Tisíc a jedna noc

• Turecko 1001 Gece (více)
Telenovela / Drama / Romantický
Turecko, (2006–2009), 117 h 26 min (Minutáž: 68–104 min)

Režie:

Kudret Sabancı

Kamera:

Tolga Çetin

Bergüzar Korel, Halit Ergenç, Tardu Flordun, Ceyda Düvenci, Metin Çekmez, Tomris Incer, Ergün Demir, Hazal Gürel, Sennur Kaya, Ahu Sungur (více)

Série(3) / Epizody(90)

Krásná Šeherezáda má těžce nemocného syna. Na jeho léčbu však nemá dostatek peněz. Majitel společnosti, v níž pracuje, je ochoten jí peníze půjčit. Ovšem jen pod podmínkou, že s ním stráví noc. Od té chvíle touží po její přítomnosti stále víc... (TV Prima)

Fugito odpad!

Vôbec ma telenovely nepriťahujú, a určite pre mňa táto telenovela je strach a hrôza, ale zas na drhú stranu musím to brať tak , že veľké percento ľudí to rado pozerá- aj keď neviem kôli čomu. Môj názor je 0 bodov no nezúfajte možno vám sa to bude páčiť. ()

MartyMcFly89

Dal jsem tomu fér šanci, při dělání jídla v kuchyni jsem zachytil několik hodin tohohle a trochu o tom i přemýšlel. Není moc o čem, it's the same thing over and over again. ()

Paladin25

A ja dám 5* lebo konečne to bolo niečo iné ako donekonečna tie isté mexické telenoveli. Toto malo podľa mňa bližšie k seriálu. ()

Wyorax odpad!

Tisíc důchodců a jedna náves, přesně tam nejdál to tahle neskutečná sračka dotáhne! Stát se z herců přes tu jednu noc zombie s natrženýma trenkama a ústy, bude to víc romantičtější než tahle Alláhova nadrženost. A to, že tu mají nějaký paničky řeči a čas během všedního dne "v práci" (na to koukat), že je to takový a makový, ať se vrátí zpátky na Zem. Neřikam, že telenovely výslovně nesnášim, dal jsem jim svou šanci a viděl od každý pár dílů, ale tohle je moc. A když je to už asi 20. telenovela a pořád je o tom samém, tak co asi mam hodnotit? Zemi, kde se to natáčelo nebo snad křoví? O tom ten seriál přece neni... Ale co, tohle neni chodník nebo náves a já se Vám kvůli tomu tady nebudu svěřovat. A to, že si někdo o druhých vytváří názor jen kvůli jednomu seriálu, tak je prosťáček a nestojí ani za povšimnutí. Běžte se vyplakat kvůli tomu hodnocení, no jeeežiš, zboří se svět... ()

Mira00 odpad!

Nova z nás dělá skutečné kretény, velké promo na seriál, který dobil celé Turecko se určitě bude líbit postarším vidlákům, kteří po zápase sparty zajdou na gambáče a daj guláš se šestima a dokonce znám lidi staršího věku, kteří to skutečně žrali a hltali tento příběh o skutečné lásce Šeherezády. Ale buďmě k sobě upřímní a tento hnuj pošleme, kam patří a na novu se raději hromadně vyserme. ()

holka218 odpad!

Tenhle seriál řadím mezi jeden z nejhorších seriálů. Absolutně bez nápadu a je tak nudný, že už po dvou minutách musím přepnout na jiný pořad. Nikdy jsem celý díl nedokoukala do konce. Nechápu co ve všech těch 180 dílech řeší a ani to vědět nechci. Odpad se snažím moc nedávat, ale tady to opravdu jinak nejde. ()

brasek odpad!

Turkyňa je tlstá a škaredá žena, fakt neviem odkiaľ sa vzala Bergüzar Korel v titulnej role Šeherezády. Liposukcia a plastika je asi správna odpoveď a práve aj TV Markíza potrebuje sa dať plasticky dokopy a podstúpiť liposukciu, kedže ich kvalita ide dolu vodou. Ovšem na Slovensku majú svoj fan club a keby aj celý týždeň vysielali monoskop vo forme výkalu, by to malo úžasnú sledovanosť. A keby ten výkal bol produktom zahraničným, tak by to nieslo reklamu, že celosvetovo sledované a preto si nenechajte utiecť premiéru! ()

HakuSaku odpad!

Skôr by som strpel 7x do týždňa sa pozerať na Kleopatru z Turca a jej mutantov, ako strpieť túto somarinu... ()