Nastala chyba při přehrávání videa.
 • tron
  ***

  „A tak sme si povedali... vieš... že by si sa mohla zabiť.“ Zo začiatku osloví TAKÉ NORMÁLNE DIEVČA snahou stať sa pre fanúšikov žánru tínedžerskej romantickej komédie takým žmurkajúcim žánrovým dielkom, ako bol VRESKOT pre tínedžerský slasher. Ale nakoniec z toho vypadlo jedno pekne obsadené, zabalené a nalinajkované žánrové klišé s prekvapivo dobrým obsadením (Cooková, Waker, Paquinová, Pollak, DuVallová...aj Prinze Jr. sa tentokrát dá) a svižnými dialógmi za rovných 60%. P.S. Je normálne, aby vyložene podporná postavička na seba strhávala pozornosť tak, ako to robí magor Matthew Lillard (VRESKOT, SCOOBY-DOO)?(1.1.2005)

 • FilmFan24
  ***

  Někdo dělá húúú, já zase júúú. Pohodová romantická komedie. A hlavně až moc slušná. Taková nablýskaná!(18.7.2008)

 • viperblade
  *

  Škoda slov.(13.7.2008)

 • Yardak
  ***

  Pohodová romantická-komedie. Od proměny byla Rachael Leigh Cook nehorázně sexy :o). Škoda jen že Sarah Michelle Gellar byla ve filmu pouze dvě sekundy. 65 %.(13.7.2008)

 • Boss321
  **

  Další z řady teenegarských komedií, která nepřichází s ničím novým, jen s tím co jsme už viděli, někdy v lepším zpracování, jindy v horším.....(14.12.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace