Julia se vrací za svou sestrou Sarah, která po neúspěšné operaci stále trpí degenerativním onemocněním očí. Po příjezdu je zdrcena informací, že Sarah spáchala sebevraždu. Julia ovšem nevěří, že by si její sestra i přes své problémy vzala život a je pevně rozhodnuta zjistit pravou příčinu její smrti, ale čím hlouběji Julia pátrá, tím častěji je svědkem temných zjevení... (PetriK12)

baronGrga

Po El Habitante incierto přichází Morales s další, tentokráte žánrově ustálenou lahůdkou v podobě Los Ojos de Julia. Juliiny oči jsou vytříbenější a propracovanější než Moralesovo o šest let starší dílko, na druhou stranu jsou i umírněnější a nepouští se do takových extrémů, do kterých se odvážil zanořit El Habitante incierto. Přesto dokáží budovat neskutečnou atmosféru a propojit plátno s hledištěm natolik, že se co chvíli přistihnete, jak spolu s vynikající Belén Rueda zoufale ostříte do věčně ztemnělých obrazů. Na plný počet to nemá, ale pěkných 80% Julii patří. ()

barancek

Len tak dalej del torro ako producentovi mu to vychadza a ked vijde Pacific Rim tak sa možme tešit na Hellboya lll a to na 1oo % ()

Monikasson

Príjemný thriller,ktorý pomaly buduje atmosféru "nepríjemného pocitu".Jemná hra svetiel a nevyliečiteľne chorých očí dodávajú filmu pocit tajomna a miestami až pocit nadprirodzena.Koniec filmu bol trochu slabší a miestami som čakal,že sa tam vyvinie štokholmský syndróm.Tak ako niektorí podotkli aj ja som mal miestami pocit,že vo filme nastane nejaký dejový zvrat ,ale nestalo sa tak.Každopádne zaslúžených 75% pochybností. ()

gerdi14

Bohužel po hodině ztrácí film na údernosti a film si začíná pomáhat berličkami.Občas se hlavní hrdinka chová nelogicky a reší věci kolem sebe tak nějak podivně...viz vařicí čaj,který bych určitě použil jinak, viz nůž za pasem a následně ve stehynku lotra(proč do stehna?). A jak se kruci objevila Lia v tom domě?.. takových momentů je ve filmu mnohem víc. Dvouhodinová stopáž už byla příliš...napětí se tak rozplynulo někam do slepoty. ()

Vlad

juliine los okos je ďalší z radu výborných španielskych thrillerov/hororov. Neviem kam na to tí európski Mexikánci chodia, ale vedia to. Ich filmy majú zakaždým originálny námet, atmosféru, slušne budované napätie zakaždým zaujímavý zvrat v dovtedy pomerne lineárne vyvíjajúcom sa deji a.i. vychytávky. Tento kúsok nie je výnimkou a môžem len vrelo odporúčať. 80% ()

L_Into

Málokterý film tohoto žánru snese i druhé zhlédnutí. Juliiny oči mě bavily pořád stejně. O co méně jsem se bála, o to více jsem si užívala šikovné stavby filmu a skvělých hereckých výkonů. Pro mě jeden z nejlepších hororů. ()

space weaver

Pro mě ne tak silné, jako El habitante incierto, ale stále velmi dobré. Možná bylo chvílema toho napětí až moc. Opět vytáhnu herecký výkon - tentokrát Belén Rueda ()

lineker

To kouzlo španělského děsivého mysteriózna, které tak miluji a které se nese v hlavě pulsujících otázek se bohužel v poslední čtvrtině filmu vytratilo a následuje bohužel už stokrát ohraná hra na kočku a na myš během níž se několikrát role myši a kocoura prohodí. Za mne to chtělo držet diváka déle v napětí a s pointou si také více vyhrát. V tom přece španělé bývají esa. ()

mdf

Výborná španělská záležitost,která má šmrnc,napětí,zvraty,kde život bez očí, není jen tma a strach. ()

BStone

Poměrně promarněná příležitost. Necelou první hodinku filmu vše klape jak má, a je slušně našlápnuto. Pak přichází scéna, kdy lékař chce, ať Julia určitě zůstane po operaci očí v nemocnici. Tak si však trvá na svém(přece nemocnice nesnáší), že půjde do domu své sestry (po tom, co se tam všechno stalo), ve kterém se prý umí dobře pohybovat (nezná, nedá pořádný krok). Díky tomuto obřímu oslímu můstku může děj dále pokračovat tak, jak pokračuje. Do konce se dočkáme nějakého toho adrenalinu a taky nějakých dalších volovin. Škoda. 40% ()

Calabria

Tak to mi přišlo trošku slabší, a snímek měl 2 hodiny, ale začalo to hned akcí, v tomto jsou španělské horory lepší ()

hypnos11

Výtečně budovaná atmosféra, umně dávkované napětí, sympatická představitelka titulní postavy.. Bohužel po chvíli se začaly obejvovat trhliny ve scénáři a v chování postav (obzvláště tedy Julie). Už jenom ta zákaldní premisa o hlavním padouchovi je přitažená za vlasy. Slabých míst se objevovalo dost, a to poměrně brzy. Některé věci se daly i doecla snadno předpovědět (setkání matky a syna po letech; Ivánova tvář se hodně dlouho z "jakéhosi" důvodu nevešla do záběru). Škoda, s prorpacovnjěším scénářem to mělo na mnohem víc. ()

Pelidor

Je to zajímavé ,že těm Španělům ty horory tak jdou ,ale je to prostě tak. A Juliiny oči jsou toho pěkným příkladem. Seňor Morales tady nemíchal dokonalý atmosférický koktejl ,u kterého se člověk rozhodně nenudí. ()

HombreT

Tu sa moc španieli nepredviedli, teda aspoň v mojich očiach nie 😁. Nie že by to bol film zlý, prišiel mi skôr ale, ako keby som ho už sto krát niekde videl. Zvraty jednoducho neprekvapia a ako celok je to príliš zdĺhavé na to, aby sa tomu dala uznať nejaká atmosféra a prepáčiť tá nevýraznosť. ()