Tisíc a jedna noc

• Turecko 1001 Gece (více)
Telenovela / Drama / Romantický
Turecko, (2006–2009), 117 h 26 min (Minutáž: 68–104 min)

Režie:

Kudret Sabancı

Kamera:

Tolga Çetin

Bergüzar Korel, Halit Ergenç, Tardu Flordun, Ceyda Düvenci, Metin Çekmez, Tomris Incer, Ergün Demir, Hazal Gürel, Sennur Kaya, Ahu Sungur (více)

Série(3) / Epizody(90)

Krásná Šeherezáda má těžce nemocného syna. Na jeho léčbu však nemá dostatek peněz. Majitel společnosti, v níž pracuje, je ochoten jí peníze půjčit. Ovšem jen pod podmínkou, že s ním stráví noc. Od té chvíle touží po její přítomnosti stále víc... (TV Prima)

nakiniki odpad!

když je to prej nejsledovanější seriál na světě, s "nádhernou" hlavní hrdinkou... (kde?) tak jak je možné, že to má 7%? někde něco vázne... a uvázlo to už tehdy, když se něco takového rozhodli natočit... bolí mě z toho hlava a když to jde v televizi, utíkám od našeho koukacího přístroje co nejdál... ()

ab.dul odpad!

Nevím, jestli mám či nemám hodnotit tolik opěvovanou telenovelu, která ty předešlé předčí ve všech směrech. Pro mě ironie, pro fandy možná čistá pravda? Viděl jsem nějakých 15 minut a musím říct, že stačilo :-). Divná atmosféra s nepodmanivou a pro mě naprosto příšernou hudbou, která jestli bude podobná ve všech dílech, diváci se mají na co těšit :-). Hysterické výkony, hekání a modlitby hereček nepřesvědčují ani na okamžik a spíše ženou příběh do úzkých. Asi jako divák nepatřím do cílové skupiny nebo na mě telenovela neudělala dobrý první dojem, který je velmi důležitý, nicméně jsem zvědavý na další hodnocení a komentáře. Budou se určitě měnit, přibývat ty lepší, a to vzhledem k tomu, že horší už to být v podstatě nemůže :-D. ()

migele odpad!

odpad z odpadu.... TV NOVA SE PROPADÁ DO PROPADLIŠTĚ VŠECH TELEVIZÍ, PROTOŽE V HLAVNÍ TELEVIZNÍ RELACI (TV NOVINY) DĚLAJÍ TÉHLE SRAČCE REKLAMU I SAMOTNÍ REDAKTOŘI. fuj. ()

Achilleus1 odpad!

Tak toto teda nie....aby v hlavnom vysielacom čase bola takáto nehorázna kravina. Keby sa tam aspoň niečo dialo! Ale furt dookola len kecajú to isté..už po prvých dvoch častiach človek vie ako to dopadne. Proste totálna kravina. ()

amyth odpad!

Islámská telenovela .... tak na to nemám - hodnotím jen podle upoutávek a i to stačí na super odpad ()

koblizny odpad!

strašná sra*ka stejně jako naše ordinace v růžové zahradě a jiné trapné telenovely/ nekonečné seriály. Neuvěřitelné že se na to někteří lidé dokáží dívat nebo dokonce těšit. Jestli tohle sleduje milion lidí v ČR, tak to je úroveň národa :-( ()

skalicky odpad!

Televize hovno visílala skoro vždycky hovna,za těch mnoho let její existence sme si na to snad už mohli navyknout:o) ()

Havala odpad!

Principiálně je telenovela odpad, protože je cílena na bandu vymatlaných idiotů co nemají co na práci a čučí denně na bednu. ()

Brmbolec odpad!

Musím povedať, že sa jedná o vynikajúci turecký krimi/akčný/mysteriózny seriál s prvkami hororu. Spočiatku mi vadilo množstvo krvi, ale teraz si hovorím, že je to taký Texaský masaker motorovou pílou na turecký spôsob. Gore efekty sú slušné a tuším, že sa nám tu rodí kult - taký Prince of Darkness s nádychom pravej orientálnej romantiky. Určite je dôležité spomenúť aj kriminálnu zložku, ktorá sa nápadne podobá na svetoznámy seriál Komisár Rex - jediným negatívom je, že hlavný hrdina nežerie salámové žemle. Nakoniec nezaostáva ani romantická zložka a na tomto miest si ešte dovolím tvrdiť, že Láska nebeská je len slabý odvar - prisahám Bohu... Tento seriál mi zmenil život. Nemôžem večer zaspať, pretože takmer do rána si neustále prehrávam jednotlivé scény a snažím sa si objasniť niektoré záhady vyplývajúce z deja. Po dvoch hodinách sa zobudím, že treba vstávať do roboty a opäť mi to všetko vŕta v hlave a už sa neviem dočkať večera. Jednoducho šaliem a nebudem spokojný pokiaľ nenakrútia druhú sériu s ďalšími 180 dielmi ale so 120 minútovou stopážou... ()

Stejšn odpad!

Tak todle se fakt nedá nazvat jinak než telehovnela. To je takovej lautrhumus že doufám že za to vyletí programovej ředitel novy. I když... o inteligenci národa českého si iluze nedělám. ()

kurzan odpad!

Chtěl bych si zde na oplátku rýpnout trošku do lidí, kteří zde moralizují, že samé odpady jsou jenom póza a že si to tak špatné hodnocení nezaslouží, jelikož všechno nemusí být jenom kvalitní a máme tu i ženy v domácnosti, důchodce atd. Jistě, že máme - tak ať jdou sem a dají tomu pět hvězdiček když se jim to líbí. Já přece nebudu dávat vyšší hodnocení něčemu jen proto, že vím, že někomu se to asi libí. S touto informací pracují již televize a prodejci reklamy, ale mé hodnocení přece MÁ BÝT SUBJEKTIVNÍ právě proto, že to je moje hodnocení - já v něm vyjadřuju, jak se mi daný film libí či ne. Teprv souhrn těchto hodnocení právě na serveru jako je čsfd může ukázat nějakou objektivní informaci - a pokud tato informace není zcela objektivní mohou za to ti co nehlasovali a ne ti co hlasovali a dali odpad!!! ()

kubasimo odpad!

Nejdříve jsem očekávala obyčejnou telenovelu, která si ještě před shlédnutím vyslouží jednu hvězdičku. Ale v tomto případě tomu tak není, jasný odpad, nevydržela jsem se dívat více jak půl hodiny, což se mně často nestává. Krom relativně průměrného telenovelového scénáře se divák musí koukat na příšernou kameru, jejíž záběry opravdu nechápu. Minutová scéna, kdy si hl. hrdina obléká kabát a v pozadí zní hudba jak z akční scény, mě opravdu nemůže nadchnout. A mě jako Češku zároveň irituje "chudák" žena, která musí svému manželovi říkat pane. ()

KateW odpad!

Má babička se na to nemůže dívat, protože je jí moooc líto toho chlapečka. Mě je moc líto těch, kteří se na to koukají z jiného důvodu než je pobavit se lidskou debilitou, kterou jsou ochotní na Nově vysílat víckrát do týdne a ještě večer. Když jsem to viděla, tak jsem s láskou začala vzpomínat na Stephanie, která se dá dokoukat, narozdíl od Tísíce a jedné noci, s menším úbytkem šedé kůry mozkové. ()

Travinho

Je to solidní hovadina, ale co si budeme povídat? Pořád je to o několik tříd lepší než ordinace, cesty domů,... ()