• bestlama

Bulšit byl pro mě daleko vtipnější a romantičtější.....(18.5.2009)

Prostě průměrná romantická komedie, nic víc jsem od toho ani nečekal.(16.10.2009)

Když podobné řeči slyším od ostatních, tak bych jim nejradši jednu vrazil, ale: Je to sice děsná pí*ovina, scénář se napsal a celý štáb dal dohromady někdy o polední pauze po předchozím schroustání několika harlekýnek, ale Rachael Leigh Cook je děsně roztomilá a film ve své hluposti taktéž.(2.7.2005)

„A tak sme si povedali... vieš... že by si sa mohla zabiť.“ Zo začiatku osloví TAKÉ NORMÁLNE DIEVČA snahou stať sa pre fanúšikov žánru tínedžerskej romantickej komédie takým žmurkajúcim žánrovým dielkom, ako bol VRESKOT pre tínedžerský slasher. Ale nakoniec z toho vypadlo jedno pekne obsadené, zabalené a nalinajkované žánrové klišé s prekvapivo dobrým obsadením (Cooková, Waker, Paquinová, Pollak, DuVallová...aj Prinze Jr. sa tentokrát dá) a svižnými dialógmi za rovných 60%. P.S. Je normálne, aby vyložene podporná postavička na seba strhávala pozornosť tak, ako to robí magor Matthew Lillard (VRESKOT, SCOOBY-DOO)?(1.1.2005)

• Cival

Má to své kouzlo, zvlášť pro nostalgika, který stále podléhá naivním báchorkám ze střední školy. Rachael je sladká, do scénáře se ale vešla jen bezelstnost, hraničící s tupostí, a tuny klišé. Trochu nadhledu, pánové... Ale viděl jsem to dvakrát a nezabilo mě to, což dokazuje, že úplná hrůza Taková normální holka není (ale vzhledem k tomu, že Batman a Robin jsem viděl šestkrát, tak to asi není pádnej argument:-))(23.5.2003)

• - Sarah Michelle Gellar a Freddie Prinze Jr., kteří se natáčení žúčastnili, se později stali manželským párem. (Stirek45)

• - V závěrečné scéně, kde sedí studenti čekající na promoci, se objeví tehdy pouze jako komparzista Josh Radnor, později známý díky seriálu Jak jsem poznal vaši matku (od r. 2005). (zuzaSislerka)

• - Škola Torrance High, ve které se natáčelo, je už „filmově“ známá. Probíhalo zde například natáčení seriálů Beverly Hills 90210 nebo Buffy, přemožitelka upírů, kde byla škola přejmenovaná na "Sunnydale High". (Dlee)