Vidět ten film tak před deseti lety, samou radostí bych si ucvrkl do trenek. Máme tu parádní sporťáky, sličné děvy a hlavně Arnolda! Na ksichtu mi ale přibylo pár vrásek (nutno říct, že méně než Rakouskému dubu) a chci už trochu víc. Pořád je to, ale více než slušná zábava, která místy velmi příjemně překvapuje. Jednoznačným kladem je Ji-un Kim, který ždíme z toho co má maximum, pomrkává na staré westerny, je řádně krvavý a snaží se nejít obvyklou cestou a když už musí, utahuje si z toho. Po herecké stránce jde o neurážející standard dělající křoví staroušovi Arnoldovi, který je přesně takový jak ho máme rádi. Knoxville naštěstí moc neotravuje. Je tu několik opravdu povedených scén, které KONEČNOU táhnou do nadprůměru, z nichž nejlepší je geniální honička v kukuřici. Hlavně Arnold se tu vrací s takovou parádou jaká se sluší a patří, škoda že ho v kinech nevítá víc lidí.(13.2.2013)

Ji-un Kim opět nezklamal a natočil s Arniem skvělou poctu 80kovym akčňákům jak má byt ! Arnold tu opět hraje Terminatora a nikdo s tím absolutně nemá porblém a když porcuje borce ve dví gatlingem tak stále vypadá kultovně až z toho bolí koule ! Fakt škoda, že si film na sebe nakonec nevydělal... ale třeba to celé zaplatil General Motors, bo ve filmu se výhradně jezdí s jejich kárama :))(19.10.2013)

Mám pocit, že v Hollywoodu probíhá poslední dobou soutěž o Nejrychleji sesmolený scénář a že Nolfi s Nachmanoffem jako první pokořili hranici třiceti minut, protože tohle působí vskutku legračně. Na druhou stranu to ale je příjemný návrat největší akční legendy minulého století, odehrávající se v pohodovém tempu, mající několik fajn postav, slušnou akci a pár hromových hlášek s rakouským přízvukem. Myslím, že se na tuhle oldschool záležitost kouknu kdykoliv znovu, jen sakra nevím, kam se podělo to po svodidlech driftující fáro z trailerů! 70%(31.5.2013)

Welcome to Somerton! 65 %, avšak pokud budete v "Arnold módu" je to i na 80 %. Akorát ten Knoxville nápadně připomínal dobrosrdečného retarda Joxera z Xeny a jeho postava do filmu zapadala asi jako Whitaker do crazy komedie (tedy vůbec). Bavila jsem se královsky a nepamatuju, kdy jsem se naposledy v kině tolikrát nahlas zasmála. Wunderbar! Avšak ani bývalý guvernátor s rotačákem v ruce a bicákem, co rozbije sklo auta, tento nevyrovnaný mišmaš nezachrání. [Kino](21.1.2013)

Měl jsem z toho pocit, jak ze starýho dobrýho akčňáku. Obyvatelé buranova jsou všichni sympaťáci a Arnold je super i s vrásčitym ksichtem. Je vidět, že režisér je z Koreje, protože asijská ujetost se projevila na postavě Johnnyho Knoxvillea, kterej tam běhá ve středověký helmě se štítem. Bohužel hlavní záporák byl necharismatickej debil a Forest Whitaker a FBI totální a meganeschopný kašpaři.(10.2.2013)

• - Ve scéně v čase 1:10:09 u auta opřená zbraň není, v čase 1:10:13 však již ano. (dc125)

• - Podľa scenára malo byť kukuričné pole hneď za mestom. Filmári mali na konci ulice zelenú zástenu a dodali ho tam následne. (gogo76)

• - V sklade zbraní novozvoleného zástupcu šerifa Lewisa Dinkuma (Johnny Knoxville) si policajt Mike Figuerola (Luis Guzman) vzal meč použitý vo filme Barbar Conan (1982), kde hlavnú úlohu stvárnil Arnold Schwarzenegger (Ray Owens). (Kadas97)