Parta Plastic je zpět a nutno říci, že jsou více posedlé módou, zábavnější a divočejší, než kdy před tím! Popularita na vysoké škole může být více než nebezpečná.  Oprsklá Královna Bee se pustí do boje, ve kterém nemá žádnou šanci na vítězství... Tento film upozorňuje na to, že popularita na vysoké škole může být více než nebezpečná. Jo (Meaghan Martin) je velmi sebevědomá dívka, která chodí do posledního ročníku a vždy se stará jen o své věci. Toto pravidlo ji chrání před hněvem party Plastic. Jenže když je Jo svědkem, jak šéfka party Mandi (Maiara Walsh) terorizuje spolužačku Abby (Jennifer Stone), rozhodne se, že je na čase zaujmout k této situaci konečně nějaké stanovisko. Celá škola se najednou ocitne ve válce a Jo se chystá ukázat Mandi a všem Plastičkám její vlastní pravidla. (oficiální text distributora)

Patrix000

Film nic moc važne na jednicku to nemá ani nahodou prislo mi to vse moc falesný a rychlý vse muselo byt hned jasný to je divný film ma být zahadný a mam o nem premýslet tady to hned rekli a to bylo to nudný a neprijemný!!važne nuda ale za to že holcčiči intriky mam rad tak aspon ty dve hvezdicky dám!! ()

FirstFan

Kde začít? Třeba tím že nynější královna plastics je jen ubohá karikatura Rachel McAdams ? To, že někdo posbírá Disneyovské hvězdičky a šoupne je do laciného pokračování nebyl zrovna nejlepší nápad. ()

inhotep

Oproti jedničce bída, chybí mi Lindsay Lohan, Rachel McAdams a Amanda Seyfried, které z vcelku nezajímavého filmu vytvořily film koukatelný pohodový vtipný a trochu nadprůměrný, ruka režiséra byla taky jistější a byl lepší i scénář, který dvojka jen okopírovala. Je to tedy zbytečný video remake, a ne pokračování. ()

AneeR

Bez původní jedničky je to slabý!!...Musím dát proto jen dvě hvězdy! Prostě bez původního tria a Lindsay mě to tolik neoslovilo! ()

ES13

Jasný. Na první díl to nemá ani zdaleka! A podle mě už ani kdyby byla trojka, tak by neměla! Mě se ten film ale líbil. Je to jako ze života. Líbí se mi to, jak se ze super holky dokáže během školní docházky stát kravka skoro giga rozměrů! Navíc tam hrajou docela dobrý herci, takže tim líp pro film. A celkově je děj dobrej. Ale jak řikám. Mean Girls 1 . to je prostě klasika! ()

Kikaa_B

Na první a originální díl Protivných sprostých holek to zdaleka nemá, ale ty dvě hvězdičky jsem dala mojí oblíbené Claire holt a Maiaře Walsh a luxusnímu prostředí americké střední školy a životu amerických středoškoláků...jo a některé hlášky se opravdu povedly a dá se na nich zasmát . ()

Rathe

První díl měl něco do sebe, ale tohle už je jen marná náhražka něčeho, co určitě nebude fungovat. A taky nefungovalo. Řekl bych, že chtěli jen vymlátit peníze na "úspěchu" předchozího dílu. ()

Akinaz

Nebudu srovnávat s prvním dílem, s ním to má společného akorát ředitele a rozdělení místní školy na škatulky, do kterých se studenti stylizují. Jednoduchá teen komedie, která je o přátelství, pomstě, ale i o absolutní stupiditě některých postav, které ani nemusejí být blond. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Jedu s kámoškou ven, tati." - "Tvá kámoška má moc hezký auto a hlavně... Je to kluk!" Film pro desetileté slečny, který nelze srovnávat s filmem s Lindsay Lohan. - 20%. ()