Julia se vrací za svou sestrou Sarah, která po neúspěšné operaci stále trpí degenerativním onemocněním očí. Po příjezdu je zdrcena informací, že Sarah spáchala sebevraždu. Julia ovšem nevěří, že by si její sestra i přes své problémy vzala život a je pevně rozhodnuta zjistit pravou příčinu její smrti, ale čím hlouběji Julia pátrá, tím častěji je svědkem temných zjevení... (PetriK12)

sibskyn

Není to vůbec špatné, jenom to mohlo skončit tak o půl hodiny dříve. Ale celkově mám z toho pozitivní pocity. Belén je jako vždy úžasná. ()

hony23

Tak s touhletou MILFKOU jsem si hrál na slepou bábu docela rád. Pravda, rozjíždí se to pozvolna a ze začátku mi byla celkem protivná tím, jak jí strašilo ve věži, ale postupem času napětí stoupalo a nakonec se z toho vyklubal dosti povedený thriller. ()

bonovox

Poctivý španielsky thriller, ktorý si berie len to najlepšie z vrcholných diel majstra Alfreda. Napätie až do samého konca. 80% ()

Jurcekk

To je dobrý horor toto. To si pozrite. Mi to trochu Audrey Hepburn pripomenulo. A Belén Rueda má excelentné nohy. ()

Mukade

Miestami silne pritiahnuté za vlasy, len aby napätie a príbeh mohli pokračovať a pokračovať, ale ako celok je to na 4 hviezdičky. Ešteže mám rád scifi, ináč by to bolo nanajvýš za 3/5. ()

uuuuups

Lehce strhující příběh, který není uměle gradován.Režisér nás parádně navádí na vraha a v momentě kdy si říkáte "seru na to už vím kdo to je" Vám bere karty z rukou.Julia je poctivě opravdová a i parádní kamera nahrává k napínavé atmosféře.Konec je opravdu nepředvídatelný, což zvláště já oceňuji.Kdo čeká americký horor bude zklamán.Dala bych i více, ale nějak nemůžu překousnout drobné chyby, např.malou sousedovic holku, která se najednou, nějak dostala do domu a pokouší se zachránit cizí ženskou.....I TAK OVŠEM PARÁDNÍ PODÍVANÁ! ()

tahir

Dalsie spanielske veldielo - co je spanielske musi byt zarucene TOP! Po operacii oci, ktora sposobila docasnu slepotu si Julia medzi moznostou zotavit sa v nemocnici alebo byt sama a slepa v relativne neznamom dome vybera hlavna hrdinka nemocnicu a profesionalnu starostlivost...NIE! Dom, v ktorom sa uskutocnilo uz par samovrazd a ona si zvoli rekonvalescenciu sama v dome, kde pobehuje slepa za tienom. Zahada - kazdu noc je burka a/alebo nejde prud! Asi to bolo kvoli rozpoctu natacane v Kyrgyzstane, inac si to neviem vysvetlit. Zaujimavy a slubny rozjazd filmu, staci pozriet cca prvych 30 minut, potom pretocit na koniec. ()

LadyAjva

Po shlédnutí filmu mám hodně rozporuplné pocity. I když je film dost dlouhý, dívala jsem se na něj se zájmem,ale i přes to všechno...bylo to zvláštní. Pokud pominu nelogičnost hlavní hrdinky (tak snad když jsem slepá,tak zůstanu v nemocnici a nehraju si za každou cenu na hrdinku), začátek byl velmi slibný,stále jsem čekala,co zajímavého přijde a on se z toho vyklubal "pouze" thriller. Čekala jsem něco víc,kousek nadpřirozena,protože pokud je tento film prezentovám jako horor,tak horor také očekávám. Po čase mi to zmatené pobíhání a nahánění jako kočka s myší přestalo bavit. 4 hvězdy za slibný začátek a emotivní konec. ()

magicDust

strikes a pose - vogue :D nemalo chybu keď sa spolu hrali že ona je slepá a on ju skúša, ale dosť spoileru vynikajúci film naozaj stojí za pozretie. Nie som nejako zbehnutý čo sa týka réžie a pod. ale dobrý film viem snáď rozoznať a tento nie je len dobrý ale myslím že ho môžem radiť do kategórie umelecké dielo :) krásne stvárnený film ktorý Vám vleze nenásilne pod kožu až do hlavy. Osobne by som si ho kľudne aj znova pozrel je to jeden z mála filmov, ktoré si to zaslúžia :) ()

montel

Julia a Sara (Belén Rueda) jsou dvojčata, které obě trpí vzácnou oční vadou. Neustále se jim vrací a odeznívá slepota a zatímco Julia je nyní v pořádku, Sara je úplně slepá. Julie se po dlouhé době chystá sestru navštívit. Bohužel nalezne svou sestru ve sklepě oběšenou. Julia nemůže uvěřit, že si Sara vzala život a začne pátrat po tom, co se Sáře mohlo v poslední době stát. Navíc se jí za záhadných okolností, pomalu vrací její nemoc...Tak první půlka co se týče atmosféry téměř nulová a vše se zbytečně natahuje a já už měl strach, že film zakopu hluboko pod zem. Po hodince se ale vše rozjede tak, jak sem čekal a doufal. I tak je to bohužel trošičku zklamání. 60% ()

Cudlicek

Mooc pěkný film! Díky stále se zhoršující slepotě hlavní hrdinky je spousta prostoru na opravdu strašidelné scény, nekonají se však žádné trapné "lekačky". Na filmu se mi nejvíce líbilo jak je prezentována Juliina slepota. Je to jako by divák sám postupně ztrácel zrak a film se tím stává jaksi komornější a hlavně niternější. Rozhodně doporučuji na deštivé odpoledne! ()

fikee

75% Technicky bez chyby a je opravdu radost na film koukat. Co mne ale trochu mrzí je lehce prekombinovany zaver, lehce prepalena stopaz, jeden obrovský logicky kix, jedna lehká vykradacka a poněkud primocara hra na city v poslední půlhodině. Přesto jeden z nejlepsich hororu posledních let a s radosti půjdu na další film rezisera. ()

NSN

Zpočátku jakoby šmrnclý telenovelou, až to skoro vzdávám; později úchyláckej nářez, napětí a strach v přetažený stopáži. ()

Hajkou

Horor story venezuelské Esmeraldy, ničím mě nezaujal, dialogy a herecké výkony velice chabé a místy nepřiměřené. ()

ZekiZeki

Hororový klenot ze Španělska, jehož ignorování ze strany české distribuce je naprosto nepochopitelné. Sirotčinec, Faunův labyrint, Ti druzí, Princ bez království a nyní Los Ojos de Julia tvoří můj pomyslný top five mysteriózních thrillerů/hororů španělské provenience. ()

johnyoss

Tohle Španělům opravdu jde, buďto posunuli hranici horového thrilleru dál, nebo si jen vybírám ty kvalitnější filmy. Ať tak či tak, tomuto filmu se musí složit poklona. Po ztrátě Juliina zraku, a jeho následné získání zpět, jsem se domníval jak přečtený film mám, ovšem zakončení mě naprosto vyvedlo z omylu. Hodnocení 9/10 ()