• Deimos

DivX/// Obsazení 8/10 Děj 4/10 Hudba 6/10 Efekty 2/10/// +slušné obsazení, jedna z prvních ve svém žánru, ve své době originální příběh -na dnešní dobu však již nemá co nabídnou/// Tak mám pocit Deja Vu (Déža nevý) a myslím, že vím proč. Toto je film, ze kterého vycházely další Teenagerské komedie, případně i parodie (Bulshit). A tak vidět to celé znovu, i když v originále (čti: jedna z prvních komedií tohoto žánru) není úplně největší odvaz. Nadruhou stranu, rád jsem se podíval na mladé tváře herců, které v roce vzniku filmu teprve jejich kariéra čeká (Paul Walker, Anna Paquin) a v naději (protože jsem tento film viděl poprvé), že zde zahlédnu, něco co jsem před tím neviděl. No viděl jsem všecho a často i v zábavnějším podání./// Celkem 48%///(3.10.2006)

• sta

Spíš podprůměrná, schematická "komedie" s koncem, který překvapí asi málokoho.(28.5.2003)

• WANDRWALL

Co to je normální? Vše, co lid produkuje.(29.10.2010)

Spoustu známých tváří teen filmů 90let. Typický romantický filmek a mě se to libilo, jak hudba, tak i herecké obsazení.(28.7.2014)

Už o trochu slabší než Deset důvodů, proč tě nenávidím. Taky je tento film parodován v Bulšitu a to opravdu dost dobře. :D(26.1.2013)