Tak jsem naivni romantik, no a co? Zaroven ale priznavam ze Bulsit ktery toto proste a sproste kopiruje me bavil jeste vic.(1.6.2013)

• pufina

Ztráta času, takových filmů je jak hoven na hnoji..(22.6.2011)

• MartinNDL

Má to smysl? Jediné objektivní pozitivum podobných filmů je, že v roli záporačky najdete vždycky pořádnou kost. Ovšem přípustnost, která je podmínkou, aby snímek vydělal aspoň pár dolarů, Vám zase sebere možnost erekce, která by zpříjemnila zážitek z filmu. Maximálně se dočkáte pár vtipných hlášek a nahé hrudi Freddieho Prinze Jr., kterou si mohou 12-ti leté holčičky nechat v peněžence, protože já o ní rozhodně nestojím a ani mi z ní nebude stát. She's All That má jeden slušný bonus oproti svým stejně zaostalým kolegům, totiž hudbu od Fatboye Slima.(21.4.2006)

• matezzz

50%(13.7.2008)

• Deimos

DivX/// Obsazení 8/10 Děj 4/10 Hudba 6/10 Efekty 2/10/// +slušné obsazení, jedna z prvních ve svém žánru, ve své době originální příběh -na dnešní dobu však již nemá co nabídnou/// Tak mám pocit Deja Vu (Déža nevý) a myslím, že vím proč. Toto je film, ze kterého vycházely další Teenagerské komedie, případně i parodie (Bulshit). A tak vidět to celé znovu, i když v originále (čti: jedna z prvních komedií tohoto žánru) není úplně největší odvaz. Nadruhou stranu, rád jsem se podíval na mladé tváře herců, které v roce vzniku filmu teprve jejich kariéra čeká (Paul Walker, Anna Paquin) a v naději (protože jsem tento film viděl poprvé), že zde zahlédnu, něco co jsem před tím neviděl. No viděl jsem všecho a často i v zábavnějším podání./// Celkem 48%///(3.10.2006)

• - Sarah Michelle Gellar a Freddie Prinze Jr., kteří se natáčení žúčastnili, se později stali manželským párem. (Stirek45)

• - Škola Torrance High, ve které se natáčelo, je už „filmově“ známá. Probíhalo zde například natáčení seriálů Beverly Hills 90210 nebo Buffy, přemožitelka upírů, kde byla škola přejmenovaná na "Sunnydale High". (Dlee)

• - V závěrečné scéně, kde sedí studenti čekající na promoci, se objeví tehdy pouze jako komparzista Josh Radnor, později známý díky seriálu Jak jsem poznal vaši matku (od r. 2005). (zuzaSislerka)