Vrtěti ženou

• slovenský

Hystéria

Romantický / Komedie / Historický

Velká Británie / Francie / Německo / Lucembursko, 2011, 95 min

Nenáročná oddychovka, která pobaví pokud se vám nedělá blivno z cylindrů. Ten soudní proces byl trochu moc a nehodil se tam, ale Maggie Gyllenhaal byla skvělá. Fakt z ní sršela dobrá nálada a to jí moc nemusím. 70%(27.5.2012)

• Roman.Ticka

Právě na mě vystřelila z profilu sebranka tvůrců z Evropy a já bláhová si celou dobu myslela, že takhle nevyužitý potenciál zajímavé předlohy zprasili puritánští Amíci. Houbec a škoda. Když Hysterii srovnám se Studem - nebe a dudy. Největší hysterkou byla viditelně hyperaktivní Maggie, ač léčbu údajně nepotřebovala, ale kdo ví, jak to bylo. Pokrokový felčárek by se krásně uživil i dnes, ba si vystavěl slušně prosperující byznys, i když dizajnový pokrok kapesních pomůcek pro domácí použití ušel kus cesty. Zato vyjukané jelimany při akci - co se to s tou ženskou probůh děje - můžeme pořád potkat na každém rohu. Bez záruky. ;-)(1.7.2012)

Zábavná romance o vzniku ... vibrátoru. Je zajímavé sledovat, jak se před mnoha desítkami let stavěli k ženskému orgasmu, ale jinak se ve výsledku jedná o standardní romantiku v historických kulisách.(29.10.2013)

Komentovat výkony jednotlivých protagonistů by nemělo význam. Nejedná se o žádné nováčky, takže je právem očekáváno kvalitní herectví a zejména M. Gyllenhaal byla úžasná. Nejsem odborník na historii, ale dle mého názoru se režisérovi podařilo zachytit onu dobovost dokonce velmi dobře. Pokud hledáte lehký film na deštivé odpoledne, Hysteria Vás nezklame. Jedná se o úsměvný snímek, natočený s neuvěřitelnou ladností - 80%.(15.4.2012)

• paascha

Ach jo, co si myslet o filmu, kde buď nesympatický blbeček cpe prsty stařenám mezi pysky, nebo nesympatická kráva skáče kolem špinavých socek, aby se na konci francouzsky políbili?(6.5.2012)