poster

LOL

 • český

  LOL(a)

 • USA

  LOL

 • USA

  LOL: Laughing Out Loud

  (neoficiální název)

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2012, 93 min

 • D.Moore
  *

  Příšerně unylá věc. Po dvaceti minutách jsem měl chuť vypnout přehrávač a dělat něco smysluplnějšího, tedy naprosto cokoliv, ale nakonec jsem stejně vydržel do očekávaného konce (konců). Ona Miley Cyrus (tady ještě v době před znevkusněním) jinak hraje dobře, o Demi Moore platí totéž... Jenže když nemají co hrát, je to bída. Jediným světlým bodem byla scéna rodiče u večeře - potomci v pokoji. Jinak nic. A také byl docela průšvih, že jediný originálnější nápad, tedy chatovací okna vyskakující přímo do obrazu, pro změnu zabil ořez obrazu.__P.S. Pokud obraz oříznutý nebyl a ta okna byla tak osekaná schválně, jsou tvůrci ještě neschopnější než jsem si myslel.(14.1.2014)

 • sulimo
  *

  Vše to dobré, francouzské, čím disponovalo původní LOL, se zde obrátilo v totální a naprostý opak, takže místo pěti hvězd, které jsem tomu francouskému před časem dávala, mám tady co děla se svou zjevně slabou vůlí tomu dát odpad. Je mi strašně líto Američanů a jejich komplexu "my jsme pupek světa" který jim nedovolí koukat na cizojazyčný filmy, a radši si to vše za velký prachy rimejkujou do tý svý debilní řeči a s "herci" v čele s Cyrus, která svým podáním pubertální dcery s permanetně idiotskym šklebem a vychlastanym hlasem, asi chce přesvědčit svět, že někteří jedinci by se měli dobrovolně potratit. Děsná kosočtvercovina, kterou lze těžko kladně hodnotit i bez absolvování původního francouzského počinu, s jeho absolvováním pak jen zbývá rychle zapomenout a dát poslední sbohem všem americkejm pokusům cokoli rimejkovat.(25.7.2012)

 • Havaj8
  ***

  Naprostá teenager klasika. Začne to vztahem s kamarádem, přijde hádka, usmíření a happyend. Nic novýho, ale takle se to hodnotit nedá, prostě moc novýho toho ani vymyslet nejde. Takže se to musí brát z hlediska provedení, obsazení atd... Miley je sympaťanda, její kamarádky vypadaly taky k světu. Ten její gejík věřím, že taky oslovil holčičí stranu. A celkově to mezi nima všema včetně mamky, taťky a babči fungovalo....průměr, u kterýho se člověk nenudí.(29.10.2012)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Natáčení probíhalo v Chicagu a Paříži. (Zdroj: ČSFD.cz)

 • - Režisérka Lisa Azuelos natočila stejnojmenný film LOL (2008) poprvé v roce 2008. Svými příběhy se však liší. (iampatrik)

 • - Miley Cyrus (Lola) sa v tomto filme splnil sen zahrať si po boku Demi Moore (Anne). (Cherry_Bomb)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace