LOL

(neoficiální název)

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2012, 93 min

• Kryton

Hanička Montánů v džungli socálních sítí a technologií si hledá kluka. Totální BRAVO film non plus ultra. Tohle mě dokonale znechutilo, že už jsem to dále nedokoukal. Aspoň Demička Můr byla k pokoukání.(9.11.2012)

• Enšpígl

Tak po francouzské LOL, tu máme její americkou sestřičku, nutno říci že o poznání méně vtipnější a vímavější vůči všem těm vztahům dospívající omladiny se svejma rodičema, rodičů se svojí dospívající omladinou, omladinou mezi sebou a rodiči mezi sebou a taky citlivější na to, jak tam každej zálaskovanej blbne jak fanoušci baníku ostrava. Chápu že americkej LOL je asi bliží americkýmu publiku, a francouzskej LOL zase evropskýmu hlavně teda frantíkům, ale pokud jde o mě u mně je vítěz úplně ten první LOL, který ještě nebyl LOL, ale jmenoval se Večírek, debutovala v něm Sophie Marceau a oba současný filmový LOLy ho těžce kopírují, protože večírek byl z mý doby, z doby kde se vztahy neřešily na chatu, na facebooku a přes sms, doba která v sobě měla ztracené kouzlo pomalosti.(6.4.2013)

// Distribútor: Lionsgate // Počet premietajúcich kín v USA: 7 // Otvárací Víkend USA: $46,500 // Podľa väčšiny je film napísaný a zrežírovaný čiste pre teenagerov ženského pohlavia. Čo je celkom zaujímavé, pretože som chlap a neuveríte, ale mne sa to páčilo. Možno je to tým, že k spokojnosti z filmu nepotrebujem veľa...... Francúzsku verziu som nevidel, tak nemám čo porovnávať, ale táto verzia mi prišla v celku jednoduchá a sympatická.... 70%.(25.10.2012)

• Fíla

Nijak moc zábavná první polovina filmu, ve mně neprobudila téměř nic, ba naopak, spíše uspala. Nic jsem si od toho nesliboval a třeba čekal, jak dopadne druhá půlka. To prostě nemá šťávu. Nevidím ani herce, ani nic co by mělo film vyzdvihnout.(22.2.2013)

• Tommassi3

"Nedokážu to pochopit.. Jsi pro mě to nejlepší a zároveň to nejhorší v životě !!"(26.2.2015)

• - Douglas Booth (Kyle) sa kvôli svojej postave učil hrať na gitaru. (Cherry_Bomb)

• - Film bol dokončený už v decembri 2010, ale z finančných dôvodov, ktoré mala spoločnosť Lionsgate, bola jeho premiéra odložená. (Cherry_Bomb)

• - LOL je také zkratka anglického slovního spojení, které urychluje komunikaci v chatu a má význam lots of laugh (hodně se směju). (Claude Speed)