poster

LOL

 • český

  LOL(a)

 • USA

  LOL

 • USA

  LOL: Laughing Out Loud

  (neoficiální název)

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2012, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Little bear
  ****

  Tenhle film je tak strašně přeslazený .... až to hezký není. A přesně to jsem teď potřebovala.(13.1.2013)

 • Dever
  ****

  // Distribútor: Lionsgate // Počet premietajúcich kín v USA: 7 // Otvárací Víkend USA: $46,500 // Podľa väčšiny je film napísaný a zrežírovaný čiste pre teenagerov ženského pohlavia. Čo je celkom zaujímavé, pretože som chlap a neuveríte, ale mne sa to páčilo. Možno je to tým, že k spokojnosti z filmu nepotrebujem veľa...... Francúzsku verziu som nevidel, tak nemám čo porovnávať, ale táto verzia mi prišla v celku jednoduchá a sympatická.... 70%.(25.10.2012)

 • Fevas
  **

  Někde jsem tu četla, že je to prý příběhem naprosto odlišné od originálu. Tak to... je kec. Vlastně je to spíše jeho věrná kopie. Nejsem si jistá, čí byl nápad obsadit Miley Cyrus do hlavní role, ale byl to největší omyl, kterého se dopustili. Z příjemné komedie ze života puberťáků a jejich rodičů tak vznikl pouze příběh o tom, kdo s kým chodí, proč s ním chodí a jestli si to spolu rozdávají(většinou v opačném pořadí). Ale až tak to nezatracujme. Oproti FR se tu dá mnohem lépe koukat na mužské představitele a mrcha je doopravdy mrcha, ne peroxidní blondýna, která se ani neobléká podle svého věku. Shrneme-li výkony, kulisy, režii a nápad, vyjde mi 47%, což jsou velice těsné dvě hvězdičky, tak se rozmýšlím, jestli má smysl tomuto filmu přilepšit. Když však vidím komentáře typu "Je to mnohem lepší než FR originál." nebo "Miley byla úžasná.", zůstávám u dvou hvězd, protože to nejde jinak.(22.9.2012)

 • DEXTER099
  ***

  Miley Cyrus si zkusila herectví v roli puberťačky,která má přece vše tak těžké..nebýt Demi Moore ,která málokdy urazí tak dám méně,ale takto za mě celkově 50% a tři hvězdy.(1.2.2015)

 • boshke
  *****

  "Jmenuji se Lola, ale každý mi říká Lol." Lol jí říká pouze jedna postava a to přibližně v pěti případech. Už to mluví samo za sebe... Naočkovat si bezprostředně po God Bless America nové LOL bych označil za čirý masochismus. Vůbec jsem netušil, že se v dnešní době něco tak úžasně stupidního ještě dělá. Nemůžu si pomoci, ale u LOL jsem se skvěle bavil a mělo to prostě všechno. Chlapeckou kapelu, která přirozeně nemá kde zkoušet a má problémy s nechápavými rodiči. Miley Cyrus s vychlastaným hlasem á la Terezka Voříšková. Mužské postavy vypadající až na jednoho (otce Loly) jako homosexuálové. Otce Jacoba ze Stmívání v roli policejního detektiva. Přísného otce, zakazujícího synovi hrát v kapele, který na konci prozře. Čtení dceřina deníku. Odebírání lidí z přátel na Facebooku. Spoustu chatovacích okének. Spoustu zařízení opatřených nakousnutým jablíčkem (za mořem to fasují nebo co). Sexy učitele trigonometrie. Sex s nýmandem na školních záchodech, aby už slečna konečně nebyla panna a byla ready pro výše zmíněného lamače dívčích srdcí. Domnělá nevěra vycházející ze záměny osob (úzce spjatá s výše zmíněnou kopulací). Odpanění Loly (téměř) v přímém přenosu. Debatu o jejím pubickém ochlupení. Domácí vězení. Výsměch Francouzům. A konečně happyend, kdy se parta čítající osm osob hezky spáruje a všechno je fajn... 100%(26.8.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace