Tisíc a jedna noc

• Turecko 1001 Gece (více)
Telenovela / Drama / Romantický
Turecko, (2006–2009), 117 h 26 min (Minutáž: 68–104 min)

Režie:

Kudret Sabancı

Kamera:

Tolga Çetin

Bergüzar Korel, Halit Ergenç, Tardu Flordun, Ceyda Düvenci, Metin Çekmez, Tomris Incer, Ergün Demir, Hazal Gürel, Sennur Kaya, Ahu Sungur (více)

Série(3) / Epizody(90)

Krásná Šeherezáda má těžce nemocného syna. Na jeho léčbu však nemá dostatek peněz. Majitel společnosti, v níž pracuje, je ochoten jí peníze půjčit. Ovšem jen pod podmínkou, že s ním stráví noc. Od té chvíle touží po její přítomnosti stále víc... (TV Prima)

helrohir odpad!

Takže tento odpad lákal na Slovensku k obrazovkám väčšinu populácie a následne boli hlavné hviezdy pozvané na DOD v Markíze, a šaleli za nimi tísíce ľudí? Ja už nechcem žiť v tomto štáte :( ()

Ssabinka odpad!

Ani 3 minuty se na to nedá dívat. Nechápu, že ty telenovely září takovýma barvičkama a i podle nich poznáte, jakej je to sranec. Na blití.. ()

x_silver odpad!

Jednou jsem poslouchal rádio. Byla v něm debata o novém seriálu Tisíc a jedna noc. Jedna volající se do této debaty připojila s tím, že svoji právě narozenou dceru pojmenuje Šeherezáda podle hlavní postavy tohoto seriálu. Bylo mi až k pláči... ()

Anteia odpad!

Jako geniální seriál pro určité kategorie individuí, ale odpad pro většinu včetně mně a jsem přesvědčena, že právem. ()

Johniii odpad!

Panejo tak tohle je kvalitka :D. Telenovelka ala Alibaba jak se patří. No nemá cenu to tady nějak hodnotit a rozepisovat se o tom jaká je to sračka, tak vám alespoň povím jednu komickou příhodu. Tehdá jsem si takhle pustil v obývacím pokoji televizi a dávali, nepletu-li se, Hannibala (seriál) na AXN. Přisla moje drahá maminka a prohlásila: na jaký úchylný krávoviny to zase koukáš. Neměl jsem náladu s ní cokoliv řešit a šel jsem si pustit televizi do jiného pokoje. Po nějaké chvíli si jdu do ledničky pro nějaký žvanec a slyším, že drahá matička se na něco také dívá, nakouknu do obýváku a zjistím, že po tom, co jsem byl od Hannibala vyhnán se slovy ,,co je to za sračku,, si pustila tuto perlu... ()

marek29 odpad!

Není se vůbec nad čím smilovávat :D Šeherezáda ani Onur Aksal si nic než odpad nezaslouží. Chápu, že pouze televize Hovna může zařadit 2x týdně do vysílání tuto pecku v primetime. To hovoří za vše. Nebrat vůbec. ()

Berty00 odpad!

Ako už býva vo zvyku,takéto "šoky" často začnú vysielať na slovenských programoch pretože proste nemajú čo dávať...Táto turecká telenovela je odlišná od iných asi iba tak že tam sú iný herci ()

klichem

Po prvých 2 častiach, ktoré som videla v TV bol môj komentár takýto: "Uboha telenovela, ktora je este o level primitivnejsia od tých brazilskych a columbijskych na aké sme všetci zvyknutý z TV. ( A to som si myslela, ze sa uz nic horsie vyprodukovat neda.) Zabery na otrasne sa tvariacich hercov, trvaju nehorazne dlho až mi drmalo ovladačom v ruke. Hned po prvej epizode viem, že týmto hnusom už čas určite zabíjať nebudem." Po tom čo som ho sem napísala a ohodnotila to samozrejme ako odpad... som si aspon 2 krát za mesiac (ked pridem v piatok domov zo skoly) po 4 hodinovej ceste vlakom lahla na gauč zapla telku a pokojne som si to nechala bežať, ked sa nad tým teraz zamyslím, určite som tento seriál podhodnotila. Ved nie je prijemne ked si aspon raz za čas možete sadnut k telke a oddychnut si?! Nepocuvat ziadne skreky tipu Jacki Chan a nečumieť na Segalov ksicht. Nehovorim, že je to najjasnejší drahokam kinematografie s akým som sa kedy stretla. Jednoducho je to pozeratelne... Preto svoje hodnotenie čestne opravujem. ()

benny159 odpad!

Jasný dôkaz toho, že v markíze vedie žena. Nie je už normálne aby v hlavnom vysielacom čase od utorka do piatka išla táto megastupidná kravina a sračka v jednom. Dať telenovelu o ôsmej večer, to už je drzosť. Markíza týmto u mňa hlboko klesla. Raz som večeral v kuchyni, a za tých pár minút som si len vypočul pár "duchaplných" rozhovorov hlavných postáv a myslel som, že večera pôjde naspať von. A preto bez výčitiek svedomia môžem dať jasný ODPAD !!! 0% Markíza, hanbi sa !!! A najnovšie aj TV Nova. Kam tento svet speje.... ()

Zaynab

Po prvním díle bych děj shrnula asi tak, že dva latentní homosexuálové se procházejí luxusním prostředím, jež se mění, a neustále spolu probírají, jak jsou ženské hrozné, vypočítavé a únavné potvory. Pochopitelně jejich slova podpoří naprosto "neočekávaný" pokus povětrné blondýnky (evropského vzhledu a pochybných morálních kvalit, jak jinak) sbalit šéfa, tedy absolutního nepřítele dívek a žen. Náhle do děje vstupuje jedna popelka, která potřebuje peníze na léčbu vážně nemocného syna, a tak přistoupí na nemravný návrh hlavního odpůrce žen. Ta jedna hvězda je za to, že telenovela by mohla skvěle fungovat jako výchovný prostředek pro dívky, které by se ráda vdaly za bohatého šejka. Je moc "pěkné", jak se v tomto světě přepychu k ženě chovají jako k majetku, musí prostě poslouchat. Někdy chápu i ty feministky... Na druhou stranu na to stačil jeden film, Bez dcerky neodejdu, a není třeba roztahaných 180 dílů. TV Nova se pro příštích několik měsíců stává tímto definitivně nekoukatelnou. Jak může česká televize dávat něco tak neslučitelného s evropským kulturním a hodnotovým základem v hlavním vysílacím čase?! ()

dud odpad!

Kapitální sračka v prime timeu - něco takového je možné jen v Česku a na Slovensku. Nova se navíc rozhodla nasadit agresivní strategii a cpát lidem do hlav tento vrchol kinematografie 4 dny v týdnu. Pokud si tento postup díky sledovanosti udrží déle jak 3 týdny, ztratím zbytky naděje, že lidská rasa dosud nosí v lebce mozek. ()

FOOSE__ odpad!

To si z nás dělají srandu, na posrane česke komerční TV se nejde koukat, jeste ze se daj nějake ty kvalitní snímky sdílet protřednictvím netu. ()

kviczala

Vy intelektuální chudáčci, to by bylo, kdybyste dali telenovele alespoň hvězdičku. Nebo kdybyste ohodnotili něco kladně. Ráda jsem se podívala a zajímalo mne, z jakého důvodu je kvůli tomuto tureckému úletu na Nově tolik povyku. Nic překvapujícího, prostě telenovela, ale tentokrát z nezvyklého prostředí. Niktoriusi, napsal jsi zajímavý komentář! A souhlasím... Opravdu mne fascinuje, že někdo dokáže zařadit tolik nepodstatných záběrů do děje (například manželka přinese limonádu manželovi, ten ji na ex vypije, do toho hraje strhující hudba, nikdo nic neřekne, tím celá scéna končí - co tím chtěl básník říci, nikdo netuší). To je prostě úlet... Luxusní prostředí je nádherné... Jedno podívání však stačilo :-) ()

Jimbopepo odpad!

Takže čo dodať. Som veľmi rád, že na CSFD, kde aj najstrašnejšie telenovely dostávajú okolo 20%, dostal tento kvet tureckej televíznej tvorby až 4% :D Svedčí to o kultúrnej úrovni televízie Markíza, ktorá takúto superko.otinu dala do hlavného vysielacieho času. Mediálne masírovanie mozgov mohlo ovplyvniť a podporiť v sledovaní týchto zvratkov slaboduchého, podpriemerného, tupého, zaostalého, nemysliaceho televízneho diváka, ale som rád, že podpora takejto tvorby tu na CSFD výrazne klesla :D ()

D.o.D odpad!

Ten 1 díl mi bohatě stačil... Možná časem hodnocení změním, ale zatím je to na mě trochu moc... ()