Vrtěti ženou

• slovenský

Hystéria

Romantický / Komedie / Historický

Velká Británie / Francie / Německo / Lucembursko, 2011, 95 min

Z vlastní zkušenosti zatím nemohu potvrdit, že nalezení smyslu života je důležitější, než provádění vaginálních masáží za účelem léčby hysterie. Na druhou stranu jsem si však naprosto jist, že vibrátor poháněný elektřinou vyráběnou parním strojem je hodně veselým aparátem. A pro mne byl lehce zábavný celý snímek, ač se gentlemanům a dámám navlečeným v historických kostýmech obvykle zdvořile vyhýbám.(21.1.2013)

Veľmi príjemná zábava. Nenávidím síce to slovo, ale skoro sa mi až chce napísať veselohra. Herci super (hlavne Maggie samozrejme), humor je skôr na pousmiatie, no to vám vydrží po celú stopáž a mimo to občas príde nejaká vážne výborná hláška a tá potom pobaví o to viacej. Najlepšia bola tá Maggiena, po skončení súdu Dancymu. Pôvodne som ju sem aj chcel napísať, ale nemôžem to urobiť - nebolo by to fér voči ostatným - len si to pekne pozrite. Je to totiž ako - ja neviem, dlho som nevidel niečo podobné - asi ako keby ste spojili Oscara Wildea a Everything You Always Wanted to Know About Sex * But Were Afraid to Ask. Proste milá originálna komédia, na ktorej po dôkladnom uvážení nenachádzam v podstate jedinú - čo i len - menšiu chybičku. 90%(14.9.2012)

Docela zábavný kousek, místy ovšem nevkusný stejně jako český název, o vzniku vibrátoru.(10.5.2014)

Hist+o/e+rická komedie o vzniku vibrátoru, součásti povinné výbavy každé ložnice? No a proč ne? Krapet nám to sice klouzalo po povrchu, ale to ostatně první prototypy vibrouše dělaly také. Jsem rád, že humor a nadsázka zvítězila nad vážností a odborností, stejně jako jsem rád, že většina z nás tenhle film nevnímá jako nechutnou oplzlost pro gerontofily. Jo a Maggie bych rád vzkázal, že moje ordinace je pro ní otevřena nonstop...(26.4.2012)

• lenuse

Plytká agitace. Nebýt Rupperta Everetta, co by šílenéh vynálezce, vůbec by se to nedalo. Nebo tak nějak, jak tu píše paasha.(6.5.2012)