátky, pochopení a bla bla... Všemu dalo korunu kouzelné mávnutí pyšného tatínka na svého nadaného synka v průběhu koncertu (mávnutím ruky a brnknutím struny ukrutné napětí zmizelo), to mě dostalo - takhle se řeší problémy (vlastně tahle interpretace mě jako příklad dost dožrala). Hvězda za to, že jsem to dokoukal a taky za přítomnost Thomase Janea (Thomas, Whyy???). 1/10!(26.7.2012)

Miley Cyrus si zkusila herectví v roli puberťačky,která má přece vše tak těžké..nebýt Demi Moore ,která málokdy urazí tak dám méně,ale takto za mě celkově 50% a tři hvězdy.(1.2.2015)

• - V úvodu filmu, kdy jede Lola (Miley Cyrus) podzemní dráhou, je možné zahlédnout billboard s upoutávkou na původem českou hru „Mafia 2“. (Scelleton)

• - Režisérka Lisa Azuelos natočila stejnojmenný film LOL (2008) poprvé v roce 2008. Svými příběhy se však liší. (iampatrik)

• - Promítání snímku bylo povoleno pouze ve 23 zemích. (chelseaman22)