LOL

(neoficiální název)

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2012, 93 min

• Num3roO

V podstatě na chlup stejné jako první snímek, vůbec v ničem se to neliší, samozřejmě až na to, že se točilo v Chicagu a školní zájezd byl do Francie. Nejen, že se vůbec nic nezměnilo nebo nezlepšilo, ale i herci nebyly ničím úžasní a celý tento snímek je tím jedním nejzbytečnějším a nejnepřekvapujícím "remakem" vůbec, dělaným jen a jen pro peníze.(26.9.2012)

• Kryton

Hanička Montánů v džungli socálních sítí a technologií si hledá kluka. Totální BRAVO film non plus ultra. Tohle mě dokonale znechutilo, že už jsem to dále nedokoukal. Aspoň Demička Můr byla k pokoukání.(9.11.2012)

• LiVentura

Problémy těchto děcek by skoro každý chtěl mít, já ne.!! Hvězda za sympatickou a stále nestárnoucí Demi.. :-)(22.12.2013)

• Riddick77

Původní francouzský snímek jsem neviděl a je to asi dobře, protože bych s pomyšlením, že tvůrci navíc ještě domrvili předlohu, trpěl mnohem více. Je to film o mladých pro mladé? Serious? Považuju se ještě za člena mladé generace, ale tato optika se mi vůbec nelíbí a nějak mi nesedí. Nejenže je to neskutečně hloupoučké a naivní, ale současně nezáživné a příšerně nudné. Pointa mi jemně unikla, asi ty nové začátky, pochopení a bla bla... Všemu dalo korunu kouzelné mávnutí pyšného tatínka na svého nadaného synka v průběhu koncertu (mávnutím ruky a brnknutím struny ukrutné napětí zmizelo), to mě dostalo - takhle se řeší problémy (vlastně tahle interpretace mě jako příklad dost dožrala). Hvězda za to, že jsem to dokoukal a taky za přítomnost Thomase Janea (Thomas, Whyy???). 1/10!(26.7.2012)

• JohnCZ

Dívat se na to dá, Miley Cyrus tu není ještě tak odporná, zbytek babského osazenstva solidní. Zápletka klišé průměr, navíc v dost povrchním pojetí. Co chlap, to metrouš... meh. Malé plus za příjemnou hudbu, doufám že francouzská verze bude lepší, záměrně si ji nechávám až jako druhou v pořadí.(25.12.2013)