poster

Konečná

 • USA

  The Last Stand

 • Slovensko

  Konečná

 • Velká Británie

  The Last Stand

Akční / Thriller / Krimi

USA, 2013, 107 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Hitman_47
  *****

  Ji-un Kim opět nezklamal a natočil s Arniem skvělou poctu 80kovym akčňákům jak má byt ! Arnold tu opět hraje Terminatora a nikdo s tím absolutně nemá porblém a když porcuje borce ve dví gatlingem tak stále vypadá kultovně až z toho bolí koule ! Fakt škoda, že si film na sebe nakonec nevydělal... ale třeba to celé zaplatil General Motors, bo ve filmu se výhradně jezdí s jejich kárama :))(19.10.2013)

 • Skejpr
  ****

  Hrdé oldchool béčko se srdcem na správném místě, výtečně mířenou sebeironií a navrch neuvěřitelně dynamickou implikací rychlosti, navíc docílené velmi klasickými prostředky. U mě dobrý :)(27.5.2013)

 • xxmartinxx
  ***

  Místy (úmyslně, což je chvályhodné) velmi vtipné, režijně a dějově ale bohužel slabé. Pár hlášek stojí za to, ale celkově to nechytne ani nevtáhne. Asi jako reklamy na Vodafone s Chuckem Norrisem.(21.1.2013)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  Při žádném ze svých častých útěků do Mexika jsem si nepostavil vlastní most, neřídil jsem cokoli s označením ZR1 a ani jednou jsem si s policejním vrtulníkem nehrál na slepou bábu. Z tohoto úhlu pohledu mi zkrátka tento jednoduchý akční film dodal inspiraci a já jsem mu za to vděčný. Vždyť se tam tak pěkně střílelo, jezdilo i hláškovalo, že jsem ochoten velkoryse přehlédnout tu počáteční pohádkovou fantazii, při které bývalý pan guvernér sází spíše na své analytické myšlení než na tradiční bi-, tri-, quadri- a jakékoli jiné cepsy.(16.6.2013)

 • POMO
  ***

  Sympatická herecká zostava v akčnej jednohubke, ktorá občas prekvapí dobrým nápadom a občas zatrpkne lacným klišé. Arnold, veľké zbrane, sexy kočky, rýchly šporťák s honičkou v kukurici, atď. Celkom zábavné, a určite lepšie než sľuboval nemastný-neslaný trailer.(22.1.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace