• Boss321

Další z řady teenegarských komedií, která nepřichází s ničím novým, jen s tím co jsme už viděli, někdy v lepším zpracování, jindy v horším.....(14.12.2007)

Už o trochu slabší než Deset důvodů, proč tě nenávidím. Taky je tento film parodován v Bulšitu a to opravdu dost dobře. :D(26.1.2013)

Tak tahle teenagerská romantická komedie je moje srdeční záležitost. Viděl jsem poprvé někdy v roce 2003 a hned jsem si tenhle film zamiloval. Tehdy to znamenalo také mé první setkání s Freddiem Prinzem Jr., které bylo takřka osudové. Postupně jsem se dostával dostával k dalším jeho filmům, až jsem viděl všechny jeho filmy, které jsou u nás k dostání. A tenhle film to odstartoval. Takže tohle je má velká srdeční záležitost, na kterou nedám dopustit. Jistě, děj je velmi triviální a snadno čitelný s předvídatelným koncem, ale mně to nevadí. Já mám filmy ze střední školy rád, a když je to koukatelné, tak je to o to lepší. Takže na tenhle film ať mi nikdo nesahá, prostě je můj oblíbený a tady hodnotím jako divák, nikoliv jako nezaujatý člověk, který přehnaně kritizuje a hledá plusy a mínusy. Navíc o jeho popularitě nejlépe svědčí to, že už asi nějaké dva roky po svém vzniku byl zparodován ve filmu Bulšit, který těžil právě z té největší části z parodie na tento film. Mně se to líbilo, jako divák jsem z toho byl nadšen, a dávám čtyři hvězdičky.(14.7.2008)

• Tommassi3

"Vlez mi někam, Zacku !!" - "Nic novýho !! Tam to znám.." ;)(19.11.2014)

Rozpočet $10miliónovTržby USA $63,366,989Tržby Celosvetovo $103,166,989(8.3.2010)

• - V závěrečné scéně, kde sedí studenti čekající na promoci, se objeví tehdy pouze jako komparzista Josh Radnor, později známý díky seriálu Jak jsem poznal vaši matku (od r. 2005). (zuzaSislerka)

• - Sarah Michelle Gellar a Freddie Prinze Jr., kteří se natáčení žúčastnili, se později stali manželským párem. (Stirek45)

• - Škola Torrance High, ve které se natáčelo, je už „filmově“ známá. Probíhalo zde například natáčení seriálů Beverly Hills 90210 nebo Buffy, přemožitelka upírů, kde byla škola přejmenovaná na "Sunnydale High". (Dlee)