Uplynul tomu rok od poslední jarní párty v Lake Victoria a krvelačné rybky se zuby ostrými jako nože opět pocítily hlad. Houfně se vydaly na cestu proti proudu a tentokrát se jejich cílem útoku stal nově otevřený aquapark Big Wet. Je parné léto a párty u vody i ve vodě je v plném proudu, slunce pálí do obnažených těl krásných dívek a vysportovaných svalovců. Na tuto letní pohodičkou dohlíží nejznámější plavčík David Hasselhoff spolu se sexy plavčicemi, které jsou ale více sexy než plavčice… Návštěvníci aquaparku se nadšeně vrhají vyzkoušet nové atrakce, zatím ale netuší, že je čeká adrenalinový zážitek, který si nepředstavovali ani v těch nejděsivějších snech, bude to totiž boj na život a na smrt. Ve vodě si na ně již brousí zuby tisíce piraň, které lační po jejich krvi a mase. Kdo bezradné návštěvníky koupaliště zachrání? Bude to superneohrožený David Hasselhoff? Nechte se překvapit a zažijte více akce, více zábavy i více strachu. (Forum Film CZ)

bartias

Dopadlo to podobně jako s Machete. Trailer byl (ve své lize) naprostou peckou, ale film je sestříhaný o poznání méně bombastickým způsobem. V případě Piraňi 3DD to navíc vypadá, že režisér John Gulager úplně nevěděl, jak všechny ty zběsilé hororové gagy poskládat dohromady. Pokračování tak bledne i vedle nijak zvláštní, i když zábavné, Piraňi 3D. ()

panMartin odpad!

Totální sračka ať žije první díl to oproti tomuhle se dalo na to dívat. Ukousnujet penis od piraňhe, piraňhe zabořená v prdely, a hlavně David Hasselhoff ve vrcholné formě!! Opět hezký prdelky a kozičky na to se dalo jedinně dívat. ()

3n3my odpad!

Hrozné niečo. Odpad dávam výnimočne, no tento paškvil si ho zaslúži. Vlastne ani nie je čo hodnotiť a doslova ma urážala hlúposť jednotlivých scén. Za tento počin by som sa hanbil aj ja. ()

spitr

V nejdivočejším aquaparku na světě (plném koz a bobrů), se striptérkami místo plavčíků, ještě nebyla nikdy tak žhavá párty (krvavá lázeň) jako dnes. Nemlsní hosté se snaží dostat do lidmi vytvořeného potrubního systému, kdo by řek, že to může být i "lastura" vaší baby, hlavně si kvůli tomu něco neufikněte. Dámy a pánové, nejslavnější plavčík všech dob David Hajsselhoff hodně "zachraňuje", tím že paroduje sám sebe, ale všechny a vše rozhodně nezachrání. Takže krve je tam požehnaně, nahotinek taktéž a scenka na konci s malým týpkem a plazící se piraňou nemá chybu, hold malej rezavej debil. Od filmu jsem nic nečekal, logiku je třeba odložit stranou a přineste mi moje nohy. ()

sir-dave

Pomoc plavčíku. Hajzlhof: Až ti idioti vylezou z vody, ryby je pronásledovat nebudou... Žánrově Horor/Thriller to je asi tak prvních 6 min, potom to přechází do komedie s kozatou předváděčkou. S jedničkou to má společné především, že vlastně paroduje samu sebe. Tvůrci si dělají ze všeho srandu, asi záměrně, stejně jako cameo Vinga Rhamese pobaví.. Příští díl se bude jmenovat Piraňe se 4 nohama útočí. ()

Nivenx

Aja natočil Piranu a měla velký úspěch a hlavně protože to Aja umí a vzal to po svém. Tohle je prostě hrozná blbost a oproti Ajovi jen slabý odvar, kde uspěl jako vtipálek pouze Hasselhoff. 15% ()

Doudis19

Ájaova jednička byla zábavnou poctou kdysi velice populárním zvířecím hororům. Navíc se řadí mezi nejbrutálnější a nejkrvavější filmy všech dob. Piranha 3DD se pokusila o totéž. Bohužel je viděl, že se za tímto účelem sešli lidé, kteří jsou daleko více fanoušky, než filmaři a také to podle toho dopadlo. Neskutečně prvoplánová zhovadilost, která svými kvalitami s velkou pravděpodobností ukončila případné pokračování série. ()

Lachtaan

V dávných dobách let 2011-2014 (cirka) jsem mohl stát fronty na obdobné slátaniny, kde bylo úhlavní pointou co nejvíce originálních smrtí co nejvíce zbytečných neherců v pařátech co nejbizarnějších monster. A tak jsem se sešel i se všemi díly piraní série, kde dodneška stále nevím, zda byl více nechutný pradávný díl ze sedmdesátek kvůli nedostatku dnešních prostředků nebo závěrečná část pro svou megalomanskou bizarnost. ()

kinghome

Je to slabší než piraňa 3D. Jsou tam horší "herci" a hnusnější prsa a míň krve. Ale pořád to je ucházející parodie na všechno možný. Škoda těch hluchejch míst ve filmu. A že jich nebylo málo. Po úvaze snižuju hodnocení na 3*. Opravdu je to slabší než pirana 3D a popravdě mě to celkem zklamalo. Z filmu si pamatuju 2 scény a to je dost málo nato, že jsem na tom byl před měsícem. Ale na to, že do režíroval retard, kterej udělal krvavou hostinu to nebylo nejhroší. Alexandre Aja back!!!! ()

ecceHOMMO

Dvojka ponúkla až príliš málo. Aj záverečná hostina piraní je len slabým odvarom a o atmosfére ani nehovoriac. A tak jediné čo stojí za zmienku je David Hasselhoff. Vďaka nemu som sa aspoň zasmial. */** ()

karlik4801 odpad!

Kvůli Vingovi, kterého mám rád jakože zombie killera jsem chtěl dát aspoň tu jednu hvězdu. Jakmile jsem ale dorazil domů z kina a šel jsem hodnotit, řekl jsem si "Jedna hvězda? Leda hovno" Tohle je naprostý odpad, na to jak byla jednička vcelku průměrná, dvojka zklamala ve všech směrech. Hasselhoff byl vtipnej to ano, Vinga mám v oblibě to ano, ale tenhle film je dementní srágora co nikdy neměla vzniknout. Nejradši bych byl za to, kdyby mi vrátili peníze za kino.. Viděno v kině. ()

Liznic

Lidé co objevují v tomto filmu, by rozhodně neměli být někde označeni jako herci nebo jako na csfd, za dvojtečkou po slově "hrají". I když to je vlastně u takovýchto filmů samozřejmost (spolu se stupidním "scénářem" a dialogy?!). Není tu ani zábava, gag, nebo zapamatovánihodný cool moment (aspoň ty náznaky potěšily). Akce s piraněma není dost, poprsí.... taky ne a vlastně jediné co potěšilo je trio Lloyd, Hasselhoff a Rhames, přičemž poslední dva dokonce pobavili. ()

Bobik9

První díl byla docela sranda a tak jsem byl zvědav, co s tímto žánrem provede člověk, který udělal dost pokleslou trilogii Krvavá hostina. A ejhle! Ono to funguje a je to skvělá zábava. Ten film se ani na minutku nebere vážně a dobře se na něj kouká. Všude zadky, prsa i víc. Skvělá muzika! Ale nic z toho všeho nemá na naprosto geniální věc s Davidem Hasselhoffem! To je totální úlet a každý záběr na něj a každý jeho geg je boží! Je to jedna z nejzábavnějších kravin, co jsem z roku 2012 viděl. ()

oveckaoa odpad!

Oproti verze od Ajy je tohle neskutečná sračka. Chtěl jsem se dívat na horor ne na silikonové štětky,které se tam věčně promenádují a kdybych to viděl pustím si radši porno to je kratší a i zajímavější. 5 procent za scénu v tom vodním parku a za konec s tím zabitým klukem jinak tam nejde co ocenit na druhou stranu co čekat od režiséra slátanin Krvavá Hostina 1,2,3. ()