poster

Vrtěti ženou

 • Velká Británie

  Hysteria

 • Francie

  Oh My God!

  (Francie)
 • Německo

  In guten Händen

  (Německo)
 • slovenský

  Hystéria

Romantický / Komedie / Historický

Velká Británie / Francie / Německo / Lucembursko, 2011, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jacinda
  ****

  Velmi vtipně podaná historie hysterie(8.5.2012)

 • swamp
  ****

  Svěží, příjemné, vtipné, kupodivu ne moc erotické. Ale proč ne.. :)(25.4.2012)

 • Slarque
  ***

  Tak nějak nevím, jestli to mělo být o hysterii, o vynálezu vibrátoru, nebo jen další dobová romantická komedie. Maggie Gyllenhaal sice byla výborná, ale ze zbytku hereckého obsazení mě bavil vlastně jen Rupert Everett, který se v příběhu nevyskytoval moc často. Vzhledem k tématu mě prostě překvapovalo, že se tvůrci moc neodvázali. (Ale perfektní byly ty obrázky v průběhu závěrečných titulků.)(10.8.2015)

 • hellstruck
  ****

  Film mě dostal ve všech možných ohledech. Historie (hysterie), viktoriánská Anglie, smysl pro humor a láska. Zkrátka skloubení všeho, co mám ráda. U filmu z tohoto období bych tak úžasný humor nečekala, co si budeme povídat, v jiných takových se vtipy nenachází a pokud ano, tak dost suché. Role doktora Mortimera byla jako stvořená pro Hugha Dancyho, Maggie Gyllenhaal, kterou jinak nemusím, byla sympatická a já jsem příjemně překvapená (vůbec jsem mimochodem nečekala, že v příběhu půjde o vznik vibrátoru :) )..(27.5.2012)

 • dr.horrible
  ****

  Veľmi príjemná zábava. Nenávidím síce to slovo, ale skoro sa mi až chce napísať veselohra. Herci super (hlavne Maggie samozrejme), humor je skôr na pousmiatie, no to vám vydrží po celú stopáž a mimo to občas príde nejaká vážne výborná hláška a tá potom pobaví o to viacej. Najlepšia bola tá Maggiena, po skončení súdu Dancymu. Pôvodne som ju sem aj chcel napísať, ale nemôžem to urobiť - nebolo by to fér voči ostatným - len si to pekne pozrite. Je to totiž ako - ja neviem, dlho som nevidel niečo podobné - asi ako keby ste spojili Oscara Wildea a Everything You Always Wanted to Know About Sex * But Were Afraid to Ask. Proste milá originálna komédia, na ktorej po dôkladnom uvážení nenachádzam v podstate jedinú - čo i len - menšiu chybičku. 90%(14.9.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace