Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Cival
  **

  Má to své kouzlo, zvlášť pro nostalgika, který stále podléhá naivním báchorkám ze střední školy. Rachael je sladká, do scénáře se ale vešla jen bezelstnost, hraničící s tupostí, a tuny klišé. Trochu nadhledu, pánové... Ale viděl jsem to dvakrát a nezabilo mě to, což dokazuje, že úplná hrůza Taková normální holka není (ale vzhledem k tomu, že Batman a Robin jsem viděl šestkrát, tak to asi není pádnej argument:-))(23.5.2003)

 • Ainy
  ***

  Oddychovka s dějem lehce předvídatelným, u kterého si člověk stihne vyžehlit i koš prádla. Pohádka o Popelce, o takové Pretty women, o ošklivce Katce, jednoduše stodevětadevadesátkrát ohrané story o šedé myšce, z níž se vyklube žena wamp. K tomu všemu bohatý hoch, premiant a fotbalista jako bonus. Jenže co by to bylo za romantické téma, kdyby se to ke konci nepotentovalo, nedošlo na rozčarování a uraženou osobnost. Jeden si pak může v horším případě spálit ruku, jak nedočkavostí očekává usmíření a polibky a ... nodoháje! Kde byl jako závěrečný potlesk?? Takže přece jen, vážení přátelé, přece jen došlo k neočekávanému zvratu. Doufám, že to nebyl až tak velký spoiler, ale nemůžu si pomoct, ten potlesk mi tam prostě chyběl!(22.3.2015)

 • Boss321
  **

  Další z řady teenegarských komedií, která nepřichází s ničím novým, jen s tím co jsme už viděli, někdy v lepším zpracování, jindy v horším.....(14.12.2007)

 • Lima
  *

  Jo, ta zlatá americká mládež. Luxusní bouráky, bohatí tatínci, všichni jsou strašně cool a happy a jejich parties jsou krutě nadupaný....a ta holka byla fakt divná. Rozuměj, neplácala na sebe metráky make-upu, nechodila v sexy hadrech, nechodila se zlatou americkou mládeží kalit. Naštěstí jí ten hezkej kluk otevřel oči.....ehm.....Ano, Tosime, máš naprostou pravdu. Bylo to hůůů, hůůů.....I když, viděl jsem i horší.....(8.3.2004)

 • DruidKarel
  **

  Na jednu stranu milá romantická komedie s neokoukanými tvářemi, ale na druhou stranu je to pořád to samé. Nejprve ošklivá holka - pak krásná - láska - zklamání - happyend. Ta holka byla fakt krásná, ale film byl docela bídnej a neoriginální. 2* jsou asi maximem...(14.7.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace