• slovenský

Horor

USA, 2014, 90 min

• Štoček

Chcete zkusit mluvit se záhrobím a nemáte po ruce vhodné medium??? Může Vám pomoci Ouija, spiritistická deska pokryta písmeny a čísly, která Vám umožní komunikovat s duchy. Jen dávejte pozor, aby jste se nestali i Vy součástí záhrobí. Bohužel Debbie hru zcela nerespektovala a hrála ji sama, což ji vedlo k záhubě. Její blízcí se snaží najít vysvětlení v samotné desce a v jejím domě, kde umřela. Tahle teenagérovská vyvražd'ovačka se moc nepovedla, hold každá duchařina zkratka nemůže být dobrá. 40%.(24.2.2015)

Rozpočet $5miliónovTržby USA $50,856,010Tržby Celosvetovo $100,077,464Tržby za predaj Blu-ray v USA $1,120,462 //počet predaných kusov 48,864Tržby za predaj DVD v USA $2,056,480 //počet predaných kusov 105,137║ režisérsky nejde ani o najhoršiu prácu ale dejovo to zapadá do obohranej rutiny, takže nič nové pod slnkom /45%/(23.2.2015)

• rollman1

Děsnej sranec, ale co čekat od něčeho co se ani nesnaží býti aspoň něčím vyjímečné. Je to Mainstream jak vyšitej se vším všudy. Neznámí, mladí herci, nulová atmosféra, lekačky tuctové a tudíž nepřekvapí, že se víc leknete vrány za oknem, pointa známa už od 20 minuty a promarněný potenciál. Kdyby to bylo aspoň zábavné, ale ono to děsně nudí. Tohle se nedá doporučit ani největšímu nepříteli. Jedna hvězdička za bábu na vozejku, která mi přišla jako jediná sympatická.(17.11.2014)

• Pilda17

Ouija nic nového nepřinese, ničím nevynikne a nepřekvapí. Další horor, který táhne do kin a do nějakých kvalit má hodně daleko. Po zklamání s Annabelle a Jessabelle přichází další. Jsem rád, že ve všech třech případech utekl kvalitní rip dříve, než jsem stihl zavítat do kina. Ouija je čistokrevný průměr, který se nesnaží nabídnout nic navíc a to je špatně .. 4/10 = 49%(18.11.2014)

• ivishka

V tomto filmu hodně dbají na ústní hygienu. V poslední době jsem hodně přemýšlela, zda zvolit zubní nit a nebo mezizubní kartáčky. Díky filmu Ouija jsem se konečně dokázala rozhodnout. A teď vážně. Jedná se o typickou dojičku peněz, která ve výsledku nemá skoro co nabídnout. Koncept, který byl v podstatě převzat z nesmyslné, avšak nikoliv divácky příjemnější série Paranormal Activity, se zakládá na stejném principu lekacího systému pro diváky. Rozhodně oceňuji poutavou dějovou linii, která se točila hlavně kolem party kamarádů, kteří chtěli zjistit jak se věci mají. Každopádně musím poznamenat, že už nikdy nezajdu do kina Premiere Cinemas.(1.12.2014)