Tisíc a jedna noc

• Turecko 1001 Gece (více)
Telenovela / Drama / Romantický
Turecko, (2006–2009), 117 h 26 min (Minutáž: 68–104 min)

Režie:

Kudret Sabancı

Kamera:

Tolga Çetin

Bergüzar Korel, Halit Ergenç, Tardu Flordun, Ceyda Düvenci, Metin Çekmez, Tomris Incer, Ergün Demir, Hazal Gürel, Sennur Kaya, Ahu Sungur (více)

Série(3) / Epizody(90)

Krásná Šeherezáda má těžce nemocného syna. Na jeho léčbu však nemá dostatek peněz. Majitel společnosti, v níž pracuje, je ochoten jí peníze půjčit. Ovšem jen pod podmínkou, že s ním stráví noc. Od té chvíle touží po její přítomnosti stále víc... (TV Prima)

dawit86 odpad!

tohle nepotřebuje sálo dlouhý komentář. v hlavním vysílacím čase vysílat seriál určený pro minimální skupinu lidí?! to opravdu vyžaduje kuráž. (pokud hodnocení nepůjde ještě níž, je celkem logické že je určen pro 4% menšinu, bez urážky) Hodnocení: 0% ()

Soar odpad!

Nielen na Markíze ale už aj na Nove začal horor menom Tisíc a jedna noc. Ja nechápem čo na tom všetci vidia, telenovela ako každá iná. Och pardon nie je taká ako všetky ostatné, túto nakrútili Turci a nie Argentína alebo Mexiko. Je to stále o tom istom - on sa zamiluje do nej ona do neho, chvíľu sú spolu šťastní jak blchy, zrazu sa niečo pokazí, rozídu sa, 200 dielov sa nenávidia a nevedia si prísť na meno a v posledných 2 dieloch sa všetko vyjasní, všetci na všetko zabudli a zakončia to všetko honosnou svadbou. 16200 minút zhrnutých v jednej vete a nech mi nikto nepovie že to, čo som napísal nie je pravda. ()

Filtthy odpad!

Nekutečná zk.....á p......a!!!!!!Tohle a podobné marasy ničí televize.Nejhorší je na tom to,že jsou v naší zemi miliony lidí,kteří to hltají a díky nim to televize vysílají a důsledek toho je ten,že kromě sportu se na moc věcí nedá dívat :-( ()

Rigel

Shlédla jsem dva díly, a zcela to odpovídá představě, kterou jsem měla. Uměle do dramatu vyhnaná story, úplně zbytečná zápletka, hrozivě osudová hudba, dlouhé záběry nehybných postav a přeexaltovaných tváří.. ani ti Novou avizovaní "krásní lidé" se mi nelíbí. takže ač romanticky založená, nemohu dát nic jiného než odpad. ()

NickTwisp odpad!

Tohle jednoduše nejde a omlouvám se Ordinaci ..., Ulici, VKV a dalším novým českým seriálům, že jsem na ně někdy nadával, protože ve srovnání s tímhle .... ()

petch odpad!

To je už snad trestnej čin vysílat toto, ani nevím jak bych to nazval, a všechny co za to můžou zavřít, možná by pomohl i trest smrti, pro výstrahu, aby to už nikdo nezkošel. ()

pan Spock odpad!

Žumpa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a v hlavním vysílacím čase - hlava mi to nebere!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ! ! ()

Honzyg

Produkce televize Nova se buď úplně zbláznila a teď to honem žehlí, nebo použila geniální marketingový tah. Nasadit tureckou telenovelu do hlavního vysílacího času se od začátku většině populace jevilo jako totálně ztřeštěná myšlenka. Ve světle čerstvých informací o tom, že Nova seriál přesouvá do mnohem logičtějšího času (17:30 každý všední den) se ale dá uvažovat nad tím, že to celé byl geniální záměr. Nasazením Šeherezády do primetime vyvolala Nova ohromný ohlas a o nové telenovele se tak dozvěděl prakticky úplně každý. Větší kampaň pro nasazení nového romantického braku (zakoupeného nepochybně za pár šupů) by Nova dělala jen těžko. Takhle o ní zdarma opakovaně informovala všechna možná média. Jsem přesvědčen, že stažení na odpolední vysílací čas bylo od počátku záměrem, který dokonale vyšel. Pokud je to skutečně tak, potom televizi Nova za tenhle tah tleskám. Seriál nehodnotím, protože jsem z něj neviděl ani 1 minutu. Bohudík! Jinak by zaručeně přibyl další odpad. ()

Stein92

Když jsem poprvé slyšel název a ohlas jaký vyvolal na "východě", myslel jsem, že se bude jedna o moderní předělávku známé knihy. Něco jako moderní pohádka a více dílech. Po shlédnutí první epizody jsem byl šokován. Jak tento seriál může být oblíbený. Takových seriálu tu bylo. Originalita je nulová a je tak přeslazený až mě z toho trnou zuby. -Jednu hvězdičku dávám za kameru, která (i když jsem amatér) mi přišla celkem vydařená. ()

honeyt odpad!

Tuto telenovelu sledujou pouze a prevazne duchodci a starsi lide, kteri jsou doma a nemaji co na praci, tak se bavi temito "porady". Byt po mem, tak jim to tam dam, ale nekdy dopoledne nebo kolem obeda, kdy jsou normalni lidi, kteri maji jen trosku vytribeny vkus a na tuhle ....... se proste nedivaji. ()

yenda1

Viděl jsem asi 5 minut. Vypadalo to jako klasická telenovela. Takže nic pro mě. Ale hodnotit, to si nestroufnu. Nechápu tu vlnu odpadů. Zajímalo by mne co by mi tito přísní kritici a vysoce kulturní diváci odpověděli. Většina z nich takto: " Já to vlastně vůbec neviděl, ale dávaj to na Nově a je to telenovela, takže sračka." Tito generalizující pozéři jdoucí s proudem jsou vlastně ti skuteční hlupáci, ne ti kteří se na to se zálibou dívají. ()

ToddB odpad!

Jak řekl mluvčí Novy : "Tento seriál zaznamenal všude na balkáně obrovský úspěch." Celá kauza seriálu v ČR končí tedy tím, že už víme, že balkán začíná na Slovensku. ()

ares81 odpad!

Jak už tu bylo párkrát zmíněno, tuto telenovelu sledují hlavně senioři. A proč ne staří lidé jsou jako malé děti. Děti mají rády pohádky a tohle pohádka je, i když dost ubohá. Dívala jsem se na dva díly, abych mohla hodnotit, pátý a šestý, což byla asi chyba, neboť jsem "bohužel" přišla o hlavní zápletku. A tak se ptám: nač dalších 174 dílů, když vše důležité se už odehrálo? Promarnila jsem zbytečně cca 90 minut u televize, z kterých si pamatuji jen to, že se všichni tvářili hrozně tragicky a hlavní "hrdina" neustále valil oči. Nic víc. Ještě, že máme možnost zvolit si i jiné TV stanice nebo ještě lépe, ještě, že máme knihy... ()

fOOn odpad!

Čekal jsem propadák a taky, že to propadák je. Viděl jsem 10 minut a stačilo mě to bohatě. Příšerná práce kamery, kýčovité postavy, nuda, nuda, který doprovází nejhorší soundtrack, který jsem kdy u něčeho slyšel. Já si myslím, že toto zaujme jen hrstku vyvolených důchodců, kteří se na to budou odpoledne koukat, jen proto že to je "hezký". Osobně dávám odpad! ()

Zdencii odpad!

Stačilo mi shlédnout 10 minut této telenovely a musela jsem přepnout na jiný kanál. Telenovely obecně patří za vymývače mozků, kde se řeší milion blbosti nebo jedna ,,zásadní" věc jako v této telenovele, která musí být rozkouskokvaná na minimalně 50 dílů. Alespoň že u nás v CR přesunuli tuto telenovelu z hlavního vysílacího času. Pro mě jasný turecký odpad... ()