poster

Po zániku Země

 • USA

  After Earth

 • Slovensko

  Po zániku Zeme

 • Velká Británie

  After Earth

Sci-Fi / Akční / Dobrodružný

USA, 2013, 104 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Psema
  *

  Nemuselo jít o úplnou hovadinu. Jen kdyby Willík a Shyamalabong nespoléhali na to, že jim jedno ohrané téma vystačí na celovečerák, když ho obalí hromadou triků a nechutného designu a do jeho středu postaví nesympatického mamlase, kterému budete chtít po úvodním voiceoveru zarazit kopí do řitního otvoru. Malý Smith je tragéd, protože neumí hrát. Velký Smith je tragéd, protože ho pořád protlačuje do první ligy. A Shyamalan je... já vlastně nevím. V tomhle filmu byl očividně jenom jako dělník. Jenže většina kreativních rozhodnutí je úplně padlá na hlavu a výsledek je v podstatě stejně nekoukatelný (a míň campy, takže není tak zábavný) jako Bojiště Země.(12.10.2013)

 • Tosim
  ***

  Tak vám nevím, přátelé, po celkem kvapném prologu následuje sbližování otce a syna, dost povědomé, ve kterém nechybí retospektivy, které jsou na tom podobně a všechno si plyne tak jak má, nic nepřekvapí a všechno do sebe zapadne, jen občas se člověk o tu či druhou postavu bojí a užije si celkem pěknou kamerovou finesu. Co je to platné, když je tohle od kdysi tak vynikajícího tvůrce dost ostuda. Ano, připouštím, je to velice subjektivně zabarvené, svého času filmový pohled Shyamalanův a můj jeden byl. 50%.(1.10.2013)

 • Boogeyman
  *

  To je blitka toto, že mi Shyamalana už přestalo bejt líto. A mladej Smith si upevnil pozici na vrcholu žebříčku nejotravnějších hereckých smradů....A pozor, lidstvo to za dalších tisíc let dotáhne tak daleko, že si do oken budem místo závěsů křivě věšet prostěradla, pokrok vpřed.(22.9.2013)

 • Radek99
  ***

  Vlastně takový Bear Grylls v budoucnosti. Jen tvůrci malounko opomněli zdůraznit, co mladý černošský Bear ve skutečnosti jedl a pil. A proč mu pomáhali ptáci. A proč lidstvo nepoužívá střelné zbraně, když jsou tisíckrát účinnější než sečné.... Nebuďme ale na M. Night Shyamalana tak přísní...(10.10.2013)

 • Tom_Lachtan
  ***

  ´ Není to špatný, není to dobrý, ale nehorázně mě to štve, co je to? Poslední dva filmy M. Night Shyamalana, za jejichž neúspěch a nedostatečnou kvalitu režisér nemůže, nejdřív ho podrazí studio a krom jiného mu vystřihne mu skoro půl hodiny z posledního Větrohybatele (a jsem si jistej, že s by pak byl výsledek mnohem snesitelnější), tady se zase do všeho procpával Will Smith a dost rád bych věděl, jak to bylo s tvůrčí "neshodou" mezi ním a režisérem. Ale výsledek pořád není špatnej, je to neurážející dobrodružnej film, u kterého by vlastně bylo jedno, jestli ztroskotal hvězdolet, nebo nějaké letadlo. Chyb je ale dost, od pitomého designu lodi a obydlí (co to je za planetu, že tam nefouká vítr a neodvane napnutý plachty, který jsou na těch nejpitomějších místech zvnějšku budovy? Nebo proč jsou bezpečností pásy nenastavitelné?), přes otravující flashbacky až po pitomou zbraň, která není ani efektní, ani efektivní. Sakra Shyamalane, zavolej Bryce Dallas Howard a běžte někam na samotu u lesa natočit nějakou pecku za deset milionů, do který ti nikdo nebude kecat... Vesnice navždy.(20.9.2013)

 • Jaden Smith

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace