Není nic snazšího než vyvolávat duchy v domě s velmi temnou a pohnutou minulostí. Přesvědčila se o tom Debbie, která ke své smůle nerespektovala základní pravidlo „hry" Ouija. To praví, že by ji člověk v žádném případě neměl hrát sám. Z blonďaté krásky, která měla život před sebou, se kvůli tomu stal oběšenec, jenž už to má za sebou. Truchlící přátelé její náhlý odchod nemůžou pochopit a při pátrání po možných důvodech v Debbiině pozůstalosti narazí i na dřevěnou desku Ouija. Není nic snazšího než se na to zeptat přímo Debbie. A ještě lépe – zeptat se na místě, které bylo němým svědkem jejího tragického konce. Asi žádný z účastníků spiritistické seance ale ve skutečnosti nevěří tomu, že by se od kamarádčina ducha něco dozvěděli. Jenže pak s nimi začne deska komunikovat. Výjimečný a nečekaný zážitek však pro některé z nich může být úplně posledním v jejich životě. Otevřený komunikační kanál do záhrobí je totiž mnohem nebezpečnější, než by se mohlo zdát a někteří duchové si nechtějí s živými jen popovídat. (Cinemart)

herr_carter

"OUIJAAA!!!"", to jsem se zase spálil kurva !!! Kdyby místní partička dementních neherců raději vyvolávala duchy do trenýrek, udělala by líp...................... moje hodnocení = 2 z 10. ()

Kienast

Ouija ať se chytne za ruku s Jessabelle a Annabelle a táhnou zase za "velkou louži" !!! Trapné, nudné, bez lekaček, bez atmosféry a herci o ničem. 20% ()

Saf123

Stále se sama sebe ptám, proč vždy přežije ten hlavní vůdce party? Právě on by měl být na "blacklistu" mezi prvními. Co se týká děje, občas nějaké lekačky byly velmi dobré, ale spíše většina byla očekávaná, takže děj průměrný. Jinak dávám veliké plus "milé" babičce na vozíčku, která to s hlavními postavami myslela jen a jen v dobrotě :D. ()

KoRner

Bezatmosférická a bezdejová duchárska sranda pre MTV mládež. To oko na duchov je dobrý nápad, ale absolútne nevyužitý. ()

666Carnage

Další hororový průšvih. Příběh o ničem, absolutně nic lekacího, nic strašidelného. Naprosto stupidní film o hloupý deskový hře. Nezajímaví herci, prostě kravina a to rozuzlení a ten konec? Plácal jsem se po hlavě říkal si proč?! Prostě asi vymřely dobrý horory. 25% ()

Lisabellla

Ále jo, člověk se nechá přemluvit a trochu se poleká. Jeden z těch fajn duchařských lekavek. Film se sice měl tendenci rozjíždět od prvních minut, kdy se krásná blondýnka oběsí na vánočních světýlkách, tím ale začátek končí .. pak půl filmu nic ... než se zase začne něco dít. Ale přiznávám, že když se dít začalo, měla jsem chvílema až husí kůži. Škoda té první poloviny.. kdyby se vykašlali na tu omajdu kolem a rovnou tam frkli scénu s matkou a pak zbytek filmu postavili na rozpracovanější verzi konce, bylo by to snad i na čtyři, možná pět ... jinak musím ocenit kameru, měl to vychytaný. ()

korndaddy

Tady není nic. Od špatných hereckých výkonu (zejména scény na pohřbu, byli obzvláště zábavné...) přes nesympatickou hrdinku a celé osazení až po stupidní příběh nebylo na snímku nic co by mě donutilo dát větší počet.. Krom tech dvou lekaček ()

Han22

Typická moderní duchařina. Film, kde umíráte hodinu nudou při sledování absolutně nevýrazných herců hrající nezajímavé postavy. A pak se teda milostivě začne něco dít. Musím uznat, že "něco dít" bylo pár celkem vymazelných scén (rozbitá hlava o umyvadlo) a duchové křičí a straší celkem solidně, takže to nakonec úplná ztráta času nebyla, ale za pár dní si z toho nebudu nic pamatovat. PS SPOILER: Pokud teda hrdinka udělala chybu a osvobodila ducha až po hodině, kdo vraždil předtím? ()

HiddenDragon

Nijak originalni ducharina s tuctovymi herci. Takovej popcornak na vecer, s mnohokrat videnymi situacemi, akorat se vse toci kolem ducharske varianty Jumanji 😆 Jako reklama na deskovku Ouija od Hasbra to jde, jako horor zcela prumer. ()

MareT.

NO hruza. Pribeh otrepany jak hadra, scenar nudny, zadnou scenu si nezapamatujete, vrazdy jsou nudne a rychle, takze z hororu moc teda nezbyva. Film sice rychle utece, ale ja si uvedomil, ze zazitek je to stejny, jako se divat hodinu a pul z okna na hrbitov. Moderni horor je trosku jinde. Jedine, co jsem ocenil byl asi napad. ()

Litvicek

Přiznám se, že když jsem viděl a četl dialogy na začátku mezi těma mladýma dementama, tak jsem to radši potom už jenom přeskakoval. Takhle dementní to bylo. Když přeskočím teda tlachání, zbyde nám tak 20-25 minut docela kvality. Sice předvídatelné a plné klišé ale trochu kvality tam bylo. No, co si budeme namlouvat, je to sračka jak hrom. Trailer vypadal skvěle, já horory miluju a proto jsem se těšil ale problém je ten, že tady se bát člověk prostě nemůže, protože ty scény jsou udělané tak, že už pět minut dopředu víte, co bude následovat. Tohle prostě nemohlo fungovat. Co říct? Na to, že je to teen podívaná, tak tam nebyla žádná nahá děva, což by sice na bodech nepřidalo ale já bych měl zpříjemněnější sledování. ()

danielosbourne

Příjemná duchařina, která sice moc nevyděsí, ale pár lekaček se přeci jen najde. Některé jsou zdařilé, jiné se trochu nepovedly, ale výsledek je v celku ucházející. Postavy se občas chovaj fakt debilně, ale už jsem viděl větší průsery a ouija mě překvapila, protože jsem od ní vůbec nic neočekával. Slušnější průměr. ()

ZdenoLo

Neviem čo za verziu filmu som pozeral ale skoro polovica scén z traileru vo filme vôbec nebola. Aj keď túto trapošinu by asi žiadna sebemenšia scéna nedokázala zachrániť. Celkovo mi celý film prišiel ako predĺžená verzia jednej epizody zo seriálu bojíte sa tmy. A to nechcem seriál nijako uraziť. V takýchto ducharinách by malo vládnuť napätie a nie posmešný výsmech ktorému som sa neustále nevedel ubrániť. Z ľútosti dávam jednu hviezdičku za ktorú sa už teraz hanbím.. ()

farfalla

Nejsem zkušený fanoušek hororů, stačí málo, abych se vylekala. Tady jsou zhmotnělí duchové minulosti a vraždy, ale celý film má spíše za úlohu přes příběh sestavený z různých klišé představit hrací desku Ouija, která je známá hlavně v Americe. ()

Corpsegrinder odpad!

Tak to byl zase nátěr. Šel jsem do filmu už s tim že to bude sračka a byl jsem připravenej brát to s odstupem, bohužel je to přesně taková blbost jak jsem čekal. Úvodní bubu scéna která by měla zřejmě nalákat do filmu je napínavá jak svině neboť se tam samy pootevřou dveře a zapne se sporák takže jsem chvilku nevěděl zda tam někdo přišel strašit a nebo si dělat večeři. Následně se oběsí holka a já si právě sral do kalhot strachy jelikož jsem se omylem podíval na hodiny a zjistil že jsem teprve v pátý minutě a čeká mě ještě víc jak hodina utrpění. A pokud se po 5 minutách koukám na čas tak je zřejmě hodně věcí špatně. Dialogy ve filmu jsou jak z paralelního vesmíru kde lidi náhodně generujou slova do věty. Kámoška který hlavní hrdinka vypráví jak se v domě zabitý cejtí nepříjemně a ta jí odpovídá že je to normální že je jen ve stresu aby o 2 minuty později vešla do toho samýho baráku a řekla JÁ TADY NECHCI BEJT CEJTIM SE DIVNĚ. Film je zřejmě cílen na publikum co se vyděsí i při pohledu na krev když maj krámy a dobrej kvalitní horor neviděli ani oknem vesmírný družice. Typickej kinohoror. ()

MatejNosal

Co to malo znamenať?? Hrozný horor. Ale na pokračovanie sa teším to vyzerá o poznanie lepšie a réžia je tam tiež schopnejšia. (29%) ()

Hanys_

Jedním slovem špatné. Strašidelné to není vůbec a většinu filmu to působí jen jako hodně slabé teen drama. Ke konci se to sice trochu rozjede, ale to už na můj vkus bylo podzdě. Měl jsem v plánu dát oba díly za sebou, ale tohle kombo dneska nezvládnu. ()

bloodline

Slabučké až hrôza... Dielko Ouija radím do kategórie vstupného pohovoru do útrob desivej zábavy. Neskúsený začiatočník si prejde prvými zimomriavkami, ale zároveň nepríde o panenstvo v prvom náklade do gatí. Možno v spánku zaklope prvá nočná mora, vyraší studený pot... Nás, hororovo ošľahaných, opradie akurát pocit viny z premárneného času, ktorý mohol nájsť užitočnejšie uplatnenie (už aj hranie Osadníkov z Katanu samého so sebou mi príde viac desivé). Kvalita teraz bokom a klobúk dolu pred marketingovým oddelením, pretože pretlačiť do kín sračku typu Ouija, musí byť výkon na úrovni vedeckého dôkazu záhrobia. No a navyše ešte na tom zaryžovať 100 melcov pri rozpočte 5 mega, tomu sa hovorí genialita. ()

Pat.Ko

Ouija je priemerný hororový snímok so štandardným príbehom. Radím vám, aby ste od tohto filmu veľa neočakávali, inak sa sklamete. Je to jeden z tých hororových filmov, ktorý vás žiada, aby ste zhasli svetlo a užili si len rýchlu strašidelnú jazdu, potom z nej vystúpite a rýchlo prejdete k niečomu inému. Nie je to najhorší horor, ani nič extra. ()

Legendární Osvícení bude mít druhý díl

Legendární Osvícení bude mít druhý díl

29.01.2018

Ano, čtete dobře. Hororová klasika Stanleyho Kubricka by měla nafasovat pokračování, a to celých 38 let po premiéře. Koho za něj můžete vinit? Samotného Stephena Kinga! Autor knižní předlohy totiž v… (více)

Trojnásobná dávka Spielberga

Trojnásobná dávka Spielberga