Julia se vrací za svou sestrou Sarah, která po neúspěšné operaci stále trpí degenerativním onemocněním očí. Po příjezdu je zdrcena informací, že Sarah spáchala sebevraždu. Julia ovšem nevěří, že by si její sestra i přes své problémy vzala život a je pevně rozhodnuta zjistit pravou příčinu její smrti, ale čím hlouběji Julia pátrá, tím častěji je svědkem temných zjevení... (PetriK12)

nick_sekac

Narozdíl od Sirotčince tento excelentní film není vyloženě až tak horor jako spíš thriller s mrazivou hustou intenzivní atmosférou, která se snad ani nedá slovy popsat. Závěr je pak opravdu lahůdka. Kam se na tyhle dva španělské skvosty hrabou všechny dnešní "horory" z Hollywoodu, evidentně když na prvním místě nejsou zisky a tupé házení předmětů na kameru ala 3D, tak stále lze v tomto žánru tvořit špičkové snímky. ()

Lukaso1

Ještě že se Španělé do těch hororů pouštějí, nebylo by na co koukat. Další povedený snímek který je plný atmosféry, zvratu a hlavně neokoukané zápletky. Tváří se jako další duchařina ale není to duchařina. Rozhodně doporučuji tenhle snímek shlédnout. ()

Zombiepod

Nadpriemerný thriller, ktorý je však na môj vkus až príliš nevyvážený. Zatiaľ čo prvá polovica filmu zliepa dokopy len akési čriepky z objasňovania vraždy, kedy to pôsobí ako "len" obyčajná kriminálka, obohatená akými-takými pokusmi o fright scény, zvyšok bol tak dobre vymyslený, napínavý a kvalitne zahratý, že som si stihol obhrýzť snáď všetky nechty na rukách. Brilantný nápad, fantastická Belén Rueda a stiesňujúca atmosféra, z toho by nič nazmar nevyšlo, nebyť tej zbytočnej rozťahanosti stopáže, v ktorej chcel autor zrejme spojiť dva filmy do jedného, no v tomto prípade to jednoducho príliš nefunguje. ()

dj_kure

Fakt jsem chtěl dát 4*, ale ať si to chci přiznat nebo ne, byla to nuda. Asi jsem neměl tu správnou náladu. Chůlie a její oje měli hluchých míst víc než dost a i přes líbivé zpracování a bravurně filmařsky zvládnutý závěr se nejedná o žádný nadprůměr. V kategorii hororů jsem viděl mnoho lepších. I když je vidět, že Španělé mají v tomto žánru velkou budoucnost, což je asi velkou zásluhou Guillerma del Tora. 60% ()

Lobotommy

Když vidím tu spoustu pochvalných komentářů, říkám si, co jejich původce na tom filmu tak zásadně okouzlilo... Průběžně pročítám a se spoustou věcí i souhlasím, ale v takové míře jsem to zase neprožíval. Ano, ten film měl nějaká napínavá místa, ale oproti tomu tam byla z mého pohledu spousta slepých. Ovšem stojí za to vypíchnout poslední tmavou scénu a scénu u skříněk v centru. Tam sedí každý okamžik jak pěst na oko. ()

BrianStorker

Označováním snímku za "Horror movie of the year" bych byl opatrný, neboť se nejedná o horror, ale o thriller. Atmosféra je postupně velice dobře budována a divák je téměř do poslední chvíle držen v nejistotě. Velice slušný film, který mne neurazil, ale ani nenadchnul. Solidní lepší průměr. ()

IEO10

Španělé mistři v budování atmosféry.Kdybych si měl vybrat evropskou režii,která mě nejvíc baví,vedle britský bych sáhl hned po španělský.Všechny španělský filmy co jsem měl tu možnost vidět (většinou thrillery nebo horory) ve mně vyvolávaly pocit nejistoty a přijemné pocity mrazení z toho co se to vlastně děje a to na vás nemusí každých 15 minut někdo vybafnout,stačí bohatě jeden dům nebo byt,nevidět lidem do tváře a dostaví se přesně ty emoce,který by se měly dostavovat u těhle filmů.Julia’s Eyes podobně jako Sirotčinec nebo Zatímco spíš ,jsou spíše thrillerem než hororem,ale to jim vůbec neubírá na napětí ba naopak,když k tomu ještě připočteme skvělou a krásnou Belen Ruedu,kterou si prostě musíte zamilovat,vychází mi z toho další brilantní thriller ze španělský stáje…….. ()

Alouette

Skvělý mysteriózní thriller. Měl jsem na něj políčeno už od shlédnutí Sirotčince, ale nějakým způsobem se ke mě dostal až teď. Každopádně jsem rád, že se mi tento španělský kousek neztratil úplně. Výborně zamotaný filmek, který vás nechá až do třetí čtvrtiny na pochybách. Posledních dvacet minut je skvěle propracovaných a vy jste napnutí jak struny, jak to s Julií dopadne a hlavně s podivným přízrakem, který ji od začátku pronásleduje. ()

Megynka

Všichni tu píší o atmosféře, ale já žádnou necítila. Nudila jsme se od začátku až do konce a stále si jen přála, aby to už skončilo (nerada vzdávám rozkoukané filmy). ()

Miagy

Po druhom zhliadnutí filmu musím konštatovať, že vo svojom žánre ide o horor dekády, ktorý síce nemá úplne prvky čistokrvného hororu, ale celá tá mysteriózna atmosféra s podivnými zvukmi a neopozeranými a navyše dokonalými hercami robí z filmu majstrovské dielo. Nesiaha mu na päty žiaden americký film. To, čo Španieli prevdádzajú na filmovom plátne je naozajstným pôžitkom. FIlmu na akejsi dramatickosti a svižnosti uberá trochu dlhšia stopáž. Veľkým plusom je úplne skvelý nápad, námet, záver, hudba a herecké výkony. Záver filmu je desivý a nepríjemný. TOP scénou je asi kúpeľňová scéna so slepými....6*! ()

chelsea63

Bylo by dobré si přiznat, že všichni, kteří tomu dali 4 a více hvězdiček, si nepokrytě mysleli na hlavní hrdinku. Kamera není špatná. Zbytek ano. Kde je aspoň základní logika? Vidí nevidí. Svítí nesvítí. Guillem Morales jako scenárista tam scény sype, jak ho napadne a jako režisér taky občas přestává vidět. Na tomto fóru naprosto přeceňovaná záležitost. ()

movemat

Tak toto bola lahodná mňamka, ktorá potešila moje zmysly. Z technických parametrov vyčnievali najmä úchvatná, geniálna kamera, ktorá sa sofistikovane pohrávala s pohľadom diváka a skvelá hudba, ktorá presne vedela, kedy mrazivo rozvibrovať strunu. No a dej nemal prakticky jediné hluché miesto a už od prvej minúty si obmotal diváka a pustil ho až pri záverečných titulkách. Proste paráda. ()

metuj

Snad to nebude působit morbidně, ale mám rád takto smutné konce filmu. Natočit to někdo z Hollywoodu, tak tak Isaac na konci určitě ožije a Julii se vrátí zrak. Naštěstí se to ale v Americe netočilo. ()

Brmbolec

Priajam sa ku kladným hodnoteniam tohoto skvelého španielskeho thrilleru (s nádychom hororu). Ako píše J*A*S*M, tento kúsok vytrháva z biedy hororový rok 2010 a zároveň dokazuje, že španieli sú majstri v budovaní temnej atmosféry. Kam sa na nich hrabe hollywoodska produkcia? 4* za film a 5* zafilm + Belén Ruadu, krásnu to herečku, ktorá vo svojich 46 rokoch vyzerá neskutočne sexi :) ()

intro

Docela povedený thriller. Španělové jsou mistři v budování té správné děsivé atmosféry. Ke konci film krásně graduje. Můžu jen doporučit. ()

Queendom

Fůůůj, to jsem se bála a schovávala se za polštář a taky počítala mrtvoly a vůbec. Je to super děsivá pohádka a skvělej film na odreagování. ()

Mr.Roman

Los Ojoos de Julia sú v podstate len známejšia, menej premyslenejšia a podstatne slabšia obdoba režisérovho staršieho El Habitante incierto. ()

jafuska

Bohužel mě tento film nezaujal, na můj vkus se tam až moc mluví a děj se pak zbytečně zamotává, snad posledních deset minut se to trochu rozjede, ale jinak nuda, což je škoda, protože Španělé si myslím umí natočit někdy dobrý film, ale tady se to prostě nepovedlo, ()