Vrtěti ženou

Hystéria

Romantický / Komedie / Historický

Velká Británie / Francie / Německo / Lucembursko, 2011, 95 min

• paascha

Ach jo, co si myslet o filmu, kde buď nesympatický blbeček cpe prsty stařenám mezi pysky, nebo nesympatická kráva skáče kolem špinavých socek, aby se na konci francouzsky políbili?(6.5.2012)

Velmi vtipně podaná historie hysterie(8.5.2012)

• sochoking

Neviem, čo mám povedať. Doposiaľ som nemyslel, že existuje anglický trápny humor. Šeredne som sa mýlil ! A ešte rád by som upozornil, že gentleman dáme ruku nepobozká, bozk sa iba naznačuje ! Udeľujem jednu hviezdičku skutočne iba za ten romantický záver pred basou!(25.5.2012)

• - Film je inspirován skutečnými událostmi okolo Dr. Joseph Mortimer Granville, který v roce 1880 patentoval první elektronický vibrátor. (R´Hell)

• - Tanya Wexler se prací na snímku vrátila k režii filmů po 10 letech. (R´Hell)

• - V 53. minutě uchopí dr. Granvill (Hugh Dancy) do ruky jakýsi motor, jenž "otáčí peřím". Při střihu se změní směr otáčení tohoto stroje. (Gmisiycs)