Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ScreamJay
  ***

  Terminátor, artróza, mokasíny a dioptrický brejle aneb jak jsem čekal větší bordel na hranicích Mexika (!!!) Né že bych si musel mazat klouby opodeldokem, ale jako pamětník zlatý éry videopůjčoven jsem si skutečně ještě jednou chtěl říct: "Hej, už si viděl ten novej film se Schwarzeneggerem?!" Arnold, to je něco jako Clint Eastwood, kůže už na něm plandá jak pysky utahanýmu blodhoundovi, jeden univerzální výraz, ale přesto je to pořád TEN Arnold, osmdesátková nostalgie ověšená municí. The Last Stand ale zas tak nostalgicky nevnímám, spíš jako scénáristicky odfláklou jízdu, která ve stěžejních momentech šlape sotva na půl plynu. Jak se dneska některý akčárny ženou do antigravitační absurdity, tady je to naopak všechno neskutečně pomalé, vláčné, bez energie. Takže sem v závěru nevěděl, jestli Arnolda víc sere nijaký Eduardo Noriega nebo blížící se důchodová reforma. Moderní western? Ani zdání! Od režiséra s takovou pověstí, jako má Ji-un Kim, bych čekal mnohem víc, než jen řemeslnou legrácku bez pořádně intenzivní akce. Díky bohu za ten kulomet wehrmachtu a slepě naivní radost z toho, že HE IS BACK, AGAIN. [final rate: 65%](24.5.2013)

 • Bloody13
  ****

  Můj akční hrdina (nejen) z dětství se vrátil, a já můžu s velkou úlevou konstatovat, že jeho comeback se vskutku vydařil. Samozřejmě už to neni ta chladnokrevná, ocelová mašina z dob Rudého horka nebo Komanda, ale frajer a sympaťák je to pořád stejnej. Charakter z něho stříká podobně jako krvavý cákance z jeho nepřátel, z kulometu a brokonice mu to střílí jako za mlada, a do toho nezapomíná skrze zuby pálit ostropalný hlášky. Film má hodně nakročeno do akčního westernu, navíc má skvělej spád, pořád se v něm něco děje, obsazení je víc než luxusní (Stormare, Whitaker a i pro toho Stantona se našlo místečko) a celej tenhle promazanej stroj diriguje vizuální mág z Koreje. Konečná prostě MUSÍ potěšit všechny Arnieho fandy. Jinak honička v kukuřičnym poli je pěkná, ale tu předchozí střílečku netrumfla. (80%)(23.4.2013)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  Při žádném ze svých častých útěků do Mexika jsem si nepostavil vlastní most, neřídil jsem cokoli s označením ZR1 a ani jednou jsem si s policejním vrtulníkem nehrál na slepou bábu. Z tohoto úhlu pohledu mi zkrátka tento jednoduchý akční film dodal inspiraci a já jsem mu za to vděčný. Vždyť se tam tak pěkně střílelo, jezdilo i hláškovalo, že jsem ochoten velkoryse přehlédnout tu počáteční pohádkovou fantazii, při které bývalý pan guvernér sází spíše na své analytické myšlení než na tradiční bi-, tri-, quadri- a jakékoli jiné cepsy.(16.6.2013)

 • xxmartinxx
  ***

  Místy (úmyslně, což je chvályhodné) velmi vtipné, režijně a dějově ale bohužel slabé. Pár hlášek stojí za to, ale celkově to nechytne ani nevtáhne. Asi jako reklamy na Vodafone s Chuckem Norrisem.(21.1.2013)

 • Lateef
  ***

  Mám pocit, že v Hollywoodu probíhá poslední dobou soutěž o Nejrychleji sesmolený scénář a že Nolfi s Nachmanoffem jako první pokořili hranici třiceti minut, protože tohle působí vskutku legračně. Na druhou stranu to ale je příjemný návrat největší akční legendy minulého století, odehrávající se v pohodovém tempu, mající několik fajn postav, slušnou akci a pár hromových hlášek s rakouským přízvukem. Myslím, že se na tuhle oldschool záležitost kouknu kdykoliv znovu, jen sakra nevím, kam se podělo to po svodidlech driftující fáro z trailerů! 70%(31.5.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace