• slovenský

Horor

USA, 2014, 90 min

• schizmo

Pokud je za top současného hororového žánru bez ostychu považováno Insidious nebo The Conjuring, pak se nedivím, že tu vzniká prostor pro to, beztrestně si myslet, že je v pořádku točit takový póvl jako je Ouijia. V případě, že filmy co jdou do kin maj už tak mrzkou kvalitu či atmosféru, a nejenže vykrádají staré kultovní klasiky, ale i bezostyšně jeden druhého, pak by mě vlastně nemělo překvapit ani tohle. Jenže tenhle film vyniká jinou přidanou hodnotou a tou je jakákoli absence emocí hlavní herečky (ale v podstatě i dalších herců), která ve filmu příjde o většinu přátel a je přítomna smrti několika z nich, ale v dalším záběru už se zase tváří jako by se nic nestalo a šla si do kantýny pro sváču. To je zkrátka ostudné! No ale on ani ten generickej příběh není žádná sláva, přestřelenej konec vlastně už ani nepřekvapí, protože z principu čekáte nějakou kundárnu. No, kurvoval sem u toho dost.(12.12.2014)

• zelvopyr

Nečekal jsem nic extra - a je to tak, unylý duchařský podprůměr. Jako obvykle, herci do toho zapadají, nejvíc klasickým "zrovna-mi-děsivá-zrůda-vyvraždila-spoustu-nejbližších-a-já-se-tvářím-jako-že-jsem-z-písemky-dostala-dvojku-místo-jedničky-a-jsem-trošku-otrávená".(28.2.2016)

• Ramirez85

Kdyby se v Tesku namísto těch user friendly písniček pouštěly horory, Ouija by stála ve frontě někde hodně vepředu, což samozřejmě nemyslím nijak v dobrém, tenhle "horor" je totiž špatnej úplně ve všem, v čem být špatnej mohl. Takže největší horor nakonec byly ty taiwanské titulky, přes které byly titulky slovenské (nic proti Taiwancům, a už vůbec nic proti Slovákům :-). A ještě rada na závěr- jestli budete někdy točit horor, nikdy v něm nepojmenovávejte nikoho jménem Belle (a už je šumák, jestli 'Jessa', 'Anna' nebo 'Issa', dejte na mě ;-).(28.11.2014)

Žiadne veľké očakávania som od tohto neočakávala a o to bolo väčšie prekvapenie v pozitívnom zmysle slova.Začína sa to klasickou klišé zápletkou kedy onen svet-svet duchov potrebuje opäť pomocnú ruku od nás preživších ľudí z mäsa a kostí,lenže tentokrát je to iné a síce,idú na nás prostredníctvom starodávnej hry.Ostatné si už domyslite..: Ľahko stráviteľná duchárska záležitosť,ktorá mi chutila k prekvapeniu moc dobre + dostačujúca stopáž.Tak zhasnite svetlá,zastrite závesy,zážitok a atmosféra sa tým umocní na silné 3 hviezdy.(4.4.2015)

• Terva

CITÁT - Je to jen legrace........ Velký časový skok a absence nějakého cennějšího vysvětlení je temnotou příběhu. Strašně se to táhne, napětí skoro nulové, kamera příšerná, hudba nedodělaná a herecké obsazení je škoda vůbec komentovat. CITÁT - Je to jen hra......... Ano je to jen hra a já při té hře hodinu trpěl, aby se pak něco málo stalo. Hodinu nudy a nesmyslů. A když už se něco děje, jsem jak nasranej duch a začínám mu fandit. Bohužel, tvůrci mu zas tak moc nefandí a ikdyž se snaží aby to vypadalo strašidelně, je to jen pohádka před spaním. PS - Nebojte se ono se toho zas tak moc nestalo. CITÁT - Co chce ten duch?.........(24.2.2015)