poster

Vrtěti ženou

 • Velká Británie

  Hysteria

 • Francie

  Oh My God!

  (Francie)
 • Německo

  In guten Händen

  (Německo)
 • slovenský

  Hystéria

Romantický / Komedie / Historický

Velká Británie / Francie / Německo / Lucembursko, 2011, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • verbal
  **

  Kdybych měl svoji drahou čtvrtinu vyprstit pokaždé, když je hysterická, do týdne to odserou karpální tunely. V historickém kontextu proto považuji vynález elektrického manžela za naprosto zásadní, ihned po migréně a na třetí místo bych dal asi kolo. Velice mě proto pobouřilo, že z tak závažné věci je někdo schopen splácat takovou dementní, romantickou sračku. Nebýt té nechutné, extrémní, exploitační vložky, putuje tohle bez mrknutí oka směr žumpa. Lidská stonožka mě nechala chladným, u Martyrs a Inside jsem se příjemně bavil, ovšem když jsem tady viděl, jak někdo rve prsty do jámy lvové šeredným anglickým důchodkyním, znechuceně jsem odvracel zrak a myslel na fialky. Ale stejně jsem ten přímořský stánek s uleželými krevetami na přímém slunci nemohl dostat z hlavy! To se fuckt nedalo! BRUTAL!!(25.4.2012)

 • Jeanne
  ****

  Zajímavé historické téma preznetované, ovšem v podobě tradičního romantického příběhu. Příjemná romantická komedie, která se na rozdíl od Nebezpečné metody (2011) nesnaží vynikat nebo šokovat.(23.4.2012)

 • Hunt
  ***

  Příjemný "staromódní" (myšleno v tom nejlepším slova smyslu) film. Dobré obsazení, které udrží pozornost.(24.4.2012)

 • Aknah
  ****

  Příjemný film postavený na zajímavém ,,roztažené nohy" podkladu :D Vtipné, svižné, mající nápad a hlavně půvab Hugho Dancyho a Maggie Gylenhaal nezná mezí. Jak kdyby z té doby vypadly. Trošku ranaři.. ty filmaři. Good one.(6.2.2015)

 • Snorlax
  ****

  Film natočený s obrovským nadhledem není sice komedií, u které se divák válí smíchy po zemi, ale rozhodně přináší pohodu a dobrou náladu. Natočit film o vzniku vibrátoru je samo o sobě značně neotřelé, ale natočit s ho s grácií a šarmem, to už je vyšší level. /// Viděno v rámci Challenge Tour 2015: 30 dní se světovou kinematografií.(4.4.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace